Įkraunama...
Įkraunama...

Geri stomotologai Vilniuje

Laba diena,

Patarkit mielosios kurios gal susiduret su stomatologais 'Denticija' Grybo gatveje Vilniuje. Man reikia skubiai taisyti priekini danti.
Ar geri ten stomatologai?
Registratura sako kaina nuo 150 iki 250 lt uz viena sutaisyta danti. Nepigu bet ka darysi. Priekinis dantis visgi. Bet idomu ar gerai ten dirba stomatologai.
Gal kartais taisete pas gyd Motejuniene. Kokie atsiliepimai apie ja?
Ar siaip gal galite rekomenduoti gera gydytoja stomatologa Denticijoje ar kur kitur.
Aciu labai !
Atsakyti
QUOTE(natali35 @ 2005 06 27, 13:13)
Laba diena,

Patarkit mielosios kurios gal susiduret su stomatologais 'Denticija' Grybo gatveje Vilniuje. Man reikia skubiai taisyti priekini danti.
Ar geri ten stomatologai?
Registratura sako kaina nuo 150 iki 250 lt uz viena sutaisyta danti. Nepigu bet ka darysi. Priekinis dantis visgi. Bet idomu ar gerai ten dirba stomatologai.
Gal kartais taisete pas gyd Motejuniene. Kokie atsiliepimai apie ja?
Ar siaip gal galite rekomenduoti gera gydytoja stomatologa Denticijoje ar kur kitur.
Aciu labai !

jau kokie trys metai ten lankausi. kainos labai įvairios. dažniausia einu pas gyd. Milašiūtę. ji man thumbup.gif labai atsakingai dirba. sesei tvarkė priekinį dantį - puikiai padarė biggrin.gif na, 250 lt mokėjau už plombavimą su kanalų tvarkymu (bet čia ne priekinis buvo). šiaip ten visi gydytojai geri, patyrę ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistele: 27 birželio 2005 - 12:28
QUOTE(Aistele @ 2005 06 27, 13:20)
jau kokie trys metai ten lankausi. kainos labai įvairios. dažniausia einu pas gyd. Milašiūtę. ji man  thumbup.gif  labai atsakingai dirba. sesei tvarkė priekinį dantį - puikiai padarė  biggrin.gif  na, 250 lt mokėjau už plombavimą su kanalų tvarkymu (bet čia ne priekinis buvo). šiaip ten visi gydytojai geri, patyrę ir pan.


Aistele,
Sakei kainos labai ivairios. Ka turejai omenyje?
As tik bijau kad nebutu taip kaip buna kai nueini i Medicinos centra...
Tikiesi isleisti du ar tris simtus o kai visus tyrimus ir konsultacijas padaro reikia ar nereikia ziurek jau ir virs tukstancio !

Atsakyti
QUOTE(natali35 @ 2005 06 27, 13:43)
Aistele,
Sakei kainos labai ivairios. Ka turejai omenyje?
As tik bijau kad nebutu taip kaip buna kai nueini i Medicinos centra...
Tikiesi isleisti du ar tris simtus o kai visus tyrimus ir konsultacijas padaro reikia ar nereikia ziurek jau ir virs tukstancio !

as beveik tūkstantį sumokėjau už protezavimą su brangiuoju metalu, darbu, nuotraukom ir penkiais apsilankymais smile.gif matai, ką tikrai darys, tai nuotrauką (15 Lt), šaldys ( apie 15 lt), o paskui jau priklausomai nuo situacijos. visuomet gali paklausti kiek kainuos ir pasitarti dėl būtinumo.
žinau kaip būna diagnostikos centre - mane ten irgi nervina. tipo visko reikia, nors nieko panašaus nėra. manyčiau, kad denticijoj truputį kitaip. bet čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal žinot gerų stomatologų Karoliniškėse ar aplinkiniuose rajonuose?
Atsakyti
QUOTE(Meisy @ 2005 06 22, 16:53)
Mackeviciu kabinetas:
L.Stuokos-Guceviciaus 9-9
tel:
852612515
852314212


Mackeviciai - jega, patys geriausi stomatologai....bent man, mano vyrui, sesei. thumbup.gif
Atsakyti
Mes su vyru jau antrus metus gydomės Žydų g.
Labai patenkinti, kainos kaip ir visuose privačiuose kabinetuose, maloni gydytoja.
Buvo seniai tvarkyti mano dantys, tai beveik visus baigia sutavarkyti, net nesimato kur plombuota (man atrodo, kad jinai plombuoja tuo nauju estetiniu plombavimu, kai padaro plombą tokią kaip dantį - neatskirsi kur plombota).
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 07 14, 11:10)
Mes su vyru jau antrus metus gydomės Žydų g.
Labai patenkinti, kainos kaip ir visuose privačiuose kabinetuose, maloni gydytoja.
Buvo seniai tvarkyti mano dantys, tai beveik visus baigia sutavarkyti, net nesimato kur plombuota (man atrodo, kad jinai plombuoja tuo nauju estetiniu plombavimu, kai padaro plombą tokią kaip dantį - neatskirsi kur plombota).



pas mane irgi nesimato
o plombuoti netgi priekiniai dantys verysad.gif
Atsakyti
Pas mane dar iki priekinių nedaėjo, bet tikiuosi, kad jau greitai, nes labi apgedę. sad.gif
Atsakyti
Aš daugiau nei 7 metus lankausi pas stomotologę kitame mieste, tačiau dabar susirūpinau, kad pats laikas Vilniuje stomotologę susirasti ir apsilankyti (dėl važinėjimo - labai nepatogu). Mano dantys labai prasti ir silpni. Taigi kai pas stomotologą nueinu (o lankausi reguliariai, pora kartų metuose) visada turi ką veikti. Vienu žoddžiu esu pelningas klientas. Taigi ir aš susidomėjau kur čia geriau apsilankyti, kad būtų nelabai toli ir svarbiausia - brangu.
Kai rekomenduojate gydytojus - gal galite kainas nurodyti. Ačiū. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginija: 25 liepos 2005 - 11:34
Neperseniausiai dejausi protezus (metalo keramika), tai lankiausi "Dantyje" pas gyd. Jukneviciu. Kainos vienos mazesniu ir gydytojas man patiko smile.gif malonus vyras ir kruopstus rolleyes.gif tik gal kiek ilgokai truko (apie menesi), nes uzrasydavo tik mazdaug karta savaitej. Bet as ir neskubejau..
O pries tai plombas tvarkiausi pas Stirbyte "Kreatur" klinikoje prie Lukiskiu a. - tai tikras svelnumo isiskunijimas biggrin.gif atrodo labiau nerimauja ar man neskauda, nei as pati mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas galit patart protezuotoja seskinej ar salia esanciuose rajonuose? bet butent protezuotoja, o ne gydytoja. gal kazkur cia yra kokia didesne klinika kur ne vienas stomatologas dirba? aciu is anksto
Atsakyti