Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

tvenkinys
Atsakyti
dar 4u.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai ar patiko nors truputuka g.gif
Atsakyti
Labai patiko thumbup.gif , o mes istate ta plasmasini baseineli , bet vel viena puse iskele , kazi kodel cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vedita: 07 balandžio 2005 - 13:35
QUOTE(vedita @ 2005 04 07, 13:28)
Labai patiko  thumbup.gif , o mes istate ta plasmasini baseineli , bet vel viena pese iskele , kazin kodel cry.gif



na neverk console.gif Plastmasinis baseinelis visai faina, va tik tu man paaiskink, kas pese, kuria kazkas iskele, niekaip man nedashunta g.gif
Atsakyti
Jei turi ką gražaus kaip apsodinti tvenkinuką ir apie vandens lelijas tai prašyčiau įdėti ax.gif
[/quote]


Adresiukas yra toks mirksiukas.gif
http://www.rojaussod.../tema.php?s=104
Atsakyti
Oi, ačiū, ačiū tikrai labai gražu thumbup.gif Dabar taip laukiu, kad sušiltų, taip norisi pradėti alpinariumą organizuoti smile.gif
Atsakyti
Akyra, nu tu čia geros info atsiuntei thumbup.gif pati esi profė ko gero wub.gif

tvenkinukas faina, bet pas mus vietos ne prūdais, o kur vanduo ten ir kva ateina, o jos man didžiausias priešas gyvenime cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(astux @ 2005 04 07, 13:49)
Akyra, nu tu čia geros info atsiuntei thumbup.gif  pati esi profė ko gero wub.gif

tvenkinukas faina, bet pas mus vietos ne prūdais, o kur vanduo ten ir kva ateina, o jos man didžiausias priešas gyvenime cry.gif  cry.gif



Kva visai nieko, mano mazoji tai jas gaudydavo ir namo nesdavo. Isivaizduok kaip as jas gaudydavau, kad laukan ismest, ypac kai iz spintos kur nulenda tongue.gif
Dabar jau pati kaip kva, megsta kojas i tvenkinuka imerkt tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
jokia as ne profe, nejuokaukit, man iki profes dar kaip iki dangaus. Bet megstu pasikapstyti kieme, vis ka nors naujo sugalvoti, eksperimentuoti smile.gif

Taip pavasariu pakvipo, noriu greiciau sodinti, kapstytis... Varysiu siandien i parduotuve idomesniu seklu ieskoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akyra @ 2005 04 07, 13:35)
na neverk  console.gif  Plastmasinis baseinelis visai faina, va tik tu man paaiskink, kas pese, kuria kazkas iskele, niekaip man nedashunta  g.gif

Ne pese , o puse blush2.gif
Atsakyti