Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus

QUOTE(Kribuk @ 2007 06 25, 19:18)
Ir mūsų dukrytės krikštynos jau šį šeštadienį. Vis galvoju ir galvoju ką čia įdomaus nuveikus... smile.gif Surašėm 10 įsakymų krikštotėveliams. Nupirkau sąsiuvinį, į kurį svečiai surašys palinkėjimus, taip pat į jį sudėsiu korteles, kuriose svečiai surašys kuom įsivaizduoja dukrytę užaugusią. Padariau korteles "atakingas už...", kurias trauks svečiai ir turės pasižadėti to išmokyti mūsų mergytę, o už tai gaus po dovanėlę, susijusią su tom pareigom. smile.gif Taip pat sudarysim komandas, pateiksim joms klausimus apie dukrytę, kuri komanda surinks daugiausiai taškų, ta gaus prizą.
Dar buvau sugalvojusi surašyti kažkokius juoko forma dukrytės prašymus, kad ji kiekvienam ištrauktų, o mes paskaitytume. Bet va neateina į galvą daug jų. g.gif Pvz. aš esu dovana jums, bet aš taip pat labai mėgstu dovanas, todėl nepamirškite man jų atnešti. Gal kas padėtų man daugiau sugalvot? smile.gif

Kokios puikios idėjos! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lazdyniete @ 2007 06 19, 19:22)
O kaip reikia papuošti žvakę? ir iš vis kokia ji turi būti, ar paprasta ir pašventinta ar dar kokia? ir dar klausimėlis, kokia yra šaukštelio simbolinė prasmė ar tik šiaip dovanėlė ir tiek? Ačiū  4u.gif

Žvakę pirkau bažnyčioje, bet tokias pat pardavynėja ir vaikų parduotuvėse. O žvakei papuošimą nunėriau (mintį iš vienos mamos pasiskolinau 4u.gif ), liko tik kaspinuką įvertiPapuošimas
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2007 06 26, 15:03)
Kokios puikios idėjos!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Bet dar man trūksta tų idėjų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 06 25, 16:33)
iskilo man vienas klausimas, cukru muila ir t.t. kam krikstamote turi duoti, vaikelio mamai ar vaikelio senelei, nes radau dvi temas ir vienoje vienaip kitoje kitaip parasyti, gal jus tiksliau ka zinot


Na, mano vyras - krikstatevis -dovanojo kriksto dukros mamai: kruopu - kad kose isvirtu (vaikas turetu ka valgyti); cukru -kad kose gardi butu; muila teciui - kad dukryte svari butu; senelei dubeneli - kad vaika is ko pamaitint turetu; seneliui puodeli -kad vaika pagirdytu.

Papildyta:
QUOTE(Kribuk @ 2007 06 25, 17:18)
Ir mūsų dukrytės krikštynos jau šį šeštadienį. Vis galvoju ir galvoju ką čia įdomaus nuveikus... smile.gif Surašėm 10 įsakymų krikštotėveliams. Nupirkau sąsiuvinį, į kurį svečiai surašys palinkėjimus, taip pat į jį sudėsiu korteles, kuriose svečiai surašys kuom įsivaizduoja dukrytę užaugusią. Padariau korteles "atakingas už...", kurias trauks svečiai ir turės pasižadėti to išmokyti mūsų mergytę, o už tai gaus po dovanėlę, susijusią su tom pareigom. smile.gif Taip pat sudarysim komandas, pateiksim joms klausimus apie dukrytę, kuri komanda surinks daugiausiai taškų, ta gaus prizą.
Dar buvau sugalvojusi surašyti kažkokius juoko forma dukrytės prašymus, kad ji kiekvienam ištrauktų, o mes paskaitytume. Bet va neateina į galvą daug jų. g.gif Pvz. aš esu dovana jums, bet aš taip pat labai mėgstu dovanas, todėl nepamirškite man jų atnešti. Gal kas padėtų man daugiau sugalvot? smile.gif


Na, tikrai sauniai Tu cia organizuoji drinks_cheers.gif as irgi scenariju kuriu. vat irgi viktorina apie dukryte surengti zadu, tik galvoju, kad ne komandas, o individualiai - kas daugiausia atsakys, gaus koki malonu niekuti smile.gif aisku, isakymai krikstateviams jau paruosti, dovaneles irgi sumastem, tik neuzsakem dar, o jau pats laikas g.gif
Del Tavo minetu prasymu tai galetu buti pvz.: "mano miegelis bus ramus ir saldus, jei kas vakara man skaitysite pasakas", "mano maza sirdute spurdes is laimes kas karta, kai girsite mane uz mano pasiekimus", pan. reikia tik laiko - ner sudetinga sugalvoti rolleyes.gif
Atsakyti
Mamytės, kam dar reikia krikštynoms siuvinėtų maišelių su užrašais "cukrus", "kruopos", "muilas", "pinigėlis"- rašykit į až-padarysiu šią savaitę nes apsirgau tai sėdžiu namuose.
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 06 26, 23:44)
Del Tavo minetu prasymu tai galetu buti pvz.: "mano miegelis bus ramus ir saldus, jei kas vakara man skaitysite pasakas", "mano maza sirdute spurdes is laimes kas karta, kai girsite mane uz mano pasiekimus", pan. reikia tik laiko - ner sudetinga sugalvoti rolleyes.gif

Na puikiai sugalvojai. Gal dar kelias tokias mintis parašytum. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 06 28, 07:40)
Na puikiai sugalvojai. Gal dar kelias tokias mintis parašytum. smile.gif


Gerai, pagalvosiu ir parasysiu kiek veliau, nes dabar galva kitu dalyku prikimsta smile.gif
Atsakyti
Na ir gerų minčių čia radau, kad tik laiko nepritrūkčiau g.gif
Atsakyti
gal galėtumėte ir man scenarijų įmesti 4u.gif bučiau labai dėkinga kritule@gmail.com 4u.gif ax.gif
Atsakyti
AŠ VA RUOŠIUOS KITAM SAVAITGALIUI BŪTI KŪMA. NIEKAIP NESUGALVOJU BAUSMIŲ, KĄ TURĖTŲ PADARYTI SVEČIAI NEĮVYKDĘ UŽDUOČIŲ, GAL GALIT MESTELĖT KĄ NORS. AČIŪ.
Atsakyti
QUOTE(kritulis @ 2007 06 29, 16:02)
gal galėtumėte ir man scenarijų įmesti  4u.gif  bučiau labai dėkinga kritule@gmail.com  4u.gif  ax.gif


ir man ir man i astytukas@yahoo.com
aaaaaaaaaaciuuuuuuuuuuu aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
IR AŠ NORĖČIAU SCENARIJAUS JEI KAS GALIT ATSIUSKIT AČIU zitka11@one.lt
Atsakyti