Įkraunama...
Įkraunama...

Panemunė: l/d "Pušynėlis".

QUOTE(tarantuliuke @ 2009 08 08, 09:31)
sveikos, mes jau laukiam daugiau nei metai i ta darzeli o kai nepriima tai nepriima, jau erzinti ima. toks vaizdas - pinigu neduodi tai vietos nera.

vat as irgi galvoju kad vokelis visgi reiks nesti mes tai nuo praeitu maetu balandzio uzsirase - tai net nzn ar siam rugsejui priims verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 08 rugpjūčio 2009 - 12:19
QUOTE(Chera @ 2009 08 08, 13:18)
vat as irgi galvoju kad vokelis visgi reiks nesti mes tai nuo praeitu maetu balandzio uzsirase - tai net nzn ar siam rugsejui priims  verysad.gif

g.gif nu mus be vokeliu prime.Gal ... g.gif teks duot.
Atsakyti
4u.gif skambinau ir paklausiau ar papuolem i darzeli, tai pavaduojanti direktore pasake kad musu sarasuose nera doh.gif dabar verciuos per galva ir ieskau kito darzelio, bet as ju nepamirsiu, vistiek atkersysiu schmoll.gif dabar laukiu kol sugris direktore
Atsakyti
QUOTE(tarantuliuke @ 2009 08 12, 15:42)
4u.gif  skambinau ir paklausiau ar papuolem i darzeli, tai pavaduojanti direktore pasake kad musu sarasuose nera doh.gif dabar verciuos per galva ir ieskau kito darzelio, bet as ju nepamirsiu, vistiek atkersysiu  schmoll.gif  dabar laukiu kol sugris direktore

vat ir mano ta pati situacija doh.gif sako : "deja jusu sarasuose nera" gun_bandana.gif ir ka dabar? verysad.gif seseles pazado, kad priims nuo regsejo "neprisegiau" prie prasymo ir neprieme blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 08 13, 23:29)
vat ir mano ta pati situacija  doh.gif  sako : "deja jusu sarasuose nera"  gun_bandana.gif ir ka dabar?  verysad.gif  seseles pazado, kad priims nuo regsejo "neprisegiau" prie prasymo ir neprieme  blink.gif


tai pas jus lopselinuke? mano tai darzelinukas, tai diesne beda g.gif jiems is vis vietu nera. z. sanciuose vietu yra, tai net nezinau ka daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tarantuliuke @ 2009 08 12, 15:42)
4u.gif  skambinau ir paklausiau ar papuolem i darzeli, tai pavaduojanti direktore pasake kad musu sarasuose nera doh.gif dabar verciuos per galva ir ieskau kito darzelio, bet as ju nepamirsiu, vistiek atkersysiu  schmoll.gif  dabar laukiu kol sugris direktore

QUOTE(Chera @ 2009 08 13, 23:29)
vat ir mano ta pati situacija  doh.gif  sako : "deja jusu sarasuose nera"  gun_bandana.gif ir ka dabar?  verysad.gif  seseles pazado, kad priims nuo regsejo "neprisegiau" prie prasymo ir neprieme  blink.gif

Labas mamytės 4u.gif
O jūs nenorit nuvažiuot ir tiesiogiai išsiaiškint unsure.gif , ten telefonu ką pasakė tai manyčiau dar ne viskas, dar klausimas ar ten tikrai direktorės pavaduotoja atiliepia g.gif
Aš jūsų vietoj jei seselė pažadėjo pas ją ir kreipčiausi kodėl nepriima g.gif .

Sėkmės jums beieškant vietos daržialyje 4u.gif , pati praėjau per tuos nežinomybės kelius doh.gif ir puikiai jus suprantu 4u.gif

O dėl keršyjimo galiu pasakyti viena, nukenčia tikrai ne tie kam jūs norit atkeryšt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dEdRA @ 2009 08 22, 14:35)
Labas mamytės 4u.gif
O jūs nenorit nuvažiuot ir tiesiogiai išsiaiškint unsure.gif , ten telefonu ką pasakė tai manyčiau dar ne viskas, dar klausimas ar ten tikrai direktorės pavaduotoja atiliepia g.gif
Aš jūsų vietoj jei seselė pažadėjo pas ją ir kreipčiausi kodėl nepriima g.gif .


Sutinku drinks_cheers.gif
Man daug visko telefonu buvo pasakyta, bet kai nuvažiavom su vyru pas sesele, tai pasirodo, kad buvo mūsų mažė sąrašuose ir gana greitai pradėjo eiti į lopšiuką thumbup.gif O kažkokia tai moteris - ne sesutė ir ne direktorė - tai išvis nuteikė, kad nieko čia jums nebus doh.gif
Važiuokit tiesiu taikymu į darželį ir aiškinkitės. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2009 08 22, 17:51)
Man daug visko telefonu buvo pasakyta, bet kai nuvažiavom su vyru pas sesele, tai pasirodo, kad buvo mūsų mažė sąrašuose ir gana greitai pradėjo eiti į lopšiuką  thumbup.gif O kažkokia tai moteris - ne sesutė ir ne direktorė - tai išvis nuteikė, kad nieko čia jums nebus  doh.gif
Važiuokit tiesiu taikymu į darželį ir aiškinkitės. Sėkmės  4u.gif

bigsmile.gif vat ryt ir vaziuosiu, nes darzelis jau prades veikti po remontu rolleyes.gif gal zinot ar 8 val jau ten kas nors buna (direktore ar sesute)?
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 08 23, 13:54)
bigsmile.gif  vat ryt ir vaziuosiu, nes darzelis jau prades veikti po remontu  rolleyes.gif gal zinot ar 8 val jau ten kas nors buna (direktore ar sesute)?

Šiaip pirmadieniais vėliau ten viskas prasideda. Tiesiog paskambinkite ir pasiklauskite, ar sesutė ryte yra, nieko daugiau neklausinėdama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2009 08 23, 14:17)
Šiaip pirmadieniais vėliau ten viskas prasideda. Tiesiog paskambinkite ir pasiklauskite, ar sesutė ryte yra, nieko daugiau neklausinėdama  mirksiukas.gif

mirksiukas.gif aciu uz info
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Mes ir jau pradesim lankyti lopselio grupe. Ir laukiu ir nerimauju del tos adaptacijos. Gal dar kuriu mamyciu vaikiukai lankys lopseliniku grupe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nichollete: 25 rugpjūčio 2009 - 11:27
QUOTE(Nichollete @ 2009 08 25, 12:21)
Sveikos mamytes,
Mes ir jau pradesim lankyti lopselio grupe. Ir laukiu ir nerimauju del tos adaptacijos. Gal dar kuriu mamyciu vaikiukai lankys lopseliniku grupe?

sveiki, na ir mes pradejom lankyt lopselinuku grupe, dar tik kelios dienos,bet pradzia sunki smile.gif
Atsakyti