Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek supertėvelis turi uždirbti?

išeina su draugais nuolat, atostogauja atskirai, nežinot kiek uždirba, kur išleidžia, baikit juokus, eina kairėn kaip tui būt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(japoska @ 2011 10 28, 13:18)
vat cia labai klystat, varot pro sona taip sakant smile.gif jis dirba po 10 val per diena, taip kad pas bobas varyt laiko kaip ir neber, bet to - maniskis yra ne is tu kur seklas meto kairen desinen , tiesiog zinau tai, kaip ?turiu savu budu biggrin.gif bet tema ne paie tai - mano galva jei vyras nori, kad moteris augintu vaikus namie kol jie mazi - turetu uzdirbti po 10-20 tukst per menesi. ir patikekit- tai nedideli pinigai, kuomet pardej kas diena isleidziam po 100 lt ir gryztam namo su pustusciu krepsiu....

zmogus pats uz save negali garantuoti, o Jus uz kita garantuojat g.gif
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 10 28, 13:21)
išeina su draugais nuolat, atostogauja atskirai, nežinot kiek uždirba, kur išleidžia, baikit juokus, eina kairėn kaip tui būt biggrin.gif


nelyginkit su savim- tiesiog mes vienas kitam duodam erdves, nesisavinam nei asmeninio laiko nei poreikiu. Tik todel, kad jis - ne mano vergas, o as - ne jo, gyvenam jau 10 metu, kai aplinkui skiraisi simtai ir tukstanciai. Niekaip nesuprantu, kad gi pasidaro su zmonemis po vedybu- kodel jis arba ji PRIVALO nuo siol priklausyti sutuoktiniui?Juk visi gimeme laisvi. Vaikus jis myli, tik meiles nemoka parodyti- uztat aria kaip arklys, nes zino, kad pinigai suteikia laisve. Barniu pas mus mazai, balso vienas pries kita nekeliam, bet dar pasikartosiu- tema cia ne paie mus tongue.gif
Papildyta:
zinot, as uz save garantuoju, nes esu ne niolikine, ir dar nieko mano gyvenime nebuvo beprotiskai nepamatuoto - esu toli nuo stereotipu ir stereotipiniu posakiu, uztat sulaukiu laaaaabai daug kritikos, nes visi nori , kad gyvenciua taip, kaip jie, o as tokioms svytuoklems nepasiduodu
Papildyta:
QUOTE(japoska @ 2011 10 28, 13:28)
nelyginkit su savim- tiesiog mes vienas kitam duodam erdves, nesisavinam nei asmeninio laiko nei poreikiu. Tik todel, kad jis - ne mano vergas, o as - ne jo, gyvenam jau 10 metu, kai aplinkui skiraisi simtai ir tukstanciai. Niekaip nesuprantu, kad gi pasidaro su zmonemis po vedybu- kodel jis arba ji PRIVALO nuo siol priklausyti sutuoktiniui?Juk visi gimeme laisvi. Vaikus jis myli, tik meiles nemoka parodyti- uztat aria kaip arklys, nes zino, kad pinigai suteikia laisve. Barniu pas mus mazai, balso vienas pries kita nekeliam, bet dar pasikartosiu- tema cia ne paie mus  tongue.gif
Papildyta:
zinot, as uz save garantuoju, nes esu ne niolikine, ir dar nieko mano gyvenime nebuvo beprotiskai nepamatuoto - esu toli nuo stereotipu ir stereotipiniu posakiu, uztat sulaukiu laaaaabai daug kritikos, nes visi nori , kad gyvenciua taip, kaip jie, o as tokioms svytuoklems nepasiduodu


beje, jei jau seima - tai visi turi buti subinem ir galvom sulipe??? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(japoska @ 2011 10 28, 13:18)
su tevyste

