Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas

Atidarau naują temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralin @ 2007 09 21, 15:33)
Atidarau naują temą  4u.gif


aciu Lauralin 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamituke @ 2007 09 21, 14:38)
aciu Lauralin  4u.gif

prisidedu 4u.gif
Atsakyti
treciadieeni man darys ta tyrima, idomu kokie rzultatai bus, dar lapelyje parasyta, kad kartais galima ji rasti kartai ne..vat savaime isnyksta ir vel atsiranda, del to ji nieko nerado, rekomnduojama po 2 menesiu vel pakartoti, vat net kaip buna!!

ieskos kazkokiu kazko 10, o lietuvoje girdejau maziau kazko pora iesko, niu paziuresim....

visoms sekmes, gerai kad mes cia pasidalinti savo bedom galime)))
Atsakyti
Jungiuosi ir as. 4u.gif !
QUOTE(Diija @ 2007 09 17, 11:25)
Mano atsakyme normos nebuvo surašytos, tik prie tyrimo "antikardiolipinis" parasyta - "21.9 - teigiamas". o prie kitu - neigiamas. Todėl ir nežinau ar daug nukrype nuo normų  g.gif  .

Pas mane jis 1,100 teigiama,norma<0,555.O Tu kur dareisi?As tai Santariskese.Turiu ir kitu normas,kiti pas mane neigiami.
Klausiau ar daro Leideno faktoriaus tyrima,sake,kad daro,kaina-28,50lt.Padaro ta pacia diena,tik reikia ryte priduot tyrima.
Tai kazi ar tie antikunai pries kardiolipina(AKA)IgGAM turi didele itaka persileidimams g.gif .Gal kas zinot?
Tai gal reiktu ir Leideno faktoriu pasidaryti? g.gif .Zinau,kad geriausia butu kuo greiciau lekti i Kauna pas Abraiti,bet neikaip negaliu artimiausia menesi.
Atsakyti
QUOTE(noanoa @ 2007 09 21, 19:30)
Tai kazi ar tie antikunai pries kardiolipina(AKA)IgGAM turi didele itaka persileidimams  g.gif .Gal kas zinot?

Pas mane jis buvo padarytas, bet Abraitis pasake, kad jis neinformatyvus g.gif
Gal geriau nuvaziuoti tiesiai pas ji, kad tiksliai pasakytu, kokius tyrimus pasidaryti.
Siandien buvau pas genetikus, padare echo, tai lyg ir viskas gerai, pirmadieni padarys kraujo tyrima. Turesiu dukryte wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trepsė @ 2007 09 21, 18:42)
Turesiu dukryte wub.gif  thumbup.gif

Nuosirdziausi sveikinimai!Tai taip anksti is echo pasake ka turesi?
4u.gif !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noanoa: 21 rugsėjo 2007 - 19:35
QUOTE(Trepsė @ 2007 09 21, 19:42)
Pas mane jis buvo padarytas, bet Abraitis pasake, kad jis neinformatyvus g.gif
Gal geriau nuvaziuoti tiesiai pas ji, kad tiksliai pasakytu, kokius tyrimus pasidaryti.
Siandien buvau pas genetikus, padare echo, tai lyg ir viskas gerai, pirmadieni padarys kraujo tyrima. Turesiu dukryte wub.gif  thumbup.gif



Dideliausi sveikinimai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus 4u.gif
Taip puikiai matesi, kad mergyte, kad nekilo jokiu abejoniu, gal pas genetikus geresnis echoskopas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trepsė @ 2007 09 22, 19:43)
Aciu uz sveikinimus 4u.gif
Taip puikiai matesi, kad mergyte, kad nekilo jokiu abejoniu, gal pas genetikus geresnis echoskopas smile.gif

Gal 3D echoskopija dare?
Atsakyti
QUOTE(noanoa @ 2007 09 24, 10:40)
Gal 3D echoskopija dare?

Zinok nepaklausiau, labiau rupejo ar viskas gerai. Siandien dar padare kraujo tyrimuka, treciadieni bus atsakymas.
Atsakyti
QUOTE(Trepsė @ 2007 09 21, 19:42)
Pas mane jis buvo padarytas, bet Abraitis pasake, kad jis neinformatyvus g.gif
Gal geriau nuvaziuoti tiesiai pas ji, kad tiksliai pasakytu, kokius tyrimus pasidaryti.
Siandien buvau pas genetikus, padare echo, tai lyg ir viskas gerai, pirmadieni padarys kraujo tyrima. Turesiu dukryte wub.gif  thumbup.gif

Kaip šaunu, kad viskas puikiai thumbup.gif Jėga, kad taip anksti ir lytį nustatė bigsmile.gif
Atsakyti