Įkraunama...
Įkraunama...

MMR vakcina (Kiaulytė, raudonukė, tymai)



Teismas įrodė kad MMR vakcina sukelia autizmą:

http://www.whiteoutp...-causes-autism/
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2013 09 30, 11:14)
Teismas įrodė kad MMR vakcina sukelia autizmą:

http://www.whiteoutp...-causes-autism/


Nei vieną dieną nesigailėjau atsisakiusi visų iki vieno skiepų.Jau tikriausiai ir per vėlu mane būtų gąsdinti,mano vaikui 6m.Auga be skiepų.Širdis visada jautė,kad skiepai įvairių ligų priežastis,visada buvau ir įsitikinusi,kad būtent šis skiepas sukelia autizmą.Nesinori su savo mylimu vaiku žaisti rusiškos ruletės. schmoll.gif Kas nori lai žaidžia,kiekvieno asmeninis pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 30 rugsėjo 2013 - 17:40
QUOTE(Erikauzas @ 2013 09 30, 18:39)
Nei vieną dieną nesigailėjau atsisakiusi visų iki vieno skiepų.Jau tikriausiai ir per vėlu mane būtų gąsdinti,mano vaikui 6m.Auga be skiepų.Širdis visada jautė,kad skiepai įvairių ligų priežastis,visada buvau ir įsitikinusi,kad būtent šis skiepas sukelia autizmą.Nesinori su savo mylimu vaiku žaisti rusiškos ruletės. schmoll.gif Kas nori lai žaidžia,kiekvieno asmeninis pasirinkimas smile.gif
verysad.gif kaip as noreciau laika pasukti atgal verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,

Spalio pirmomis dienoms beveik 1,5 m mano berniukas gavo atidėtą MMR vakciną..žinojau apie tą skiepą nemažai, taigi pačios pirmos dienos po skiepo džiugino, kad neišlindo jokios nepageidaujamos reakcijos..Tačiau vaikas tapo labai jau nevalgus - apetitas iki tol prilygo suaugusio žmogaus; mieguistas, irzlesnis, taip pat tas laikas sutapo, kad pati peršalau..Maniau, kad sūnelis tiesiog užsikrėtė galbūt sloga ar pan...Tačiau tuo prieš porą dienų visiškai neveik atsisakė valgyt, iškilo kakliuko limfmazgiai...Nemaudžiau, nes bijojau kad gali labiau įsisirgt... pamačiau bėrimą apie kakliuką, ir nusprendžiau kad vakare būtinai jau maudysiu, išrengus pastebėjau viso kūnelio bėrimą - smulkūs raudoni nesusilieję spuogiukai, labai jau panašūs į prakaitinės bėrimą..nugara visa, kakliukas, sėdmenys, šlaunyčių zonos tam tikros...na, galvoju, raudonukė...bet kaip ji gali užpult po skiepo, štai klausimas, ir dar beje, atitinka raudonukės inkubacinis laikas periodą po skiepo g.gif ..Man labai įdomu, ar čia normali reakcija į skiepą, ar jau netipiškas dalykas? nes jei nebūčiau skiepijus, galvočiau, kad vaikas ją kažkur pasigavo, kolektyvuose nedalyvauja..tai vėl...Žodžiu, eiga gana lengva, jei neimsim domėn beveik nevalgymo..būčiau dėkinga pakomentavusiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2013 10 19, 21:28)
Sveiki,

Spalio pirmomis dienoms beveik 1,5 m mano berniukas gavo atidėtą MMR vakciną..žinojau apie tą skiepą nemažai, taigi pačios pirmos dienos po skiepo džiugino, kad neišlindo jokios nepageidaujamos reakcijos..Tačiau vaikas tapo labai jau nevalgus - apetitas iki tol prilygo suaugusio žmogaus; mieguistas, irzlesnis, taip pat tas laikas sutapo, kad pati peršalau..Maniau, kad sūnelis tiesiog užsikrėtė galbūt sloga ar pan...Tačiau tuo prieš porą dienų visiškai neveik atsisakė valgyt, iškilo kakliuko limfmazgiai...Nemaudžiau, nes bijojau kad gali labiau įsisirgt... pamačiau bėrimą apie kakliuką, ir nusprendžiau kad vakare būtinai jau maudysiu, išrengus pastebėjau viso kūnelio bėrimą - smulkūs raudoni nesusilieję spuogiukai, labai jau panašūs į prakaitinės bėrimą..nugara visa, kakliukas, sėdmenys, šlaunyčių zonos tam tikros...na, galvoju, raudonukė...bet kaip ji gali užpult po skiepo, štai klausimas, ir dar beje, atitinka raudonukės inkubacinis laikas periodą po skiepo g.gif ..Man labai įdomu, ar čia normali reakcija į skiepą, ar jau  netipiškas dalykas? nes jei nebūčiau skiepijus, galvočiau, kad vaikas ją kažkur pasigavo, kolektyvuose nedalyvauja..tai vėl...Žodžiu, eiga gana lengva, jei neimsim domėn beveik nevalgymo..būčiau dėkinga pakomentavusiems  4u.gif

tai gal tymai, kodel raudoniuke?
Atsakyti
Tymai bėrimas kitoks, ir per vėlai tymams, tymai 7-9 dienos pasireiškia po skiepo.
Atsakyti
..Po skiepo kaip jau rašiau, buvo mini raudoniukė kaip reakcija į skiepą..o toliau, panašu, kad užgyvenome atopinį dermatitą...viskas tik per vieną mėn nuo skiepo...nemoku nė pasakyt kaip gailiuosi skiepijusi...
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2013 11 07, 22:55)
..Po skiepo kaip jau rašiau, buvo mini raudoniukė kaip reakcija į skiepą..o toliau, panašu, kad užgyvenome atopinį dermatitą...viskas tik per vieną mėn nuo skiepo...nemoku nė pasakyt kaip gailiuosi skiepijusi...
Dermatitas dar ne pati blogiausia reakcija,pas mus buvo alergija po sio skiepo,bet mes isvalem vaikui organizma nuo toksinu ,dabar jokiu alergiju.Bet turim blogesne negalia -autizma.
Pabandykite ir jus nueiti pas homeopata gera,manau susitvarkys.
Atsakyti
jeigu kažką nugirsite sergant raudoniuke, tai prašau mus turėti galvoje, norėtume užsikrėsti ir persirgti.
Atsakyti
QUOTE(zydinti_gele @ 2014 03 20, 22:48)
jeigu kažką nugirsite sergant raudoniuke, tai prašau mus turėti galvoje, norėtume užsikrėsti ir persirgti.


mes irgi norėtume,bet kur ją gauti
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2014 03 21, 17:53)
mes irgi norėtume,bet kur ją gauti

Kodėl taip darote? unsure.gif Mano šeimoje per kelias kartas niekas niekada ja nesirgo (bent jau mums tai nežinoma ir to nejautėme). Lygiai tas pats su vėjaraupiais ar dar kokia kita vaikiška liga. Kam tyčia save šitaip žalotis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 03 21, 19:05)
Kodėl taip darote? unsure.gif Mano šeimoje per kelias kartas niekas niekada ja nesirgo (bent jau mums tai nežinoma ir to nejautėme). Lygiai tas pats su vėjaraupiais ar dar kokia kita vaikiška liga. Kam tyčia save šitaip žalotis? unsure.gif

As irgi nesu siom ligom sirgus. Tik vejaraupiais pries pora metu bei vaikysteje skarlatina smile.gif Bet nuo jos skiepu nera, tad niekas ir nekelia baisiosios panikos del skarlatinos, ar kur matete straipsni, kad pvz skarlatina sienauja darzelius smile.gif
Atsakyti