tai tada ne i ta tema pataiket ax.gif
be to pirmoje zinuteje kelet kita problema. todel visai neaisku kokios ten pas jus problemos..
Atsakyti
QUOTE(japoska @ 2011 10 28, 13:28)
nelyginkit su savim- tiesiog mes vienas kitam duodam erdves, nesisavinam nei asmeninio laiko nei poreikiu. Tik todel, kad jis - ne mano vergas, o as - ne jo, gyvenam jau 10 metu, kai aplinkui skiraisi simtai ir tukstanciai. Niekaip nesuprantu, kad gi pasidaro su zmonemis po vedybu- kodel jis arba ji PRIVALO nuo siol priklausyti sutuoktiniui?Juk visi gimeme laisvi. Vaikus jis myli, tik meiles nemoka parodyti- uztat aria kaip arklys, nes zino, kad pinigai suteikia laisve. Barniu pas mus mazai, balso vienas pries kita nekeliam, bet dar pasikartosiu- tema cia ne paie mus  tongue.gif
Papildyta:
zinot, as uz save garantuoju, nes esu ne niolikine, ir dar nieko mano gyvenime nebuvo beprotiskai nepamatuoto - esu toli nuo stereotipu ir stereotipiniu posakiu, uztat sulaukiu laaaaabai daug kritikos, nes visi nori , kad gyvenciua taip, kaip jie, o as tokioms svytuoklems nepasiduodu

Niekas nesako, kad Jus turit gyventi kaip visi, bet Jus pati juo skundziates lotuliukas.gif Pyktis Jus nelabai ir galit, nes pagal vyro grafika turetumet beveik nesusitikti g.gif
Garantuoti tikrai negalite, niekas to negali, Jus tik galit noreti, kad taip neivyktu 4u.gif
Ir nustokit pati sau priestarauti, jei jau viskas taip nuostabu ner ko verslenti, kad nezinot kiek uzdirba, kad neduoda jum pinigu ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kava&arbata: 28 spalio 2011 - 12:40
QUOTE(Kava&arbata @ 2011 10 28, 13:37)
Niekas nesako, kad Jus turit gyventi kaip visi, bet Jus pati juo skundziates  lotuliukas.gif  Pyktis Jus nelabai ir galit, nes pagal vyro grafika turetumet beveik nesusitikti  g.gif
Garantuoti tikrai negalite, niekas to negali, Jus tik galit noreti, kad taip neivyktu  4u.gif

va ir vel - sprendziat pagal save- tiesiog priimkit kita nuomone kuri irgi turi teise egzistuoti, skustis taip pat teise tokia turiu, nes nera namu be dumu. tik pas mus dar gaisru nekvepia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo japoska: 28 spalio 2011 - 12:40
supratau, tai jei užmerki akis, tai vadinamoji laisvė ir nesisavinimas smile.gif Bet tema ne ta, išties.
Atsakyti
QUOTE(japoska @ 2011 10 28, 13:34)
nelyginkit su savim- tiesiog mes vienas kitam duodam erdves, nesisavinam nei asmeninio laiko nei poreikiu. Tik todel, kad jis - ne mano vergas, o as - ne jo, gyvenam jau 10 metu, kai aplinkui skiraisi simtai ir tukstanciai. Niekaip nesuprantu, kad gi pasidaro su zmonemis po vedybu- kodel jis arba ji PRIVALO nuo siol priklausyti sutuoktiniui?Juk visi gimeme laisvi. Vaikus jis myli, tik meiles nemoka parodyti- uztat aria kaip arklys, nes zino, kad pinigai suteikia laisve. Barniu pas mus mazai, balso vienas pries kita nekeliam, bet dar pasikartosiu- tema cia ne paie mus  tongue.gif


Skaitau ir mastau, na is dalies jusu seimos modelis yra panasus i mano, bet... Manau, sis modelis netinka jei zmones gyventu nuo algos iki algos. Toki modeli gali sau leisti zmones, kurie turi, pavadinkim tai - pakankamas pajamas. Ir jokiu budu tai nereiskia, kad zmones gyvena subinem sulipe, jei is visu savo pajamu formuoja bendra seimos biudzeta, tiesiog ju seimose kiekvienas centas yra skaiciuojamas ir tai visai normalu.

