Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

QUOTE(aitiii @ 2008 02 10, 15:40)
su kokia cia programa projektuota. grazu.


Pagrindas visas - AutoCAD'u, pagražinau photoshop'e rolleyes.gif
Atsakyti
reikia tureti gera garu istraukeja
Atsakyti
Pas mus name virtuve bus labiau atskirai nei kartu biggrin.gif Duru nebus, bet kas dedasi virtuvej nesimatys smile.gif Kazkaip snekejau su architektu lyg rimtai, lyg juokais pasakiau: padaryk, kad nesimatytu neplautu indu kriauklej biggrin.gif Taip ir padare. Nesimatys tikrai. thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat tik uz atskira virtuve nuo svetaines. Mano nuomone, tik zmones kurie nedaug gamina gali virtuve-kartu-svetaine gyventi. Kad ir paprasciausiai kepi zuvi, nors ir su super geru garu surinkeju(kuris tada gerokai triuksma kelia), o sveciai sedi ir tuo "aromatu" ir triuksmu megaujasi doh.gif . Jei tuo momentu nesuspejai virtuves susitvarkyti, tai visi ta bardaka ir mato. Mano manymu, tai ziaurus apsiribojimas. Man jau geriau maza, bet atskira virtuvele. Taip zymiai praktiskiau 4u.gif
O as asmeniskai dar kitaip issprendziau sia dilema. Mes turim vadinama gyvenama virtuve(didele virtuve su valgomuoju) ir ten priimineju vadinamus greitus-artimus svecius. Nors MB taip pat norejo visko bendrai. O dabar pats dziaugiasi, kad taip zymiai praktiskiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 20 gegužės 2008 - 21:13
As tik uz atskira virtuve. Pusmetis kaip gyvenam name su pusiau atvira virtuve, svetaine nuo virtuves skiria tik pussiene. Jau dabar pasimate minusai , jeigu svetaineje ziuri televizoriu , o virtuvej gamini valgyt ar plauni indus , puodu barskejimas trukdo ziuret televizoriu.
Galvoju kaip pasidaryt kokia rimtesne pertvara g.gif

Atviros virtuves tinka butuose kur nera erdves , issigriauna sienas ir pasidaro erdve, nu bet name doh.gif Kur mano protas buvo kai projektavo doh.gif Nieks nepaprotino blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 05 20, 21:11)
As taip pat tik uz atskira virtuve nuo svetaines. Mano nuomone, tik zmones kurie nedaug gamina gali virtuve-kartu-svetaine gyventi. Kad ir paprasciausiai kepi zuvi, nors ir su super geru garu surinkeju(kuris tada gerokai triuksma kelia), o sveciai sedi ir tuo "aromatu" ir triuksmu megaujasi doh.gif .


a nera ko sveciams esant zuvi kepti lotuliukas.gif lotuliukas.gif

pas mane bendra ir as neatsidziaugiu kad butent toks sprendimas mano priimtas 4u.gif

ir siaip mergaites si diskusija nu neturi vienareiksmio atsakymo - viskas priklauso nuo kiekvieno zmogaus gyvenimo budo 4u.gif pas vienus namai kaip cigonynas - pastoviai zmones ir zmones , kitiems - namai - ju tvirtoves ir sveciai nera pastovus reiskinys, vieni daug gamina kiti tik savaitgaliais - taip kad kiekvienas turi ivertinti savo gyvenimo buda ir priimti sau tinkamiausia sprendima thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pamačiau temos pavadinimą ir panorau išsakyt savo nuomonę. Gyvenu bute, kur virtuvė sujungta su svetaine. Dabar statomes namą ir vyrui iš karto pasakiau, kad jokiu būdu nebus virtuvė sujungta su svetaine! Vienas dalykas-kvaipai, kitas riebalai, o dar ir toks dalykas, kad nepaliksi nė vienos lėksštės neplautos, nes visada viskas matosi. mano nuomone-virtuvė, tai mano tvirtovė, kaip aš noriu taip joje ir tvarkausi, o kai erdvė atvira iš karto turi būti viskas idealiai sutvarkyta, o aš nesu ta pedante ir pas mane būna irlėkščių neplautų ir t.t. todėl dabar statydama namą prašau vyro šias erdves atskirti. nenoriu, nenoriu ir dar kartą nenoriu, kad būtų virtuvė sujungta su svetaine. Ir jei toliau gyvenčiau tame bute, tai daryčiau kažkokią pertvarą, kad atskirti tas erdves. Virtuvė kartu su svetaine gali būti tik tada, kai žmonės namie negyvena, valgyt neverda ir vaikų neturi. kai į namus ateina tik pernakvoti ir arbatos išgerti...
Atsakyti
QUOTE(Natalėja @ 2008 05 21, 10:32)
Virtuvė kartu su svetaine gali būti tik tada, kai žmonės namie negyvena, valgyt neverda ir vaikų neturi. kai į namus ateina tik pernakvoti ir arbatos išgerti...


