Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis, 25 tema

oho, Balu kokios leles bigsmile.gif
kol visas apziurejau, kiek daug panasiu, bet tuo paciu labai skirtingu, su visokiom smulkmenom leliu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Seniai vaidenausi

user posted image

user posted image

Atsakyti
Smagus salikai ar saliai, pirmas man toks ufonautiskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , toks su akytem ant antenu wub.gif , fantastika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 11 30, 15:40)
Kartais ir gėlėm šalta biggrin.gif

user posted image


wub.gif
Atsakyti
Aš kai tik pamačiau irgi iškart pagalvojau- vau, kokios akys bigsmile.gif ir ant kutukų po akytę
Atsakyti
hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif sumanymas tai ne toks buvo, bet ką padarysi wub.gif
Ačiū mergaitės aciuks.gif
Atsakyti
Negirdėti žmones rolleyes.gif

Lietuviški veltiniai
Papildyta:
Knopkute man tas juodas patinka ax.gif
Atsakyti
Įtariu, kad tema tuoj bus uždaryta g.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2007 12 02, 22:35)
Seniai vaidenausi

user posted image

user posted image


labai grazus saliai man patiko abu nors grazesnis antrasis wub.gif bet ir pirmas toks nematytas..... Knopke rodykis greiciau su naujesniais darbeliais nes akis pakabinus spoksau i tavo grozius drinks_cheers.gif tongue.gif sekmes kuryboje 4u.gif mirksiukas.gif thumbup.gif tavo darbeliai tikrai thumbup.gif
P.S. pritariu timonai tema greit bus uzdaryta verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
knopke - tavo šaliai labai įdomūs,gražūs, originalūs thumbup.gif

god@ - nereikėtų visose senose temose rašyti komentarų schmoll.gif dabartinė rodymosi, komentavimo, ir diskusijų apie vėlimą tema yra ši- Nr.25 !!!
mačiau kitoj temoj rašei,kad nereikėtų atidarinėti naujos temos,kol neprirašyta sena.Tai niekas taip ir nedaro.Visos ankstesnės temos buvo prirašytos iki 50psl. ir tik tada atidarytos naujos., BEt moderatoriai pasiūlė iš jų ištrinti visą nereikalingą informaciją, off topic, taip sakant ir palikti tik tai,kas sietina su veltiniu. Ir po šių rekonstrukcijų senos temos,kurios buvo jau užrakintos, patapo vėl atrakintos ir naujiems žmonėms gal ir sunku susigaudyti, nors atidesni, žinoma pastebi ir postų datas, ir temų numerius.

Dabar toks balaganas, kad ir man pačiai jau painu doh.gif
Gal prašyt moderatorių kokios nors pagalbos? g.gif
kad užrakintų temas, kuriose kad ir 5 ar 10 psl. telikę, bet jos seniai pabaigtos.
kaip manot, merginos?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti