Įkraunama...
Įkraunama...

"Tu negimdei"

siaubas, kokios jus "supermamos" jeigu tik varyti mokate viena ant kitos?? biggrin.gif siaip tarp kitko ar niekada nesusimastete, kad naturalus gimdymas gali kenkti vaikui?? nes vaikas jaucia stresa kai mamai skauda, todel jie gimsta nervingi, o cezaris anaiptol geriau ne tik kad mamai bet ir vaikui..
Atsakyti
QUOTE(Milioke @ 2007 11 09, 11:26)
siaubas, kokios jus "supermamos" jeigu tik varyti mokate viena ant kitos?? biggrin.gif siaip tarp kitko ar niekada nesusimastete, kad naturalus gimdymas gali kenkti vaikui?? nes vaikas jaucia stresa kai mamai skauda, todel jie gimsta nervingi, o cezaris anaiptol geriau ne tik kad mamai bet ir vaikui..

Imu manyti, kad kartais, kai kurie postai net neskaitomi; ( Milioke, vėl ugnelę įnešei - jaučiames skeptiškumas natūralisčių atžvilgiu, tuoj viskas liepsnos hihihi.gif )
O aš maniau paskutiniame puslapyje visos susitaikė ir gyveno gražiai ir laimingai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady_Hatora: 09 lapkričio 2007 - 11:34
QUOTE(Lady_Hatora @ 2007 11 09, 12:33)
Imu manyti, kad kartais, kai kurie postai net neskaitomi; ( Milioke, vėl ugnelę įnešei - jaučiames skeptiškumas natūralisčių atžvilgiu, tuoj viskas liepsnos  hihihi.gif  )
O aš maniau paskutiniame puslapyje visos susitaikė ir gyveno gražiai ir laimingai  4u.gif

baik tu nieko neipuciau tik parasiau ka perskaiciau jav puslapiuose, as tai pasiryzus pati gimdyti, nors irgi planavau darytis cezari..
Atsakyti
Naujausiais tyrimais irodyta, kad gimdoje vaikas apsaugomas nuomamos streso itakos. JAu pirmame trimestre placentoj gaminasi enzimai, kurie apsaugo vaisiu nuo neigiamu mamos streso padariniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2007 11 09, 12:50)
Naujausiais tyrimais irodyta, kad gimdoje vaikas apsaugomas nuomamos streso itakos. JAu pirmame trimestre placentoj gaminasi enzimai, kurie apsaugo vaisiu nuo neigiamu mamos streso padariniu wink.gif



tai kodel visoms nestuke.gif liepiama nesinervinti, nestresuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2007 11 09, 13:16)
tai kodel visoms  nestuke.gif liepiama nesinervinti, nestresuoti? g.gif



Todel kad stresas nesukeltu gimdos susitraukimu ir neprasidetu persileidimas arba prieslaikinis gimdymas.
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2007 11 09, 12:16)
tai kodel visoms  nestuke.gif liepiama nesinervinti, nestresuoti? g.gif


Visa laika zmonija kazka naujo suranda.. As straipsni skaiciau tik pries 2-3 dienas apie tai wink.gif
Mamai paciai kenkia nervuotis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady_Hatora @ 2007 11 09, 12:11)
Jei turi vaikų - reiškias ir gimdei. O juk nepagimdyti idžiausias darbas. smile.gif
Viena pažįstama, kai apsivaikavom ir susitikom, tai taip atsidusus pareiškė,
na va, koks didelis darbas  jau atliktas "turiu vaiką". O man dar toptelėjo mintis, kad jį dar ir užauginti žmogumi ( mano atveju - tikra moterimi) reikia, ant žemės vaikščioti išmokyti ir su gyvenimo taisyklėmis supažindinti. Taip kad viskas dar priešaky...
Ir vaikelyje, neatsispindi kokiu būdu jis gimė, tik tėvų priežiūra ir auklėjimas.  4u.gif



drinks_cheers.gif siryt pirma karta taips aiskiai suvokiau, kad nestumas jau baigesi. Gimdymas irgi. Ir va dabar jau prasideda tikrasis ir nuolatinis darbelis - uzauginti zmogu blink.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2007 11 09, 11:50)
Naujausiais tyrimais irodyta, kad gimdoje vaikas apsaugomas nuomamos streso itakos. JAu pirmame trimestre placentoj gaminasi enzimai, kurie apsaugo vaisiu nuo neigiamu mamos streso padariniu wink.gif

Sudominai... g.gif kaip apsaugoma? Kokiam žurnale rašyta? Norėčiau pasiskaityti ir apsišviesti, nes kol kas man logiškai kažkaip nepasiaiškina, juk jei stresinė situacija tai mažų mažiausiai - reaguoja širdis, padidėja kraujospūdis; Ir tai tiesiogiai turėtų įtakoti gimdą, prie kurios prisitvirtinusi placenta, - o ten kūdikis. Nes kaip ateina maistingosios medžiagos iš mamos organizmo, taip ir visi kiti dalykai turėtų...
Na, man neįmanoma atrodo, kad mamos patiriami įspūdžiai neįtakoja vaisiaus. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Milioke @ 2007 11 09, 11:26)
siaubas, kokios jus "supermamos" jeigu tik varyti mokate viena ant kitos?? biggrin.gif siaip tarp kitko ar niekada nesusimastete, kad naturalus gimdymas gali kenkti vaikui?? nes vaikas jaucia stresa kai mamai skauda, todel jie gimsta nervingi, o cezaris anaiptol geriau ne tik kad mamai bet ir vaikui..

Oi atsargiau, Milioke, , dėl tokių pareiškimų gali būti "suvalgyta" kai ko... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Treja @ 2007 11 09, 13:47)
Oi atsargiau, Milioke, , dėl tokių pareiškimų gali būti "suvalgyta" kai ko... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


aha zinau smile.gif bet kam tada tie forumai juk diskutuojam, aisku dazniausiai nediskusijos vyksta, o gincai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2007 11 08, 15:02)
Kenkia cezaris vaikui ir negali būti jokių ginčų šia tema - vaikai būna dirglesni, raumenų tonusas mažesnis, maumenėlis ne taip greitai suauga ir t.t. ir pan. Deja, kenkia ir per greitas gimdymas. Deja, kartais nepasirinksi.


Dirglesni? blink.gif Gal ir yra kam taip pasitaikę, bet kiek žinau pažįstamų ir mano pačios vaikas ramut ramutėlis ir viena iš mano prielaidų - dėl to, kad jis nepatyrė gimdymo skausmo; iki dantukų dygimo nereikėdavo nei mikdyti, nei sūpuoti nei dar ką daryti, kad miegotų, o budraudamas irgi neverkdavo be priežasties; išdygo dantys ir ramu vėl tongue.gif
Na, raumenukų tonusas gal ir mažesnis (mums buvo, bet tikrai ne visiems kiek žinau). Pasimankštinome ir viskas čiki tongue.gif
O kuo čia dėta operacija ir momenėlis? Sakot, negavo spaudimo galvos kaulai? g.gif Manau, kad čai nuo vaiko Ca apykaitos priklauso daugiausiai smile.gif

Nu tikrai nepastebiu, kad cezaris būtų kuom nors žalingas mano vaikui g.gif schmoll.gif
Atsakyti