ot ir paneigsiu, turiu ir vaiku ir namie gyvenu ir kasdien valgyt gaminu ir plius pedante nesu, bet va leksciu niekad neuzlaikau nesvariu rolleyes.gif ir vistiek esu ziauriai patenkinta bendra erdve bigsmile.gif
Atsakyti
Kai mes pirkome butą, ankstesnių šeimininkų jau buvo išgriauta siena tarp svetainės ir virtuvės. Tai mes nusprendėme taip ir palikti (jei siena būtų, tai tikriausiai nebūtume ją griovę rolleyes.gif). Bet padarysime ten vertikalias žaliuzes - taip esant reikalui paslėpsiu betvarkę, jei netyčia svečiai ne laiku ateitų hihihi.gif. O kaip mums ten realiai gyvensis bendroj erdvėj, pažiūrėsime. Manau, tai individualu - vieniems patinka, kitiems ne, todėl ir daro visi skirtingai.
Atsakyti
mes jungemė ir virtuvę su svetaine-bet ne visą sieną griovėm.ir istatem slankiojančias duris-kai nori atstumi ir erdvė,o jei nori ramybės-užstumi ir thumbup.gif
Atsakyti

smile.gif Man rodos, gincytis kokia virtuve geriau: sujungta ar atskirta, yra beprasme. Kiekvienas yra vis kitokiu poreikiu, ir kiekvienas gali tureti savo nuomone smile.gif Mano tevu namuose ir busimuose mano namuose, virtuves-svetaines bendros, visu pirma - taip didinama erdve, visu antra - smagu gaminti maista ir bendrauti su visais svetaineje lotuliukas.gif Kitaip net neisivaizduoju, nes kitaip man nepatiktu.
Atsakyti
Labai geras Natalėja komentaras. drinks_cheers.gif

Virtuvė su svetaine yra jungiama iš mūsų tautos biednumo. Kvadratiniai metrai bangūs, butai mažiukai, ir dar labiau mažinami. Trūksta kvadratų, norim padidinti kamarėlių erdves. O iš tiesų toks variantas tinkamiausias jaunai bevaikei šeimai, viengungiams ir kt., kuriems ta virtuvė dėl grožio.

Jei turi pakankamai ploto, virtuvę darai ne su svetaine, o su valgomuoju. T.y. nėra jokių bariukų, stovi normalus stalas visai šeimai arba virtuvė su atskira erdvine patalpa - valgomuoju. Pažiūrėkit visame pasaulyje vyraujančius interjerus. Dauguma atveju nėra sujungta svetainė su virtuve. Na nėra 4u.gif Tik vargšų kvartaluose iš biednumo jungiamos erdvės.

Žmonėms nebelieka atskirų erdvių. Juk taip reikia karts nuo karto pabūti atskirai, atskiruose kambariuose, plotuose. Šito jau trūksta. Ir šiuolaikiniuose (pabrėžiu - erdviuose) namuose, butuose virtuves ir svetaines daro atskirai. Sveitainės paskirtis yra kita - poilsis, relaksas. O ne buvimas virtuvėje. Du skirtingi poreikiai yra atskiriami vienas nuo kito.
Atsakyti