Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

nekreipiant i jusu pastarasias diskusijas,noreciau paklausti gal kurios vestuves fotografavo G.ir H. Kudirkos? noreciau subjektyvios nuomones ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
musu vestuves fotografavo A.Samoilenko, likom patenkinti istikruju...labi patiko jo atsidavimas darbui...ir siaip stengimasis ir po vestuviu...greit padare nuotraukas, ir jos tikrai geros kokybes...tikrai galiu rekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 09 19, 15:45)
musu vestuves fotografavo A.Samoilenko, likom patenkinti istikruju...labi patiko jo atsidavimas darbui...ir siaip stengimasis ir po vestuviu...greit padare nuotraukas, ir jos tikrai geros kokybes...tikrai galiu rekomenduoti 4u.gif


Ai kaip gerai, nes mes ji ir uzhsisakem smile.gif Rinkomes ish keliu, bet kai pakalbejom su jis labiausia patiko, ir jo darnai ir pats kaip zhmogus smile.gif o dar kai paskaitai gerus atsiliepimus tai ishvis ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitulia_g @ 2007 09 19, 19:33)
Ai kaip gerai, nes mes ji ir uzhsisakem smile.gif Rinkomes ish keliu, bet kai pakalbejom su jis labiausia patiko, ir jo darnai ir pats kaip zhmogus smile.gif o dar kai paskaitai gerus atsiliepimus tai ishvis ramu smile.gif

Na, aš irgi tik teigiamus atsiliepimus turiu mirksiukas.gif Nors savo vestuvėms pradžioj norėjome Tomą Lopatą samdytis, bet jis jau buvo užimtas mūsų dienai, tai rinkomės Anatolijų. Nenusivylėm. Gavom tai, ko ir tikėjomės iš jo. Dar pirmą dieną, kai jau baigė savo darbą ir važiavo nuotraukas daryti, mes davėme jam rėmelius, kad savo nuožiūra po kokį gražų portretuką įdėtų ir kitą dieną atvežtų (čia buvo tokios dovanos tėvams), tai taip jau sutapo, kda jis išrinko būtent tokį portretą, kuris ir mums patiems labiausiai patiko wub.gif
Atsakyti
o merginos kiek Anatolijus ima uz savo darba? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aganiute @ 2007 09 20, 20:31)
o merginos kiek Anatolijus ima uz savo darba? 4u.gif



jo darbas kainuoja 250lt, bet kada imis nuotraukas, zodziu mes emem toki plana..1000lt,kur ieina 250lt darbas, o uz 750lt likusius issirinkom nuotrauku...tai vat... 4u.gif bet jis ten daugiau visokiu turi pasiulymu ir planu smile.gif
Atsakyti
Galiu rekomenduoti vieną labai šaunų fotografą. Fotografavo mano draugų vestuves nuotraukos thumbup.gif . Norėjom mes jo ir savom vestuvėm deja buvo užimtas.
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 20, 20:00)
Galiu rekomenduoti vieną labai šaunų fotografą. Fotografavo mano draugų vestuves nuotraukos  thumbup.gif . Norėjom mes jo ir savom vestuvėm deja buvo užimtas.

|OOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!Karlas! Gyvas! Jega!!!!
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 20, 20:00)
Galiu rekomenduoti vieną labai šaunų fotografą. Fotografavo mano draugų vestuves nuotraukos  thumbup.gif . Norėjom mes jo ir savom vestuvėm deja buvo užimtas.


O, naujas veidas mano nuorodų kolekcijai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 09 19, 10:21)
Jeigu mes pasirinke Inesa esam vidutinybes tai kas yra tie kur pasirenka Denius Tablerius, Opulskius ir kt?  g.gif  nes pastarųjų dabar akivaizdžiai prastesni palyginus su Inesos.

nesupratau? o kuo prastesni? kitoki? blink.gif maziau retuso, kitokios pozos... man grazus mano fotografo darbai, kaip ir tau Inesos, nepradekim pyktis, bet as neskaitau nei taves, nei saves vidutinybe ar zemiau schmoll.gif bet ir nesutinku, kad jie yra prastesni... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vitulia_g @ 2007 09 19, 20:33)
Ai kaip gerai, nes mes ji ir uzhsisakem smile.gif Rinkomes ish keliu, bet kai pakalbejom su jis labiausia patiko, ir jo darnai ir pats kaip zhmogus smile.gif o dar kai paskaitai gerus atsiliepimus tai ishvis ramu smile.gif


cia gal kitiems metams uzsisaket? gal butu galima suzinoti, kaik kainuoja jo paslaugos? smile.gif
mes ir renkames po truputi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Zoom- @ 2007 09 20, 21:56)
O, naujas veidas mano nuorodų kolekcijai smile.gif


Praziurejot, Zoom, tai laaaabai senas veidas fotografijos (ne tik vestuvines) pasaulyje, tiesiog zmogus abejingai ziurejo isiuolaikiskas prezentacijos formas (saitus, pvz.) biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti