Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinis molis

QUOTE(emiliuxas @ 2010 03 03, 14:51)
gal yra mergaiciu turinciu patirtiessu gasulo moliu arba kaolino moliu?


Kaolinas - tai baltas molis. Kokios patirties su juo reikia turėti? Vienom tinka/patinka, kitoms ne. Man įspūdžio nepaliko.
O "gasulo" nepažįstu.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 01 07, 10:18)
aš asmeniškai abejoju molio nauda vartojant į vidų, bo rekomendacija viena bubutė sakė lygmens

na cia visiskai nusisnekejot doh.gif geriau pasidomekit apie molio gerima bei to nauda kuri skiria net onkologinemis ligomis sergantiems zmonemis o poto taip drasiai rasykite mirksiukas.gif
QUOTE(emiliuxas @ 2010 03 03, 15:51)
gal yra mergaiciu turinciu patirtiessu gasulo moliu arba kaolino moliu?

as naudoju gasula, tiesiog kasryt vietoje prausiklio, labai patinka thumbup.gif labai svelnus bet ypac svariai nesausindamas odeles prausia thumbup.gif sumaisau su levandu hidrolatu ir ta kosele prausiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 03 28, 21:34)
na cia visiskai nusisnekejot doh.gif geriau pasidomekit apie molio gerima bei to nauda kuri skiria net onkologinemis ligomis sergantiems zmonemis o poto taip drasiai rasykite mirksiukas.gif


O ką aš nusišnekėjau? huh.gif Parašiau, kad man taip atrodo, nesakiau, kad čia naujas atradimas ar ką.
Jei taip gerai esi informuota apie molio naudą, tai kodėl mums čia neparašai? Manau, niekas neprieštarautų paskaityti rolleyes.gif
Atsakyti
Manęs nesužavėjo molio kaukė, nei valo, nei aplamai kokią naudą duoda. Bandžiau baltą, kitų nebenoriu bandyt.
Atsakyti
Na, man ameniškai, jokios kaukės neišvalo odos, nebent sutraukia poras, pašvelnina odą ir tiek... Nebemetu pinigų į balą...
Rusiškas molis pigus, duoda tą patį rezultatą...
O baltasis mano sausėjančios odos nesausina, sutraukia poras, oda kaip šilkinė....

Čia kaip kam....
kiek žmonių tiek nuomonių...
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 03 29, 02:35)
Manęs nesužavėjo molio kaukė, nei valo, nei aplamai kokią naudą duoda. Bandžiau baltą, kitų nebenoriu bandyt.

turiu ivairiu moliu, labai patenkinta... reikia laiko ir reguliarumo darant kaukes tada rezultatai tikrai matomi: oda svaresne , skaistesne, maziau inkstiru thumbup.gif jei tik bandet tai ir rezultatu matomu iskart superiniu nereik noret mirksiukas.gif
Atsakyti
baltas molis, man rodos, pats švelniausias, jei neklystu.
aš balto molio vengiu po šitos žinutės, radau ją SM. Kiek ji teisinga, nežinau, bet aš jo jau niekad nepirksiu

QUOTE(WeGa @ 2008 08 01, 09:43)
o as aptikau tokia informacija -
Kaolin, Bentonite, Mėlynas molis
Smulkiai dispersinio molio atmaina. Dažnai randamas odos kaukių sudėtyje. Tinkas odai. Užteršia poras ir stipriai išdžiovina odą, sulaiko anglies dvideginį ir toksinus, „dusindamas" odą. Sukelia priešlaikinį odos senėjimą.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 03 30, 17:04)
baltas molis, man rodos, pats švelniausias, jei neklystu.
aš balto molio vengiu po šitos žinutės, radau ją SM. Kiek ji teisinga, nežinau, bet aš jo jau niekad nepirksiu


O cia ne apie melynaji rasoma? g.gif
Atsakyti
ir apie kaoliną. Kaolinas - baltas molis smile.gif
Atsakyti
Čia tai geras g.gif g.gif g.gif

Bet aprašymuose, atvirkščiai.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 30 kovo 2010 - 16:17
QUOTE(Vitulka @ 2010 03 30, 17:04)
baltas molis, man rodos, pats švelniausias, jei neklystu.
aš balto molio vengiu po šitos žinutės, radau ją SM. Kiek ji teisinga, nežinau, bet aš jo jau niekad nepirksiu



Mane paveikė ta pati žinutė. Nežinau kiek visokie įsitikinimai padeda odai, bet eliminavus baltą molį rezultatai geresni.
Atsakyti
O man super duper tokia kauke: saukstelis ar du zalio molio, hidrolato/ virinto vadens nu kiek ko negaila, keli lasai arbatmezio (3-5) , 1-2 lasai augalinio glicerino thumbup.gif o kas svarbiausia nuplovus veido ne gramo netempia, oda svelni wub.gif aisku galima dar pagerint... ax.gif bet tai viena geriausiu bandytu kaukiu man 4u.gif bandziau tokia ir su gasulo moliu, bet su zaliu man labiau patiko
Atsakyti