Is esmes, niekada neprasau pinigu, kaip minejau, galiu bet kada disponuoti vyro pinigais ir jis labai butu tuo patenkintas, nes esu perdaug nepriklausoma, jam kaip vyrui net butu malonu, kad pasinaudociau jo pinigais. Man siek tiek keista jusu vyro pozicija, na tarkim, ar jus abu kaupiat vaiku mokymosi fonda? Ar yra pinigai skirti nenumatytiem atvejam, na aciu dievui visi sveiki, o jeigu (duok Dieve kad ir liktume sveiki). Na negalima gyventi viena diena. Kita vertus, o jei jums/vyrui kas nutiks, ar jus sugebesit kol vyras susitvarkys palaikyti jo versla lygmenyje, kad jis patirtu kuo maziau nuostoliu, analogiskai, ar vyras susitvarkys su jusu pareigomis seimoje?

Na jus neigiat, kad vyras neistikimas, tai jusu teise, tikiuosi, jog jus esat teisi, bet... Jus kartais pagalvojat, kas butu jei jus skirsites, na siaip, hipotetiskai, jus turite planeli, kaip jus gyventumete be vyro ir koks jo bus indelis? Neretai neistikimybe ant zmonu galvu nukrenta kaip pirmas sniegas, netiketai, tiesa, kai visi aplinkiniai apie tai senai zino. Na nezinau, jusu vyras nuo jusu nepriklausomas ne vien finansiskai bet ir emocionaliai, o tai jau, bent jau mane verstu susimastyti, jei kas panasaus butu mano seimoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 28 spalio 2011 - 18:49
QUOTE(Eleina @ 2011 10 27, 04:58)
1.as nesutikciau Given444, kad viena ir ta pacia taisykle galima taikyt visiems vyrams ir visoms moterims.

su pastaruoju draugu labai ilgai bandziau save itikint kad as ji myliu (nors apskritai manau, kad nemylejau isvis), vis dar man gera, noriu but ir panasiai. patikekit, nesugebejau. tiesiog. negaliu as eiti pries save.





1. kur teigiau kad visi atvejai_ beje, isvis nesupratot, ka norejau pasakyti. supraskit, visad gyvenant su zmogum, jei iseina pragyvent su juo bent 30m, atsiras tie nemielumo-nemeilumo laikotarpiai. net su myyyyyylimiausi zmogum. siulot kas keli metai keist partnerius, vos nemielumas isigali


2. bent miegot tai galejot. tai ko skiriates nuo vyru, del kuriu kuiliskumo rauda forumo moteriskiu nemazai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(japoska @ 2011 10 28, 13:34)
nelyginkit su savim- tiesiog mes vienas kitam duodam erdves, nesisavinam nei asmeninio laiko nei poreikiu. Tik todel, kad jis - ne mano vergas, o as - ne jo, gyvenam jau 10 metu, kai aplinkui skiraisi simtai ir tukstanciai. Niekaip nesuprantu, kad gi pasidaro su zmonemis po vedybu- kodel jis arba ji PRIVALO nuo siol priklausyti sutuoktiniui?Juk visi gimeme laisvi. Vaikus jis myli, tik meiles nemoka parodyti- uztat aria kaip arklys, nes zino, kad pinigai suteikia laisve. Barniu pas mus mazai, balso vienas pries kita nekeliam, bet dar pasikartosiu- tema cia ne paie mus  tongue.gif
Papildyta:
zinot, as uz save garantuoju, nes esu ne niolikine, ir dar nieko mano gyvenime nebuvo beprotiskai nepamatuoto - esu toli nuo stereotipu ir stereotipiniu posakiu, uztat sulaukiu laaaaabai daug kritikos, nes visi nori , kad gyvenciua taip, kaip jie, o as tokioms svytuoklems nepasiduodu
Papildyta:
beje, jei jau seima - tai visi turi buti subinem ir galvom sulipe??? lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti