Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 6

QUOTE(Deganti @ 2007 10 03, 11:09)
Sviesele nebandet barsuku tauku, mano chebra tai taip tik gydosi bronchitus, pamaisai su medum i brendziuku, liuks mikstura.

Mane sanatorijoje mokė kvėpavimo pratimų, kad pagerinti plaučių ir bronchų darbą, jei kam įdomu galėsiu atsiųsti. Tik gal per a.ž. Jie labai paprastučiai ir labai juokingi. tongue.gif
Papildyta:
Romantike, man parūpo, kaip seniai kosėji? Jei tai kosulys iš plaučių ar bronchų, gal paprašyti dėl šventos ramybės padaryti prieš chem. gydymą plaučių rentgeno nuotrauką, jeigu tokia nedaryta. Pasitark su gydytoja. Aišku, visos situacijos aš nežinau, čia tik toks pastebėjimas, gal visai pro šoną, bet kažkaip tokia mintis atėjo, tai ir noriu ja pasidalinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 03 spalio 2007 - 11:27
QUOTE(romantikė @ 2007 10 03, 11:12)
Turit omeny gerti ta mikstura su barsuko taukais? Nes as vaikams tepiau nugara ir krutine, gydydama bronchitus. Man atveze ju is Rusijos. O pas mus ar yra pardavime?


Galima drasiai gerti ir siaip po sauksteli naudoti, kadangi Jus nesergat kraujo ligim, tai i ta mikstura dar galima imaisyt alijosiaus sulciu, viskas lygiom dalim, kas su kraujo ligom susije negalima alijosiaus, nes jis yra bioaktyvatorius ir mums netinka.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 10 03, 12:26)
Mane sanatorijoje mokė kvėpavimo pratimų, kad pagerinti plaučių ir bronchų darbą, jei kam įdomu galėsiu atsiųsti. Tik gal per a.ž. Jie labai paprastučiai ir labai juokingi. tongue.gif
Papildyta:
Romantike, man parūpo, kaip seniai kosėji? Jei tai kosulys iš plaučių ar bronchų, gal paprašyti dėl šventos ramybės padaryti prieš chem. gydymą plaučių rentgeno nuotrauką, jeigu tokia nedaryta. Pasitark su gydytoja. Aišku, visos situacijos aš nežinau, čia tik toks pastebėjimas, gal visai pro šoną, bet kažkaip tokia mintis atėjo, tai ir noriu ja pasidalinti.

Labai lauksiu pratimu aprasymo drinks_cheers.gif

O kosulys prasidejo po ligonines (pries savaite), kai grizau i namus ir radau cia pulka serganciu zmoniu verysad.gif Stengiausi nesusirgt, bet nepavyko. O rentgeno nuotrauka ir kompiuterine tomografija buvo padarytos pries pat operacija. Sake, kad viskas ten graziai ir svariai atrodo unsure.gif Kosulys, rodos, is gerkles eina. Negiluminis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 03 spalio 2007 - 11:50
adis, kitame forume (nedelsk.lt) perskaiciau, kad po chemijos suleidimo gali buti nuodingas kvepavimas (plauciai turi issivalyti) ir patarima, kad kokiom 4 dienom nebendrauti su mazais vaikais... O as turiu namie vaiku, viena is ju mazule visai.
Ar girdejot kas nors toki chemijos paveiki?
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2007 10 03, 12:04)
adis, kitame forume (nedelsk.lt) perskaiciau, kad po chemijos suleidimo gali buti nuodingas kvepavimas (plauciai turi issivalyti) ir patarima, kad kokiom 4 dienom nebendrauti su mazais vaikais... O as turiu namie vaiku, viena is ju mazule visai.
Ar girdejot kas nors toki chemijos paveiki?


Del vaiku buvimo tai absurdas visiskas, chemija dabar net nescioms duoda nuo trecio trimestro nestumo, ale ko tik zmones neprisigalvoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2007 10 03, 13:25)
Del vaiku buvimo tai absurdas visiskas, chemija dabar net nescioms duoda nuo trecio trimestro nestumo, ale ko tik zmones neprisigalvoja  g.gif

Man irgi pasirode, kad nelogiskai skamba. Ten buvo vaistas paminetas Doksorubicinas.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2007 10 03, 12:27)
Man irgi pasirode, kad nelogiskai skamba. Ten buvo vaistas paminetas Doksorubicinas.


Nesijaudinkit sito gero gaudavau su kaupu, neskaitant dar 5 vaistu, tikrai jokio salutinio poveikio vaikui nepamaciau.

Cia placiau apie tai nes dauguma vaistu naudojami ivairioms onko ligoms gydyti, yra lentele kokius pasalinisu poveikius gali sukelti.

http://www.kraujas.l...l...&pageId=121

O siaip paprasykit sesutes, kad duotu lapeli vaisto aprasyma, ten buna viskas surasyta. Sekmes
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2007 10 03, 12:04)
adis, kitame forume (nedelsk.lt) perskaiciau, kad po chemijos suleidimo gali buti nuodingas kvepavimas (plauciai turi issivalyti) ir patarima, kad kokiom 4 dienom nebendrauti su mazais vaikais... O as turiu namie vaiku, viena is ju mazule visai.
Ar girdejot kas nors toki chemijos paveiki?

Man atrodo, kad nesąmonė. Niekur prie šalutinių gydymo reiškinių nėra jokios užuominos (skaičiau nemažai angliškų ir rusiškų saitų). Aš ir prisimenu šį pastebėjimą ir patarimą, bet kažkaip rimtai į jį nesureagavu nei tada, nei dabar. Mūsų kūnas perdirba ch. medikamentą. Savijauta po chemoterapijos būna kaip po „supergero“ vakarėlio. Ar apsinuodiję alkoholiu skleidžiame į aplinką ką nors tokio toksiško.
Tiesa, sesutės infuzijai skirtus kai kuriuos medikamentus skiedžia traukos spintose. Tačiau kokius kiekius nuolatos jos ten ruošia! Geriausia tai būtų paklausti gydančios gydytojos, ar seselės, kuri lašins.
Viena tai tikrai – po kai kurių tyrimų, pvz. kaulų scintigramos, kai suleidžia radioaktyvią medžiagą, tai net perspėja vengti kontaktų su mažais vaikais, be to tokią atmintinę duoda paskaityti ir pasirašyti.

Kadangi skaitinėji apie gydymą, gali pasižiūrėti čia, tokios bendros žinios, išprusimui, tik, jei jautrios širdies esi, gal nelįsk į patį puslapį: Apie vėžį ir chemoterapiją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 03 spalio 2007 - 12:55
Ne po chemijos,o po spinduliavimo,girdejau,per metrą būti nuo mažų vaikų,bet kai man buvo spind.,klausiau gydytojos,paneigė tai.Mano dukrytė irgi buvo mažutė-pusantrų.
Atsakyti
Deganti, nustebinai mane šia nuoroda, aš jau galvojau skersai išilgai išlandžiojau Jūsų, t.y. kraujo ir visus kitus su mūsų liga susietus int. psl. smile.gif Šio tai dar neskaičius.

P.s. Doksorubicinu aš buvau gydyta ir dar tokiu Taxoteru arba chemiškai docetakseliu. Vieno ir kito gaudavau po 1 l. smile.gif Pvz. taxoteras nors ir labai stiprus medikamentas, tačiau pagamintas iš kukmedžio (tokio krūmo).

Romantike, tiek mano tiek degančios nurodytuose psl. išvardinti galimi šalutiniai chem. gydymo poveikiai, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad jie visi sergančiam pasireiškia, na vienas kitas, bet nedaugiau. Prašau jų nesureikšminti, žinoti reikia, bet sureikšminti – NE.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 03 spalio 2007 - 13:08
QUOTE(adis @ 2007 10 03, 13:50)
Deganti, nustebinai mane šia nuoroda, aš jau galvojau skersai išilgai išlandžiojau Jūsų, t.y. kraujo ir visus kitus su mūsų liga susietus int. psl.  smile.gif Šio tai dar neskaičius.

P.s. Doksorubicinu aš buvau gydyta ir dar tokiu Taxoteru arba chemiškai docetakseliu. Vieno ir kito gaudavau po 1 l.  smile.gif Pvz. taxoteras nors ir labai stiprus medikamentas, tačiau pagamintas iš kukmedžio (tokio krūmo).

Romantike, tiek mano tiek degančios nurodytuose psl. išvardinti galimi šalutiniai chem. gydymo poveikiai, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad jie visi sergančiam pasireiškia, na vienas kitas, bet nedaugiau. Prašau jų nesureikšminti, žinoti reikia, bet sureikšminti – NE.

Aciu uz nuorodas.
adis, as viska suprantu. Tikrai noriu zinoti ko galiu tiketis, bet nekalu sau i galva, kad tai bus butinai.
Atsakyti
labukas visoms,

nezinau ar i tema cia bet noriu issisakyti... vakar netekom savo mazucio draugiuko,jam buvo 4,pries metus rado galvoj augli,dabar daug metastaziu... meduloblastoma. niekas jau jo mum nebegrazins. bet norejau pasakyti ka patys suzinojom, gal kam bus i nauda... beje gydytojai tvirtino kad viskas bus gerai... ir nepastebejo metastaziu
nezinau ar esat girdejusios apie vezio gydyma kinijoj o gal jau ir diskutavot ta tema. mes susirinkom visa informacija bet jau buvo per velu. kinija yra labai pazengusi i prieki vezio gydyme, jie gydo genu-terapija. imkites visko ko galit kol dar yra laikas, deja mes buvom naivus ir tikejom.jei kam idomu galiu atsiusti daugiau informacijos ir ju ligonines formas, viska gavau is pacio daktaro kuris isrado ta gydyma (anglu kalba).
atsiprasau jei ne i tema 4u.gif
Atsakyti