Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

QUOTE(jolaxus @ 2007 09 24, 14:00)
Garantuotai kudlių darbas smile.gif pas mus kol šuns nebuvo buvo graži lygi veja, o šiemet doh.gif juk įsivaizduok kokia azoto koncentracija šlapime doh.gif skirtingai ruduoja nuo nevienodos "dozės" - kur išleidžia visą normą ten ir iki rudumo išdega, o kur tik šiaip ribas ženklindami nulašina tai ten tik sodriau sužaliuoja. Pas mus šuo nelaksto ištisai, tai išleisdami kieme pasilakstyt kartais net bandom stebėti kur jis atlieka savo reikaliukus ir lekiam iš paskos su laistytuvu, kad atskiesti, tai bent jau iki rudumo neišdegina, bet, žinoma, vaizdelį visvien sugdina ior ta nevienoda žaluma....
Išvada - geriausi šunis pratinti vedžioti už kiemo ribų, bet laiko gi taip gaila.... blush2.gif


QUOTE(Knifofija @ 2007 09 24, 15:37)
100% tavo šuniukų darbas. Jei pasysino ir lauke drėgna lyja lietus ar šiaip drėgna žemė, šlapimas prasiskiedžia ir nedegina, o patrešia azotinėmis trašomis. O jei sausa ir dar karšta tik tada tie apsysinti lopinėliai runduoja. O kad šuns ar kalės šlapimas skiriasi tai tikra nesamonė.


Aciu merginos 4u.gif , bent jau zinosiu kad ne kokia vejos liga doh.gif
Kazkaip kai kieme 12 aru, tai kur dar tuos sunius ir bevedziosi ypac kai pilvas nestuke.gif ant nosies lipa…
As kai paziuriu vieni kaimynai su mazais vaikais gyvena, dar suni turi, zemes ten gal 5 arai o apzeldinimo firma jiems zolyno gal tik 2x2 m paliko… vieni gelynai, akmenys, alpinariumai… nei vaikui pazaisti normaliai, nei suniui palakstyti…
Tegul dziaugiasi kudliai laisve, svarbu kad man geliu nelauzytu… protest.gif Itariu pavasariop reiks gelynus tvorelem aptverti kol ipras aplink lakstyti… doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 09 25, 11:51)
O tai tas aeratorius zoles neisrauna?  g.gif

neišrauna - jis labai panašiai kaip su grėbliu, tik su didesne jėga iššukuoja visokias samanas ir seną žolę iš vejos.
pavasarį turėjom išsinuomavę, žadam ir kitą pavasarį pasitelkt tą techniką - labai puikiai pravalė veją thumbup.gif
o ir nuoma senukuose buvo juokinga - 15 Lt parai
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 09 24, 15:05)
na as kai bute gyvenau tai kazkaip visada vazonuose auginau hiacintus, na man jie zydedavo, bet kad specialiai prazydinti, tai nelabai ir zinau g.gif


nesuprantu kodel, bet man nei karto to nepavyko padaryti… g.gif Pernai jau buvau arti tikslo… As norejau (ir siemet noriu ax.gif ) Kaledoms prazydinti hiacintu, kai pirkau gelininku parduotuvej Schetelig, man patare savaitei svogunus ideti i saldytuvo darzoviu skyriu, ir tada sodinti. Sudygo labai greitai, buvau gumbelius pastaciusi ant akmenuku ir uzpylusi vandeniu kad tik gumbo apacia siektu, bet kaip sakiau lapeliai islindo kartu su ziedais… Gal be reikalo iskarto i sauleta vieta ash juos pastaciau… g.gif
Pasidalinkit patirtimi Please blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 09 25, 11:38)
O vaikysteje tevai liepdavo pienes ir vejos raveti, bet labai paprasta, su peiliuku ismeigtu zemen, smakst nupjauni sakni ir tada labai lengvai ta piene issiima, bet tik pati piene, o su tuo agregatu pasiims dar ir zoles kuokstelis  g.gif

skirtumas tame, kad su peiliuku naikindama pienę, žemėj lieka šaknis ir iš jos kuo gražiausiai atauga nauja pienė. Ravėtuvas trimis dantimis apgaubia tik pačios pienės kupstelį ir jei drėgna, minkšta žemė, išsitraukia su visomis šaknimis, skylutė lieka itin mažytė ir teisingoje vejoje jos net nesimato wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Deta_ @ 2007 09 24, 16:44)
O man šaškės nelabai veiksmingos... sad.gif visvien kurmiukai rausia visą pievą, gėlynus ir šiltnamius...

Vat cia tai musu shunyte pagalbos ranka, atsiprasau koja hihihi.gif , ishtiese: kurmrausiai buvo vienam sklypo kampe, bet ju buvo nerealiai daug, ish pradziu vijom shuni shalin kad ten nekapstytu ir nelotu, bet kai pamatem kad kurmrausiu nebedaugeja, nusprendem - Shera juos ishvare ish savo teritorijos assa.gif
Beliko tik zemiu kupstelius nurinkti ir zolyte atseti tongue.gif

QUOTE(jolita123 @ 2007 09 24, 20:25)
Zaneta nuotraukoje grazu 1 raudoni krumeliai , kaip jie vadinasi?


