Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis protezavimas ar plombavimas?

QUOTE(mamulia @ 2008 02 29, 15:40)
mėtausi  blush2.gif
O tai pas Ivanciūtę sakot neapsimoka?

Neapsimoka tokius pinigus moketi uz plombas.. schmoll.gif Ivanciutes ikainiai siaubingi.. blink.gif Kaip galima uz gabala plombos moketi 800lt. blink.gif blink.gif blink.gif Juk tai plomba, o ne keramikos vainikelis biggrin.gif
O dar tos durnos taisykles.. Baudos, uz neatejima, avansai i prieki... doh.gif doh.gif doh.gif
Tik tai kad niekas moralu neskaitys, ten lisna zodi personalas pasakyti bijo, nes is atlyginimo isskaicuoti gali... smile.gif

inetuke, kai busi pas Saruna, tai paklausk jo nuomone apie Ivanciutes klinika.
Jis kazkiek laiko ten dirbo.. tongue.gif ( tik nerisduok , kad zinai, kad dirbo rolleyes.gif . Tiesiog paklausk jo nuomone apie klinika..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 29 vasario 2008 - 17:47
QUOTE
inetuke, kai busi pas Saruna, tai paklausk jo nuomone apie Ivanciutes klinika.
Jis kazkiek laiko ten dirbo..  tongue.gif  ( tik nerisduok , kad zinai, kad dirbo  . Tiesiog paklausk jo nuomone apie klinika..)

Niu zinok, kad jau nebepaklausiu jo nuomones apie Ivanciutes klinika, nes persiregistravau i kita klinika. Is kart nieko negaizdama dviems is eiles vizitams uzsiregistravau. Na Ivanciute man truputuka atrodo "ispustas" reikalas su visais tais avansais ir baudomis ir kitomis taisyklemis. Cia kazkas truputuka baisaus. unsure.gif Na man Sarunas irgi pasiule priekinius 5 dantis po 800 lituku padaryti ir 1 po 500. Nors man priekyje vienas dantukas uzlypes ant kito, kiti mano numone kaip ir normalus... Nors kaip jis man sake, jei nori tureti "holivudine" sypsena tai visus 6 reikia estetiskai daryti. Sutinku, kad visus 6 pakeistu iki to idealumo, bet kai tu mane truputuka ibauginai apie Ji ir apie jo priekiniu dantuku tvarkyma, tai jau bijau ir pas ji eiti. doh.gif Na tikiuosi kitur man labiau pasiseks. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inetuke @ 2008 03 01, 19:53)
tikiuosi kitur man labiau pasiseks.  rolleyes.gif


jei ne paslaptis - o kur?
Atsakyti
QUOTE
jei ne paslaptis - o kur?

Papildyta:
Tikrai ne paslaptis rolleyes.gif Į Pilėne perbėgau. Tik dabar reikės pakentėti iki balandžio mėn.
Atsakyti
Sveikos ponios ir paneles. Man tai toks idomus klausimas iskilo. Neseniai perplombavo priekini dantuka ir tikrai plombos nesimato (sumokejau 80 Lt). Gydytoja parinko spalva. Bet kai ziuriu cia Jusu pateiktas kainas- tai cia ne estetinis plombavimas gaunasi. Pas mane sugede visi priekiniai dantukai, aisku, dar plombos laiko, bet neestetiskai atrodo. Bet visos helio plombos. Tai vat man idomu, kuo skiriasi estetiska plomba nuo paprastos helio plombos, nes man visada atrode, kad tai vienas ir tas pats? g.gif
Atsakyti
Bet koks kokybiškas plombavimas turėtų būti estetiškas, bet dabar estetinis plombavimas dažnai suprantamas kaip danties atkūrimas arba jo formos keitimas.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 03 03, 15:43)
Sveikos ponios ir paneles. Man tai toks idomus klausimas iskilo. Neseniai perplombavo priekini dantuka ir tikrai plombos nesimato (sumokejau 80 Lt). Gydytoja parinko spalva. Bet kai ziuriu cia Jusu pateiktas kainas- tai cia ne estetinis plombavimas gaunasi. Pas mane sugede visi priekiniai dantukai, aisku, dar plombos laiko, bet neestetiskai atrodo. Bet visos helio plombos. Tai vat man idomu, kuo skiriasi estetiska plomba nuo paprastos helio plombos, nes man visada atrode, kad tai vienas ir tas pats?  g.gif


Marketingu skiriasi, estetine plomba jums pardavineja specialiai tam apmokyti pardavejai, paprasta - neapmokyti pardavejai. O chemine plombos sudetis yra identiska.
Manau, moketi uz plomba daugiau nei puse keramikines restauracijos tam danciui kainos yra kvaila.
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 03 03, 22:19)
Marketingu skiriasi, estetine plomba jums pardavineja specialiai tam apmokyti pardavejai, paprasta - neapmokyti pardavejai. O chemine plombos sudetis yra identiska.
Manau, moketi uz plomba daugiau nei puse keramikines restauracijos tam danciui kainos yra kvaila.


