Įkraunama...
Įkraunama...

Panemunė: l/d "Pušynėlis".

QUOTE(Chera @ 2009 05 19, 13:27)
tai kad cia tema apie "Pusynelio" darzeli, o ne apie "snekuti  g.gif

p.s. gal kuri zinot kada sesele grizta is atostogu, noriu jau savo lelka ten registruoti ir vesti

as i Pusyneli ir taikau smile.gif ir jau 3metus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Morrena @ 2009 05 19, 14:35)
as i Pusyneli ir taikau smile.gif ir jau 3metus tongue.gif

anksciau klausei apie "Snekuti" matyt ir nesupratau unsure.gif
Atsakyti
kuriuo metu priima i grupes pokalbiams???
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 05 19, 14:14)
anksciau klausei apie "Snekuti" matyt ir nesupratau  unsure.gif

anuokart ne ta pavadinima turejau omeny smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morrena: 19 gegužės 2009 - 16:24
QUOTE(Morrena @ 2009 05 19, 14:19)
Sauluciu grupe tokia salta ir aukletoja pasirode gerokai kategoriska.


Ka reiskia salta g.gif Ar temperatura, ar psichologine atmosfera, ar aplinka? Musu didzioji grupes dalis eis i Saulutes, tai dabartine aukletoja sake, kad labai pasiseke unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Morrena @ 2009 05 19, 14:19)
Ir vel as pas Jus biggrin.gif

sia savaite vyksta atviru duru dienos.
tai snd buvom uzsuke i boruzeliu ir sauluciu gupes. Boruzeliu ir pati grupe, ir aukletoja labai patiko, bet aisku, kad ten 2metinuku vieta ir mums negresia smile.gif. Sauluciu grupe tokia salta ir aukletoja pasirode gerokai kategoriska.

Gal zinot i kurias dar grupes tiketina patekti 3meciui i rygpjuti? lyg Girinukai ir Eziukai? Butu idomi Jusu nuomone apie sias grupes ir aukletojas smile.gif Aciu!

rygpjuti darzelis bus uzdaritas. Mano eina i Eziuku grupe,man aukles jau patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2009 05 19, 19:25)
Ka reiskia salta  g.gif Ar temperatura, ar psichologine atmosfera, ar aplinka? Musu didzioji grupes dalis eis i Saulutes, tai dabartine aukletoja sake, kad labai pasiseke  unsure.gif

siaip tai aplinka tokia niuroka, ir dar ten siaurine puse. Bet skaiciau cia formue, kad "Sauluciu" pedagofges geros, galbut tai yra argumentas.

QUOTE(cudo @ 2009 05 19, 20:47)
rygpjuti darzelis bus uzdaritas. Mano eina i Eziuku grupe,man aukles jau patinka  biggrin.gif

smile.gif svarbu, kad vaikas turetu pasitikejima aukletoja.
Eisim ir Eziuku siandien apziuret smile.gif
Atsakyti
Na mes girinuku grupeja. Esam taip pat labai patenkinti savo aukletojom ir seimininkutem smile.gif Grupe man grazi, sauleta. Patinka kaip uzsiima su vaikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morrena @ 2009 05 20, 08:32)
siaip tai aplinka tokia niuroka, ir dar ten siaurine puse. Bet skaiciau cia formue, kad "Sauluciu" pedagofges geros, galbut tai yra argumentas.


Siaurine puse,aisku, nelabai gerai, bet ka darysi. O del aukletoju, tai net sapnavau siaundien, kad maniske guli visa nelaiminga. Bet as kazkaip linkusi nedaryti isankstiniu isvadu apie aukletojas, nes daznai buna, kad tevams atrodo super, o vaikai nesutaria. Plius viena gali graziai kalbeti i akis, o uz akiu elgtis baisiai. O kita sako viska tiesiai sviesiai, bet gali pasitiketi, kad taip is tiesu ir yra. Grieztumas man ne brokas, maniskei to reikia - kitaip ant galvos ipras visiems kraustytis doh.gif
Atsakyti
Gal, kas gali pasakyti kokioje pusėje yra Ąžuoliukų grupė? pietinėje ar ne? ir gal kas galėtų pasakyti kaip auklėtojos toje grupėje? kokie atsiliepimai ir pastebėjimai mamyčių. Galima ir į až. labai dėkoju....
Atsakyti
sveikos merginos, ar kas lanket lopseline boruzeliu grupe? labai noreciau informacijos. buvom dvejose grupese apziureti, Drugeliu ir Boruzeliu, abi labai patiko ir aukletojos fainos pasirode. tai nezinau i kuria prasytis. Drugeliu grupe forume isgirta, o opie Boruzeliu nieko neradau. gal kas brukstelesit pora zodziu? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi77 @ 2009 05 27, 13:51)
sveikos merginos, ar kas lanket lopseline boruzeliu grupe? labai noreciau informacijos.

o tai nu kokio amziau priima i lopseli.... siandien buvau parasyti prasymo kad priimtu i lopseli - tai sesele pabreze kad tik nuo 2 metuku vaikucius priima unsure.gif mums irgi apie buruzeliu grupe uzsimine rudeni
Atsakyti