Įkraunama...
Įkraunama...

Turto vertinimas ir paskolos suma

Nu va įpusėjus 'kryžiaus žygį" galiu tiksliai pasakyt, kad vertinimo kaina ir bus ta 100 procentine busto paskolos suma ir jei pvz butą perkat už 160 štukyčių o koks nors vertintojas buvo nesukalbamas ir turtą įvertino tik kokiem 145 tūkstančiam tai tiek iš banko ir gausit visa kita jūsų bėdos, va taip va, tai geriau ieškot sukalbamo vertintojo
Atsakyti
ober haus man ivertino tiek kiek man reikia, thumbup.gif jokiu kysiu, jokiu pazinciu, siaip is lempos paskaminau ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neraj @ 2007 10 05, 19:27)
ober haus man ivertino tiek kiek man reikia,  thumbup.gif  jokiu kysiu, jokiu pazinciu, siaip is lempos paskaminau ir viskas  thumbup.gif

Gal dar kas nors vertino per "Ober-Haus"?

Mes bendravom su "Acro Real Estate"- sušiko (atsiprašau) visus reikalus...
Atsakyti
mums vertino UAB ,,Lituka ir Ko" http://www.lituka.com
be jokiu kysiu ir tarimusi ivertino nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
Man rodos geriau kai vertintojas ne tik ivertina tiek kiek riekia, bet ir pataria ar nedarote klaidos pirkdami issirikta busta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2007 10 29, 08:45)
Man rodos geriau kai vertintojas ne tik ivertina tiek kiek riekia, bet ir pataria ar nedarote klaidos pirkdami issirikta busta  4u.gif

ka jie gali patarti, jei kainos neatitinka busto vertes, nes sukeltos iki begalybes g.gif
Atsakyti
Sos gal kas ka girdejot apie Domus Optima vertintojus?????
Atsakyti
Pasirinkom Lituka ir Ko, įvertino labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Turiu klausyma. Nelabai supranu.. doh.gif Mes perkam nauja buta su daline apdaila. Del paskolos jau viska sutarem, bet banke pasake , kad reikia kviesti vertintojus ir daryti prilemenaruu ivertinima. Nesuprantu kam? g.gif Tai rinkos verte neturi reiksmes? Mano atveju reikia kad daugiau ivertintu, ar ne.? Nu nieko nesuprantu. g.gif
Atsakyti
Be įvertinimo bankas negali duoti paskolos. Būtent tik vertintojo nustatyta suma atspindi rinkos vertę. Tik nuo įvertintos sumos bankas duoda paskolą: 100proc., 85proc., 80proc - priklausomai kaip Jus susitarsite su banku. Jums reikėtų, kad įvertintų daugiau, jei bankas neduoda 100procentinės paskolos, arba jei duoda tai lišni pinigėliai galėtų būti skirti buto apdailai įrengti.
Atsakyti
QUOTE(Šatrė @ 2007 12 19, 11:19)
Be įvertinimo bankas negali duoti paskolos. Būtent tik vertintojo nustatyta suma atspindi rinkos vertę. Tik nuo įvertintos sumos bankas duoda paskolą: 100proc., 85proc., 80proc - priklausomai kaip Jus susitarsite su banku. Jums reikėtų, kad įvertintų daugiau, jei bankas neduoda 100procentinės paskolos, arba jei duoda tai lišni pinigėliai galėtų būti skirti buto apdailai įrengti.

Reikalas tame, kad su paskola jau yra sutarta, juolab, kad mums nereikia visos sumos schmoll.gif . Mes imam maziau, nei buto kaina. Imam gal 70proc.
Gerai, pvz. mums ivertina, kaipnorim kuo daugiau.. , tai ar kazkur reikes moketi koki procenta, nuo tos sumos g.gif ?. Ar jokios reiksmes neturi ar daugiau, ar maziau. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
help!sos! help.gif gal kas zinot siauliuose koki sukalbama turto vertintoja? beja,kai vertina buta,tai ivertina tik jo sienas ar ir su baldais,kaip mes ir perkam..? g.gif
Atsakyti