Įkraunama...
Įkraunama...

Autokėdutės 0-18 kg

QUOTE(Spokas1 @ 2013 03 24, 17:28)
Pries 3 metus pirkau, tai lyg kiek auksciau uz vidurki buvo

galvoju kaip sita vertinama
Britax First Class Plus Combination Car Seat

ar nemoku ieskot ar nera info g.gif g.gif
Atsakyti


kuriai kedutei gulstesne gulima padetis: BeSafe iZi Combi X3 ar BBC Iseos Neo + ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita0422: 11 liepos 2013 - 13:47
sveikos, turiu rupesteli, mano sunus:) 7 men, sveria 10kg , jo ugis 74cm. jis yra gana tvurto sudejimo 9dazniausiai perku 80dydi nes 74 buna per siaurai) musu kedute 0-13kg yra akivaizdziai jam per maza, kai vaziuojame, kojos uzkeltos i virsu....
klausimas toks...ar 0-18kg, tvirtinasi nugara i prieki?o veliau veiduku i prieki? noriu, kad mano sunus maksimaliai ilgai vazinetu nugara i prieki...aciu uz atsakyma..
Atsakyti
o gal tiesiog uztektu prie turimos kedutes isigyti isofix sistema?ar ji neatitolins kedutes nuo atloso?
Atsakyti
QUOTE(mazosios_pedutes @ 2013 07 19, 17:00)
sveikos, turiu rupesteli, mano sunus:) 7 men, sveria 10kg , jo ugis 74cm. jis yra gana tvurto sudejimo 9dazniausiai perku 80dydi nes 74 buna per siaurai) musu kedute 0-13kg yra akivaizdziai jam per maza, kai vaziuojame, kojos uzkeltos i virsu....
klausimas toks...ar 0-18kg, tvirtinasi nugara i prieki?o veliau veiduku i prieki? noriu, kad mano sunus maksimaliai ilgai vazinetu nugara i prieki...aciu uz atsakyma..


Maniškis 5 mėn jau svėrė 10 kg, tad teko pirkti irgi kitą kėdutę. Po ilgu paieškų nupirkom Maxi Cosi Milofix, kolkas esam patenkinti. Irgi stengsiuos kuo ilgiau vežti nugara į priekį.

QUOTE(mazosios_pedutes @ 2013 07 19, 17:32)
o gal tiesiog uztektu prie turimos kedutes isigyti isofix sistema?ar ji neatitolins kedutes nuo atloso?


Nemanau wink.gif
Atsakyti
Uzkeltos kojytes nekenkia saugumui bet tikriausiai nera patogu (svarbu, kad galvyte neliptu is kedutes).

Milofix - sprendimas jei automobilyje yra isofix sistema
Atsakyti
QUOTE(mazosios_pedutes @ 2013 07 19, 17:00)
sveikos, turiu rupesteli, mano sunus:) 7 men, sveria 10kg , jo ugis 74cm. jis yra gana tvurto sudejimo 9dazniausiai perku 80dydi nes 74 buna per siaurai) musu kedute 0-13kg yra akivaizdziai jam per maza, kai vaziuojame, kojos uzkeltos i virsu....
klausimas toks...ar 0-18kg, tvirtinasi nugara i prieki?o veliau veiduku i prieki? noriu, kad mano sunus maksimaliai ilgai vazinetu nugara i prieki...aciu uz atsakyma..

Mano mergina taip pat jau isaugo pirmaja kedute, ilgai svarsciau kokia isigyti, nes dar tik 9 men bus, norisi kuo ilgiau ir saugiau vaika vezti nugara i vaziojama dali, todel issirinkau cybex sirona kedute, ir taip esu ja patenkinta bigsmile.gif Labai svarsciau, gal imti pigesni varinta ir pan...bet saugumo atzvilgiu ji pirmauja pagal testus, ir kai nuvaziavom apziureti, neliko ne menkiausios abejones kad imsiu kita (pries tai ziurejau milofix, tai nera net ka lyginti blush2.gif )
Sioje keduteje vaika nugara galima vezti ilgai iki 2-3 metu, todel kad ji atsitraukia nuo sedynes, kelios gulimos padetys, o visu geriausias pliusas, kad ji sukiojasi i sonus, todel isodinimo procesas be jokio vargo, isodinai, apsukai vaika, noris isimti-vel atsisukai i save. Vazioji i tolimesne kelione, vaikas nori valgyti, pasisukai i savo puse-maitini.
Tikrai rekomenduoju, tobula kedute smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 20 liepos 2013 - 20:55
keliu tema i virsu, labai reikia patarimo. nusipirkome autokedutes maxi cosi cabriofix, viena ju be ideklo naujagimiui, gal kas zino kur ji galima nusoirkti atskirai? gal tiktu nuo kitu autokeduciu? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, noriu patarimo baigiu isblust ieskodama kedutes g.gif net naktim sapnuoju kad renkuosi ir niekaip neissirenku biggrin.gif , noreciau nuo 0 iki18kg, nu lyg jau ir radau Peg Perego, gal zinot kokius atsiliepimus apie ja ar verta pirkt, siaip radau man patinkanciu ir tinkanciu kitokiu bet dauguma ju yra su izofix tvirtinimu, tai man tokios netinka blink.gif
Atsakyti
Ieškau kėdutės 0-18 kg. Kurių firmų labiausiai gulimos? g.gif Nes šiuo metu naudojama tokia

user posted image

3 mėnesių panelytei ji per sėdima, ištisai praverkia net trumpoje kelionėje, išimi, paguldai į lopšį - nurimsta, bet nesaugu lopšyje vežiotis...
Atsakyti
Man atrodo jos pas visas daugmaž vienodos.
Atsakyti
Nu man ir taip atrodo, kad panašios biggrin.gif Bet mamytė užsiprašė dovanų, ir jei dar su kuo labiau gulima padėtimi bigsmile.gif Sakau, gal yra kokios...
Atsakyti