Maciau isdykele jau atsake – ten raugerskiai

Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2007 09 25, 08:53)
man neteko su baltasparniais kovot, nes šiltnamio neturiu ax.gif , tačiau prisiminiau skaičiusi įdomų patarimą ir dėl savo keistumo jis užsifiksavo atmintyje -  tvirtinama, kad baltasparniai mėgsta geltoną spalvą blink.gif , todėl jiems gaudyti šiltnamyje kabina geltonas klijais ar kokia kita lipnia mase išteptas juostas ar popieriaus lapus kokius. Atseit būna ir specialiai jiems skirtų tų geltonų gaudyklių, matyt panašios kaip būna musėms tokios juosto lipnios... tokios fui neestetiškos... schmoll.gif


drinks_cheers.gif Ash ta pati esu girdejusi
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2007 09 25, 07:48)
Tos iš sėklų dar šiemet nežydėjo, bet manau bus lygiai tos pačios, tik kad pirkti žymiai pigiau mirksiukas.gif

Greičiausiai taip ir bus, ta viena saknele 12Lt ir kainuoja, žydi tais pat metais, kai pasodini, todel sumoki 10 litų brangiau, kad nereiktų laukti, ravėti papildomus metus ir kitaip kaip prižiūrėti biggrin.gif Bet jei kalbam apie tas pačias aguonas, tai mama bandė pati iš sėklų užauginti (jas rinko nuo peržydėjusiu aguonų) bet nieko neišėjo schmoll.gif nesudygo nė viena
Atsakyti
Man aguonos sudygo, bet kadangi nebeturėjau laiko pavasarį jas persodinti iš daiginimo indelių į didesnius vazonus, tai jos tiesiog nunyko.
Šiemet bandysiu per naujo sėti. ax.gif
Atsakyti
Aha tikrai fainai hiacintai ziema. O jie dar kvepia taip maloniai.
Atsakyti
QUOTE(draugaite @ 2007 09 25, 11:25)
is namu baltasparnius isnaikinau kasdien palange ir langa karstu ukinio muilo tirpalu plaudama ir muiluota palikdama, vaizdas nelabai koks, bet padejo.
geles ipeciu sukisau su zemem, vazonus ismeciau

o fuksijos atsisakau, nes ja megsta baltasparniai, prie ju "delikatesu" ir mirta yra


Jau taip baisiai nupasakojai, kad buciau nesusidurus, tai tikrai issigasciau tu baltasparniu lotuliukas.gif
Mano fuksija baltasparniai buvo uzpuole sia ziema. Ir nei is sio, nei is to. Ji stovejo viena, saltame kambaryje. Net neisivaizduoju, is kur tie gyviai ir atsirado baigiantis ziemai. Bet as tik ploviau visa kruma po tekanciu vandeniu (chemikalais purkst negalejau, nes laukiausi... ) ir jie isnyko. Nezinau ar nuo ju, ar siaip del kazkokiu priezasciu, veliau tas krumas gerokai apnyko. Bet kad del situ padareliu neaugint tokio grozio, kaip fuksija - schmoll.gif Sia vasara uzsiveisiau ju visa plantacija thumbup.gif Tik nezinau, kaip perziemos.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 09 25, 10:15)
statybos įrankių nuomos kompanijos nuomoja tokius benzininius motoblokus. Tai šiek tiek panašus į žoliapjovę arba tą patį aeratorių dalykėlis, toks kultivatorius, mes prieš pora metų sėdami veją buvom išsinuomavę - jis yra su tokiais ilgais besisukančiais dantimis, kuriais išpurenams ir kartu permaišoma žemė. Gali kad ir kokiuose senukuose pasiklaust, jie gi ten techniką įvairią nuomoja, klausk tiesiai kultivatoriaus
va čia pažiūrėk kas tai per žvėris

o va čia daugiau įrankių nuomos kompanijų Kaune - pasidomėk kas turi, kas už kiek siūlo ir t.t.


labai labai labai tau aciu!! drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 09 25, 11:15)
klausk tiesiai kultivatoriaus
va čia pažiūrėk kas tai per žvėris
user posted image

aha, mes irgi su tokiu varysim per zolyna bigsmile.gif

QUOTE(draugaite @ 2007 09 25, 11:25)
is namu baltasparnius isnaikinau kasdien palange ir langa karstu ukinio muilo tirpalu plaudama ir muiluota palikdama, vaizdas nelabai koks, bet padejo.
geles ipeciu sukisau su zemem, vazonus ismeciau

tu ka jas sudeginai blink.gif
nu pas mane orchidejos, o jei tie sparnuociai... unsure.gif o dieve... doh.gif

QUOTE(Zaneta75 @ 2007 09 25, 11:55)
Pasidalinkit patirtimi Please blush2.gif

nu kad ji kai nuzydedavo, tai as ja po kriaukle pakisdavau, o kai ji jau rodydavo gyvybes zenkla, vel ant palanges (rytine buvo), ir visa prieziura ax.gif o vat kai pesikelem i nama, tai ir svogunas net pagedo doh.gif verysad.gif kazkaip daugiau ir nebandziau, gal rimtai nusipirkt g.gif dar pamegint jas paaugint g.gif
Atsakyti
Et buvo nebuvo tie 12 litovcu, is tiesu tai IKI labai jau gudriai buvo sudestyta, padeta prie 7,99 atrodo o kaip moketi tai jau 11,99. Bet isbandysiu ir kitais metais pasakysiu. Nes kai pavasary nusipirkau lauko jukas tai tiktai pradygo ir tokios jau visai didokos pasidare. 4u.gif thumbup.gif Paziuriu nuotraukas as jusu , net nezinau kaip be profu galima taip sutvarkyti aplinka, ir kiek investuoti reikia. g.gif
Atsakyti