Įkraunama...
Įkraunama...

Geri stomotologai Vilniuje

QUOTE(Sophi @ 2008 04 23, 16:25)
Pirmiausia galima su kitu gydytoju ar net keliais pasikonsultuot ir tada spręst smile.gif

Tai cia tai jau kas beko g.gif , gal kas galetu ka rekomenduoti
? busiu ziauriai dekinga drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa1 @ 2008 04 23, 07:46)
Sveikutes wink.gif , gal kas zinote kur geriau detis tiltus ir dantis protezuot ? klinikoje kur siaip tvarkiau protezavo kitas gytd , tai kai paklausiau del tilto , tai jis man uzlauze jei nori tilto ( virsuje , desineje , kazkada rautas 5-tas dantis ) , tai kartu turiu ir detis proteza apacioje ( o ten tarybiniais laikais deta plomba , ji laikosi , o dantis atskiles iki po dantenu..)..ir dar.. o kadangi pas tave yra kazkada rautas apacioje kaireje puseje - tai reikia ir ten tilto , neva sukandimai ir pan...zodziu buti nai reikia daryti viska vienu metu  blink.gif ... uz du tiltus ir viena metalo keramikos proteza uzsiprase 8,300...tipo visiem astuoniem reikalingi kulciai ( po 300 lt ) ..kokiem astuoniem ? jei tiltas , tai ant krastiniu uzmauna ir vsio , ar dar i tarpa , kur buvo dantis( israutas ) irgi kazka statys ? zodziu visai pasimetus... Negi negalima visko po biski ? juk nesimeto pas mane tokios sumos..  verysad.gif  mastau.gif


Aš protezavausi keletą metų. Ir visada gydytojas laukė, jokių problemų nebuvo. Aš prašydavau pertraukos ir gydytojas sutikdavo. O kur dariausi jau krūvą kartų rašiau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 23 balandžio 2008 - 19:29
QUOTE(Florestina @ 2008 04 23, 21:29)
Aš protezavausi keletą metų. Ir visada gydytojas laukė, jokių problemų nebuvo. Aš prašydavau pertraukos ir gydytojas sutikdavo. O kur dariausi jau krūvą kartų rašiau. 4u.gif

Velnias , tai kad niekur nerandu kur rasei doh.gif , gal gali pasakyt kur protezuojiesi ir pas ka mirksiukas.gif ? idomu kokios ten kainos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa1 @ 2008 04 24, 13:08)
Velnias , tai kad niekur nerandu kur rasei  doh.gif  , gal gali pasakyt kur protezuojiesi ir pas ka  mirksiukas.gif  ? idomu kokios ten kainos  blush2.gif


Protezavausi pas gydytoją Gintautą čia:
http://www.gidenta.lt/lt/
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 04 24, 13:39)
Protezavausi pas gydytoją Gintautą čia:
http://www.gidenta.lt/lt/
4u.gif  4u.gif  4u.gif


Net aš susigundžiau ten nueiti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Bronė @ 2008 04 24, 14:35)
Net aš susigundžiau ten nueiti  thumbup.gif


Tik nusiteik iš anksto, nes pas šį gydytoją apie mėnesį teks palaukti konsultacijos. Bent jau mano bendradarbė tiek laukė, bet ją pasiuntė į Kauną, nes pas ją kažkokios problemos su žandikauliu ir sraigtinių implantų statyti negalima. g.gif Pasidaryk nuolaidų kuponą, nemokėsi už konsultaciją:
http://www.gidenta.l...nuolaidos.xhtml
4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as dantukus tvarkausi pas Arūną Tursą. Jis protezuotojas , o plombuoju, toje pacioje klinikoje pas Sandrą. Jis dirba Švitrigailos gatvėje. Aš ir mano artimieji bei draugai labai patenkinti as dabar desiu vieno dantuko cirkonio keramika. Jis pasako visas galimybes ir kainas ir tada pareiskia savo nuomone, o jums teise rinktis. Kas patinka, kad jis niekada nesiulo pacio brangiausio, nors jam butu lengviausio varianto. Laukti pas ji reiktu ilgokai, bet gydytojas thumbup.gif
Atsakyti
Na va, išrovė man šaknį Ščiukinaitės klinikoj, tai sumokėjau 300 Lt, ir čia skaitėsi jau sudėtingas rovimas, nes reikėjo šaknį per pusę laužyt...paprastas rovimas ten 200 Lt kainuoja. Tai gal man čia pasigirdo kad administratorė pasakė jog 600 kainuoja pas juos rovimas g.gif , matyt
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2008 05 07, 12:43)
Na va, išrovė man šaknį Ščiukinaitės klinikoj, tai sumokėjau 300 Lt, ir čia skaitėsi jau sudėtingas rovimas, nes reikėjo šaknį per pusę laužyt...paprastas rovimas ten 200 Lt kainuoja. Tai gal man čia pasigirdo kad administratorė pasakė jog 600 kainuoja pas juos rovimas  g.gif , matyt


Tikrai daug. Ten, kur lankausi aš, sudėtingas rovimas 150-200 Lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 05 07, 20:42)
Tikrai daug. Ten, kur lankausi aš, sudėtingas rovimas 150-200 Lt.  g.gif

Nu jo, keista kad Gidentoj pigiau kainuoja, nes ten kainuos šiaip lygtais didesnės nei pas Ščiukinaitę
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2008 05 08, 17:18)
Nu jo, keista kad Gidentoj pigiau kainuoja, nes ten kainuos šiaip lygtais didesnės nei pas Ščiukinaitę

Pas Ščiukinaite dirba keleta chirurgu. Turbut robe vyras Liudas. Jis situose reikaluose tikras profas (dirba dar ir implantologijos centre).Sumokejai auksciausia kaina, turbut situacija buvo rimta. Kainininke: komplikuoto danties chirurginis rovimas nuo 200-300lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 08 gegužės 2008 - 21:42
QUOTE(erika.gut @ 2008 05 08, 22:38)
Pas Ščiukinaite dirba keleta chirurgu. Turbut robe vyras Liudas. Jis situose reikaluose tikras profas (dirba dar ir implantologijos centre).Sumokejai auksciausia kaina, turbut situacija buvo rimta. Kainininke: komplikuoto danties chirurginis rovimas nuo 200-300lt.

Taip pas jį, malonus vyras smile.gif. Su ta šaknim tai gal tikrai nelengva buvo, nes ten praktiškai nebuvo už ko kabintis smile.gif
Atsakyti