Ar jūs Šarūnas? blush2.gif tai va, noriu paklausti, jeigu man protinga daktarė sako, kad negalima daryti estetinio, nes ten kazkas danty labai blogai (blondiniškai aiškinu, bet tiek to), na taip blogai, kad reikia gal net dantenų operacijos, o geriausia dantį tą raut... sad.gif o pvz pas Ivanciūtę registratūroj sako, kad gali būt dantis ir negyvas, gali jo ir nebūt, tik šaktis, tai ką daryt? plombuot, protezuot, raut? (nekenčiu dantų)
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2008 03 03, 23:26)
Ar jūs Šarūnas?  blush2.gif tai va, noriu paklausti, jeigu man protinga daktarė sako, kad negalima daryti estetinio, nes ten kazkas danty labai blogai (blondiniškai aiškinu, bet tiek to), na taip blogai, kad reikia gal net dantenų operacijos, o geriausia dantį tą raut... sad.gif o pvz pas Ivanciūtę registratūroj sako, kad gali būt dantis ir negyvas, gali jo ir nebūt, tik šaktis, tai ką daryt? plombuot, protezuot, raut? (nekenčiu dantų)


Del jusu pabusiu ir Sarunu, ir Arunu smile.gif
Jei taip gaunasi, kad dvieju autoritetingu gydytoju nuomones radikaliai skiriasi, tuomet nieko nepadarysi, ir teks gilintis paciai arba aklai pasitiketi. Jei esate tolima nuo tiksliuju mokslu, greiciausiai paciai dometis nepavyks. Jei su tiksliaisiais draugaujate, tuomet nedidele problema.
Ivanciutes metodika su atstatymu ant saknu neislaiko elementarios baziniais mokslais paremtos kritikos. Jos plombos ilgaamzes gali buti tik ant israutu dantu, kurie laikomi "sloike" smile.gif Atstatytas dantis turi buti toks, kad juo nebijotum ir nevengtum kasti kazko kietesnio, priesingu atveju tai nera dantis, o tik papuosalas.
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2008 03 03, 23:26)
Ar jūs Šarūnas?  blush2.gif tai va, noriu paklausti, jeigu man protinga daktarė sako, kad negalima daryti estetinio, nes ten kazkas danty labai blogai (blondiniškai aiškinu, bet tiek to), na taip blogai, kad reikia gal net dantenų operacijos, o geriausia dantį tą raut... sad.gif o pvz pas Ivanciūtę registratūroj sako, kad gali būt dantis ir negyvas, gali jo ir nebūt, tik šaktis, tai ką daryt? plombuot, protezuot, raut? (nekenčiu dantų)

Turbut nieko nesupratai, kaip UnknownUser paaiskino.. biggrin.gif
Ivanciutes administratore , net nemate tavo dantuko, o pasake tiesiog is to ka tu paaiskinai, kad negyvas dantis mirksiukas.gif . Jei tavo gydytoja patare rauti, reiskias tikrai yra negerai. Gal but tirpsta kaulas. g.gif Galvoju, kad gydytoja kuri sako rauti, tiesiog nori pataupyti tau pinigelius. Gal but padarius estetini, tas dantukas istoves tik kokius metus ir vistiek reikes rauti . Issiaiskink viska, paprasik , kad paprastai paaiskintu -kodel reikia rauti, kodel negalima estetini.
O, del estetinio plombavimo vien ant saknu, tai isvis nesuprantu. Kaip galima atstatysi visa danti vien is plombos, juk net kasti normaliai negalesi, nuluz viena karta ir gali net saknis skilti nuo kruvio.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 03 03, 23:19)
Marketingu skiriasi, estetine plomba jums pardavineja specialiai tam apmokyti pardavejai, paprasta - neapmokyti pardavejai. O chemine plombos sudetis yra identiska.
Manau, moketi uz plomba daugiau nei puse keramikines restauracijos tam danciui kainos yra kvaila.


Klinikos, kurioje as lankausi, interneto svetaineje yra rasoma, kad jie atlieka estetini plombavima ir kainos reikia klausti pas gydytoja, bet jei yra naudojamos tos pacios medziagos, tai tikrai manau, kad kvaila moketi daugiau. blush2.gif ax.gif
Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2008 03 03, 23:26)
Ar jūs Šarūnas?  blush2.gif tai va, noriu paklausti, jeigu man protinga daktarė sako, kad negalima daryti estetinio, nes ten kazkas danty labai blogai (blondiniškai aiškinu, bet tiek to), na taip blogai, kad reikia gal net dantenų operacijos, o geriausia dantį tą raut... sad.gif o pvz pas Ivanciūtę registratūroj sako, kad gali būt dantis ir negyvas, gali jo ir nebūt, tik šaktis, tai ką daryt? plombuot, protezuot, raut? (nekenčiu dantų)


Ar dantuko nuotrauka buvo daryta?
Atsakyti