Įkraunama...
Įkraunama...

problema dėl pavardės

QUOTE(Medinis @ 2007 09 21, 09:50)
Bet tai įsivaizduojat, koks proto bokštas pasijusčiau?  smartass.gif

ar teisingai supratau - tam kad pasijustumet proto bokstas, jums reikia mano pavarde suzinoti? mastau.gif
man siandien paskutine darbo diena pries atostogas ir smegenys jau perkaite, trai nenustebkit, jei ne taip supratau
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 09 21, 09:54)
ar teisingai supratau - tam kad pasijustumet proto bokstas, jums reikia mano pavarde suzinoti?  mastau.gif

Neeee. Tiesiog jei mano labai netvirta loginė grandinė būtų pasirodžiusi teisinga, tai būčiau puolęs į puikybės nuodėmę...
Gerų būsimų atostogų
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 09 21, 09:56)
Neeee. Tiesiog jei mano labai netvirta loginė grandinė būtų pasirodžiusi teisinga, tai būčiau puolęs į puikybės nuodėmę...Gerų būsimų atostogų

kokie poetiski zodziai biggrin.gif
dekui, gal aplankysiu gimines Klaipedoje tongue.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif

Atsiprašau.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 21 rugsėjo 2007 - 09:06
QUOTE(Medinis @ 2007 09 21, 09:59)

spaminat, ponas Medini biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 09 21, 09:19)
I kam tau diedas su tokia lieva pavarde?  g.gif Ką negalėjai išsirinkt su normalia???? A jau api tavy aš i išvis patylėsiu - tiek metų išgyventi su TOKIA pavarde (nežinau kokia, bet, sprendžiant iš aprašyma, tai jau labai baisi). Vienžo, tragedija, košmaras, o ne gyvenimas  doh.gif Visos kitos problemos an šio svieto yr baika, lyginant su jumis pavardėm irnesakyk.gif Labai griaudi istorija, norisi verkti perskaičius cry.gif

Papildyta:
A davai, darom tatalizatarių, kokios galėt būt baisiausias pavardės  an Lietuvos bigsmile.gif Autorė galės pasilyginti su saviške i apsispręsti, patenka in tų tarpų a ne  bigsmile.gif

Aš tai siūlyčia variantų baisiausių pavardžių Bezdaliūtė i Zasrancas  rolleyes.gif

jooo tikejausi kad cia rimtesni forumo dalyviai sedi lotuliukas.gif juokas ima is tokiu patarimu nors ju praktiskai ir nebuvo bet vistiek dekui uz jusu proto pasireiskimus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emilian @ 2007 09 21, 12:03)
jooo tikejausi kad cia rimtesni forumo dalyviai sedi  lotuliukas.gif juokas ima is tokiu patarimu nors ju praktiskai ir nebuvo bet vistiek dekui uz jusu proto pasireiskimus  lotuliukas.gif

Jūs be reikalo taip... Pagal jūsų pirmąją žinutę visi pamatė tik du pasirinkimus - arba jums išsiskirti, arba pagalvoti kas gyvenime yra svarbiau.
<ooo> pateikė jums netgi trečią kelią. Gyvenime ne taip jau dažnai būna trys keliai.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 09 21, 12:08)
Jūs be reikalo taip... Pagal jūsų pirmąją žinutę visi pamatė tik du pasirinkimus - arba jums išsiskirti, arba pagalvoti kas gyvenime yra svarbiau.
<ooo> pateikė jums netgi trečią kelią. Gyvenime ne taip jau dažnai būna trys keliai.

o kaip skirtis su zmogum kuri dievini???ar jus noretumet?tiesiog pavardes klausimas lb aktualus siais laikais... bet as jau zinau kaip darysiu
vistiek dekui
Atsakyti
kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 09 21, 09:20)


mani bendradarbe Putyte.. taip ir neisdrisau paklaust, ar sunku jai su tokia pavarde ax.gif
Papildyta:
Su MB planuojam keistis pavardes į Knispelius, nes dabartinės visai neįdomios biggrin.gif
Atsakyti
Mano drauge galima sakyti VEDE savo vyra ir jis eme jos pavarde...nes jaunosios tevas turbut taip norejo,kad gimine neisnyktu.... ir ale buvo negrazi pavarde, lietuvisko zverio...o man buvo ji net labai grazi...bet dabar ir vargsta po uosvio padu...ir vyru ten jo nelabai kas laiko... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2007 09 22, 21:47)
Mano drauge galima sakyti VEDE savo vyra ir jis eme jos pavarde...nes jaunosios tevas turbut taip norejo,kad gimine neisnyktu.... ir ale buvo negrazi pavarde, lietuvisko zverio...o man buvo ji net labai grazi...bet dabar ir vargsta po uosvio padu...ir vyru ten jo nelabai kas laiko... schmoll.gif

Visu pirma jei tai buvo tik uosvio pageidavimas ir jaunajam zmona ipirso pavarde tai manau jis tikrai po padu:)ir ne tik zmonos:) As pavarde vyrui siulyciau savo jei jo pavarde butu kaip nesvankus zodis ar siaip nu negrazi pvz molis.
Atsakyti