Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoknyga ar fotoalbumas?

Su sese darėme foto knygą mamos jubiliejui. Likome labai patenkintos knygos kokybe, nuotraukos nebuvo iškraipytos, o ir programa labai paprasta ir lengva knygai susimaketuoti. Darėme Copy1. Tikrai ačiū už nuostabią dovaną copy1. Na tik su pagaminimo terminu tai truputį vėlavo ir dovana nebuvo įteikta laiku verysad.gif Tik dėl to buvo gaila, o šeip tai super. Planuoju daryti dar vieną knygą ir tikrai žinau, kad vėl darysiuosi ten pat.
Atsakyti
ir aš turiu savo vaikio pirmųjų trejų metų fotoknygą. Dariau picturehappy kvadratinę (berods Rossa). LABAI patenkinti esam. Žinoma, ten ir darbo įdėta, nes sudėta ne tik nuotraukos, bet ir parinktas tekstas. Vėliau tokią pat užsakėm ir padovanojom seneliams.
Šiaip reik būt pasiruošus (pvz. atsirinkus nuotraukas) ir pasinaudoti akcijomis.
Atsakyti
QUOTE(RitosS @ 2012 06 21, 15:24)
ir aš turiu savo vaikio pirmųjų trejų metų fotoknygą. Dariau picturehappy kvadratinę (berods Rossa). LABAI patenkinti esam. Žinoma, ten ir darbo įdėta, nes sudėta ne tik nuotraukos, bet ir parinktas tekstas. Vėliau tokią pat užsakėm ir padovanojom seneliams.
Šiaip reik būt pasiruošus (pvz. atsirinkus nuotraukas) ir pasinaudoti akcijomis.

Ir aš turiu jau 2 fotoknygas iš picturehappy. Abi deluxe classic akcijinės.
Dabar vėl laukiu, darysiu trečią smile.gif Išbandyčiau ir copy1 jei akcija būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fudži: 21 birželio 2012 - 14:56
QUOTE(meistryte @ 2012 06 21, 11:08)
Su sese darėme foto knygą mamos jubiliejui. Likome labai patenkintos knygos kokybe, nuotraukos nebuvo iškraipytos, o ir programa labai paprasta ir lengva knygai susimaketuoti. Darėme Copy1. Tikrai ačiū už nuostabią dovaną copy1. Na tik su pagaminimo terminu tai truputį vėlavo ir dovana nebuvo įteikta laiku  verysad.gif Tik dėl to buvo gaila, o šeip tai super. Planuoju daryti dar vieną knygą ir tikrai žinau, kad vėl darysiuosi ten pat.


... o koks tas pagaminimo terminas g.gif ...ruošiuosi ruošiuosi, kas nesusivėlint ir man su dovana blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2012 06 23, 12:23)
... o koks tas pagaminimo terminas  g.gif  ...ruošiuosi ruošiuosi, kas nesusivėlint ir man su dovana  blush2.gif




Na jie savo psl raso kad pagamina per 5 darbo dienas, taciau esu pati truputi kalta,kad laiku nespejau isiusti uzsakymo. Isiunciau pirmadieni ir labai prasiau, kad spetu iki penktadienio, taciau gavau pranesima, kad knyga pagaminta tik antradieni sad.gif

taip kad kita karta tikrai anksciau reikia isiusti uzsakyma, ir dar pasilikt kelias dienas rezervui, jei laiku nepadarytu.
Atsakyti
Dariausi dvi fotoknygas viena copy1 kita zoombook.lt labai nuvyle abieju kokybe doh.gif Dabar ieskau kur dar galeciau uzsakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimina @ 2012 10 25, 13:52)
Dariausi dvi fotoknygas viena copy1 kita zoombook.lt labai nuvyle abieju kokybe  doh.gif Dabar ieskau kur dar galeciau uzsakyti  ax.gif



Sveika,
o kas blogai su ju kokybe blink.gif ? Nes as gaminausi zoombook, tai man tiko ir patiko ax.gif .
Atsakyti
as uz knyga 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, ar knygą galima užsisakyti paruošus tik ta programa, kuri nurodyta tos firmos svetainėje?

Tarkim pasiruošiu su viena programa, o nuspresiu gamintis knygą kitoje firmoje, tai viską perkelti reiks į jų nurodytą programą?

Ačiū
Atsakyti
Savo vaikučio turiu daug foto albumų ir vieną foto knygą, aišku foto knyga atrodo daug įspūdingiau nei albumas, pati sudarinėjau pagal vaiko amžių dėliojau nuotraukas, prie kiekvienos kūriau gražius ir atitinkančiu eilėraštukus, tai gavosi tikrai graži thumbup.gif
Atsakyti
Dariau fotoknygą Jokužio spaustuvėje, pasiskaičiau čia anksčiau buvusius komentarus ir ryžausi užsisakyti. Nei kiek nenusivyliau, nes padarė tikrai labai gerai ir greitai (per 2 darbo dienas gavau). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daaidi @ 2013 10 03, 09:31)
Dariau fotoknygą Jokužio spaustuvėje, pasiskaičiau čia anksčiau buvusius komentarus ir ryžausi užsisakyti. Nei kiek nenusivyliau, nes padarė tikrai labai gerai ir greitai (per 2 darbo dienas gavau).  4u.gif


kokio dydzio kiek lapu kiek kainavo
Atsakyti