Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus

Ačiū išradingosioms mamytėms už laaaabai fainas idėjas thumbup.gif

Aš per Kalėdas jau trečiąkart būsiu krikštamote. Norisi kad šventė ir tėveliams ir svečiams gera būtų, todėl ir pravirkdyt ir prajuokit reikia.Niu jau man balius kai silkėse iš nuobodulio reikia miegot tai irgi persiprrašau. O kūma bijanti (niu arba nesugebati) žodžio perskaityt irgi g.gif

Svečiams palinksminti skaitysiu pasaką.
Paimti reikia kokią nors neilgą pasakėlę, svarbu kad veiksmas būtų. Ant lapelių surašyt visus veikėjus, (jei daug bus svečių) veikėjai gali ir kartotis. Kada skaitoma pasaka turi būti visiška tyla ir susikaupimas, nes kiekvienas svečias išgirdęs savo lapelyje esantį žodį turi greitai sureaguoti ir atsistoti. Nesureagavęs baudžiamas (išgerti degtinės, pasakyti linkėjimą mažyliui ar dar kokią kitokią prie stalo tinkančią bausmę atlikti... Niu čia jau žiūrint kokia publika baliuje susirinko biggrin.gif )
Būna ypatingai smagu, kai keli svečiai turi tą patį veikėją, bet ne visi laiku susipranta atsistoti.
Balių pradžioje labai pravartus žaidimas.Nuima stresą ir susikaustymą. Juk sutikit yra daug svečių kurie "bijo" kamerų blink.gif
Atsakyti
O jerguteliau, tai jus dar is krikstynu spektakli padarot????
Uzmetykit mane akmenais, bet juokinga dievazi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
TAi ka geriau sedet ir liuobt prie stalo? Siaip dabar jau visuose renginiuose yra sudaroma programa, kad nebutu eiline pjanke: tiek vestuvese, tiek ivairiuose firmos vakareliuose, tiek visokiuose pristatymuose ir t.t.
Manau, esate siek tiek atsilikusi... Krikstynos kaip eilinis balius buvo daromos pries gerus 10 metu. O krikstynu scenarijus, tai ne spektaklis, nes jame labai daug ivairiu tradicijų, kurios beje nera isgalvotos.
Atsakyti
To ametista:

Teko dalyvauti ne kartą krikštynose kur krikštamotė per visą "šventę" sėdi pavėpusi. doh.gif Nei palinkėjimo, nei dovanėlės nesusiprotėjo atsivežt. Vyrai žinoma prisiliuobė iš nuobodulio, o moteriškės pavalgę ant lovų išsidrėbė. g.gif
Niu man toks įvykis niekaip švente neišeina pavadint. Reikia stengtis svečius užimt ir sujungt, kad smagiau bųtų.
Skaniai pavalgyt ir taurę vyno išgėrus išsidrėbt lovoje kiekvienas galim ir namuose, kokio galo važiuot į svečius?
Aš į balių važiuoju atsipalaiduot, pasiaust ir bent trumpam pabėgt nuo kasdienybės biggrin.gif
Atsakyti
As siaip nebjauri biggrin.gif ... Bet vis tiek paklausiu: o kam per krikstynas balius? Su programom ir t.t.
Atsakyti
Aš suprantu kas turi didelę giminę ir kviečia daug svečių, gal ir reik programos. Bet mes planuojam po bažnyčios pas močiutę keliese gražiai skaniai pasėdėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ametista @ 2005 12 15, 15:40)
As siaip nebjauri  biggrin.gif ... Bet vis tiek paklausiu: o kam per krikstynas balius? Su programom ir t.t.



Atsakysiu paparastai:
man krikštynos yra šventė, taip kaip ir vestuvės ar jubiliejai. Jos būna kartą gyvenime. Dabar žiūriu ateina į madą krikštytis suaugus dar kartą, bet tai ne tas pats ir kažkoks nukrypimas nuo tiesos. g.gif
O beto kada gi dar daryt balių, giminei susieit? Ir taip dabar visi baigia išprotėt dėl turtų, bijo giminės susitikt, gi išlaidos baisios. Pastebėjau daugelis giminių pasimato tik kam nors numirus per laidotuves, bet ir tai lyg kokią prievolę atlikdami numeta apdžiųvusį gėlių krepšelį ir bėga namo lyg ten svylantį puodą palikę būtų.
Bendrauti reikia, baliavot, su giminėm ir draugais susitikinėt, į svečius nuvažiuot. Bus tų turtų. Pinigai ar gera mašina ant kapo neverks, o kad gyvenimą praleisim kažkur užsidarę pasislėpę oi kaip skaudu kada nors pasidarys... verysad.gif

Ir išvis kas čia per kalbos kam balius reikalingas, kam tas reikalinga doh.gif
Tai kam gyvenam išvis, negi tik tam kad daugintis? Mano tai planai kur kas aukštesni bigsmile.gif

Ir kalbėkit pagal forumo temą, o ne bile ką blink.gif
Atsakyti
O tai kodėl čia ne pagal forumo temą? Viskas čia į temą, tik vieniems atrodo kad reik baliaus, o kitiems ne. Aš tai norėčiau krikštynų be šnapso, be lūžtančių stalų. Kad po to sėdi visi išsprogusiais pilvais ir pragertom fizionomijom. Jugi šventė tai vaiko, galima ir be didelio baliaus ką nors gražaus sugalvot mirksiukas.gif
Atsakyti
Patikėkit, daug balių esu darius, dar daugiau girdėjus balių "aptarinėjimų". Galiu pasakyt 70% žmonių dar nemoka švęst neprigėrę ir nepavalgę. "Kavinėse duodamas maistas per plonai supjaustytas, vieno gabalėlio nepavalgo, kitą jau imt gėda" taip ir lieka alkani sveteliai blink.gif
O šokt ir visa kita irgi žiūriu nemadinga. Pavalgę bobulės sofas apgula, o vyrai į alaus barą patyliukais kėblina...
Mes jaunesni kitaip galvojam, o vyresnio amžiaus svečiai dažnai "užsigauna" dėl tokių vaišių. Ne kartą girdėjau: trenkėmės į kažkokį restoraną, paskui neradau kelio namo... Išlaidas apturėjau dideles ir net pabaliavot žmoniškai nepavyko, alkanas namo parvažiavau, š.... o ne balius. Daugiau pas juos nevažiuosiu...."
Ir čia ne tik provincijos žmonių nuomonė.
Taigi toks vat žmonių supratimas. Lietuviai pripratę švęst kelias dienas su gausiai nukrautais stalais...
Nors man asmeniškai antra diena jau nemiela būna. ax.gif


Gal po 10 metų ir pasikeis kas nors, bet kol kas... g.gif
Atsakyti

Nu man tokie baliai baisiau nei baisu. Bet pastoviai tenka dalyvaut verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal galite patarti ,kaip suruošti krikštynas,kad būtų įdomios g.gif krikštysim už poros mėnesių tai norim kuo daugiau sužinot apie visą krikštynų scenarijų.Kadangi darysim puotą kavinėje tai norėtumėm sužinot ,kaip galime papuošt salę ir kokių įdomių žaidimų žinote ax.gif
Atsakyti
Ačiū, tiek gerų dalykėlių perskaičiau 4u.gif smile.gif Bet niekas nerašo ką tėveliams įdomaus sugalvoti.
Atsakyti