Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko barimas

vaiko sypsena isreiskia kalte ,kad kazka padare ,o .sypsodamasi tikisi kad greiciau uzglaistys visa tai.o mamai gaunasi ignoravimas,kad vaikas neklauso
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 02, 19:04)
o ir nebuk rami - grieztu tonu sakyk, kad negalima. ir nelauk, kol vaikas pats sustos - stabdyk. paimk ir nunesk i kita vieta, paduok toki zaisla, kuri galima saugiai metyti.
dveju metu pypliui tikrai neisaiskinsi, kiek daiktai kainuoja. todel, jei jis juos nori metyti - tiesiog neduok, neleisk imti.

Aš prarandu savikontrolę. Kai vaikai neklauso baru juos, o jie manęs visiškai NEGIRDI blink.gif lyg kalbėčiau su siena blink.gif jiems 3 ir 5,5metų blink.gif apibaru, paprašau kad nesimuštų ir nedarytų bardakų namie, po 5 min mano kalbos veltui doh.gif
aš suprantu kad namie nebus idealios tvarkos nu bet...
Atsakyti
aš tai nekreipiu dėmesio ir pasakau kas bus jei neklausysi ir paskui taip padaru (pvz neperku kažko, ar žaislus išnešu)
Atsakyti
Na man irgi taip buvo su dukra. Paprašai ką daryti, o ji nedaro. Bari, ji juokiasi. toks veiksmas tikrai varo į neviltį. Jai tik keturi metukai, tai pamokiau eilėraštuką:
Ta mamytė, ta mama
Susiraukia bardama.
Ir raukšlelių ant kaktos
Jai daugėja nuolatos.

Gal patrinti lapais mėtų,
Kad raukšlelių nedaugėtų?
Gal nupirkti aspirino?
Ne! Vaikučiai vaistą žino!

Jei vaikai geručiai augs,
Mamos niekad nesirauks lotuliukas.gif

Na ir labai padėjo. Ji labai stengiasi būti gera.
Atsakyti
visad stengiames graziuoju susitart ir kazkaip sekasi, stengiasi vakas to daugiau nedaryt, kazkaip nuo mazens pas mus yra drausme,esu griezta, bet teisinga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Muselė @ 2008 08 18, 16:10)
Aš prarandu savikontrolę. Kai vaikai neklauso baru juos, o jie manęs visiškai NEGIRDI  blink.gif lyg kalbėčiau su siena  blink.gif jiems 3 ir 5,5metų  blink.gif apibaru, paprašau kad nesimuštų ir nedarytų bardakų namie, po 5 min mano kalbos veltui  doh.gif
aš suprantu kad namie nebus idealios tvarkos nu bet...

Skaitau ir matau kad pas mum visai ta pati situacija g.gif
vyrukai neklauso juodai,jau nebezinau ka ir daryti,tos bausmes padeda bet neilgam,nu geriausiu atveju tam vakarui doh.gif
net nezinau kaip protingiau but su jais susitarti.
Atsakyti
QUOTE(tormika @ 2009 10 04, 15:59)
Skaitau ir matau kad pas mum visai ta pati situacija  g.gif
vyrukai neklauso juodai,jau nebezinau ka ir daryti,tos bausmes padeda bet neilgam,nu geriausiu atveju tam vakarui  doh.gif
net nezinau kaip protingiau but su jais susitarti.

is tikro kol neturejau savo vaiku net neisivaidavau- KAIP SUNKU YRA JUOS AUKLETI rolleyes.gif
Atsakyti