Įkraunama...
Įkraunama...

Lazanija

QUOTE(cindy @ 2009 08 31, 00:25)
Gal yra kažkoks specialus dėliojimo būdas, kad lazanija nebūtų beformė? Neįmanoma gražiai patiekti, iškrenta viskas sau..

Aš tai visada palaukiu apie 1 val ir tada pjaustau smile.gif nes kitaip neišeina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2009 08 31, 12:52)
Aš tai visada palaukiu apie 1 val ir tada pjaustau smile.gif nes kitaip neišeina blush2.gif

Bet gi atšąla tada.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 09 02, 12:49)
Bet gi atšąla tada.. smile.gif

Aš tai palaukiu kokias 20-30 min. Ta prasme baigus kept palieku orkaitėj, o ne ištrauktą, tai ji ten dar išbrinksta ir gražiau pjaustosi, negu iškart ką tik iškeptą ištraukus, ir būna karšta, bet čia retai pavyksta išlaukt lotuliukas.gif Dažniausiai iškart griebiam blush2.gif Bet jei svečiams patiekt, tai stengiuos apskaičiuot laiką, kad galėtų pastovėt smile.gif
Atsakyti
na man niekad dar nebuvo isirusi. visad dedu gausiai idaro, padazo iki puses ir normaliai issiima. beje, neturiu lazankes indo, tad kepu paprastoj skardoj uzdengus folija vietoj dangcio, bet jokiu problemu nebuna. siaip, nezinau ar del to ka dabar pasakysiu neisyra, bet visad pries idara ir po jo, na pries sekanti laksta uzbarstau surio, tad jie puikiai sulimpa thumbup.gif o atsakant i tema, mano megiamiausia lazanija sluoksniuojant 2 sluoksius: 1. farsas su tomatu ir ivairiais priedais (pupeles, svogunai ir visa kita pagal fantazija). 2. grudetoji varske su pievagrybiais ir prieskoniais. super smile.gif
Atsakyti
Dėl sūrio, superreda mirksiukas.gif Sūris labiau "sukabina" sluoksnius smile.gif Aš irgi mėgčiau dėt sūrį į kiekvieną sluoksnį, bet mano valgytojams tokia lazanija būna per riebi, tai tenka tik viršuj dėt smile.gif O kepu tai irgi paprastoj skardoj ir niekuo neuždengiu smile.gif Ai tiesa, dar prisiminiau, visai gerai paruoštai kepimui lazanijai leisti pastovėti pusvalandį - valandžiukę, viskas susigeria ir greičiau iškepa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2009 09 03, 23:08)
Dėl sūrio, superreda  mirksiukas.gif  Sūris labiau "sukabina" sluoksnius  smile.gif  Aš irgi mėgčiau dėt sūrį į kiekvieną sluoksnį, bet mano valgytojams tokia lazanija būna per riebi, tai tenka tik viršuj dėt  smile.gif  O kepu tai irgi paprastoj skardoj ir niekuo neuždengiu  smile.gif  Ai tiesa, dar prisiminiau, visai gerai paruoštai kepimui lazanijai leisti pastovėti pusvalandį - valandžiukę, viskas susigeria ir greičiau iškepa  smile.gif


na kadangi mano seimyna neisranki, tai jiem gerai biggrin.gif o del pastovejimo reiks pamegint, niekad pries kepant nebandziau laikyt cool.gif
Atsakyti
Na man lazanija irgi dažnai pabyra... Ypač tada, kai sultingesnė gaunasi... tada nors šaukštu kabink doh.gif Bandysiu sūrio dėt kiekvienam sluoksny, gal tada normaliai gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai noreciau pabandyti Lazanija,bet bijau kad vyras nevalgys blush2.gif nes kaip pasakiau tai sake as tu makaronu nenoriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veidrodine* @ 2009 09 09, 09:08)
Labai noreciau pabandyti Lazanija,bet bijau kad vyras nevalgys  blush2.gif  nes kaip pasakiau tai sake as tu makaronu nenoriu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Mano vyras makaronų visai nevalgo, bet lazanija vienas mėgstamiausių patiekalų smile.gif
Atsakyti
kepiau lazanija viena karta, man labai skanu, bet vaikai ir vyras tik paragavo, jiems "jovalas" doh.gif O makaronus su mesyte tvarkingai sudetus valgo doh.gif zodziu, exxx nesusiprateliai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 09 rugsėjo 2009 - 22:07
QUOTE(Veidrodine* @ 2009 09 09, 08:08)
Labai noreciau pabandyti Lazanija,bet bijau kad vyras nevalgys  blush2.gif  nes kaip pasakiau tai sake as tu makaronu nenoriu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

iManiskis ir protestavo panasiai, sake cia nesamone ir jis nevalgys galiu nedaryt tongue.gif . Nieko, padariau, nes norejau as labai tos lazanijos. Deja, man liko maziukas gabaliukas lotuliukas.gif . faktas kaip blynas, nereikia jiems sakyti ka ir is ko darai, patieki gatava ir sedi tada laimyngi apsivalge thumbup.gif

Dabar labai noreciau pabandyt su varskes ir spinatu pertepimu, gal kas daret ir gerai gavos, turit receptuka ax.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes,
sos gal kas zinot ar reikia apvirt parduotuvej pirktus lakstus nes pirma kart darau lazanija, o ten lietuviskai ant pakiuko nk neparasyta. vadinasi: LAZANIJA SU KIAUSINIU "GALLO" AL HUEVO 4u.gif aciu mergaites
Atsakyti