Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

Sena tema
Atsakyti
ot turiu labai rimta klausima. 4u.gif
vakar su savo vyru buvom 5zv viesbutyje, ir po baseino teko maudytis masazu kambarelyje yrengtame dushe. tai ne dusho kabina, o tiesiog plytelemis sienos, grindys su nuolydziu ir grazios stiklines durys. nu tiesiog taip faina padaryta wub.gif wub.gif wub.gif
ar darote kuri taip namie? g.gif mudu tai jau nusprendem kad vietoje duso kabinos noretume tokios dusines. Ka manot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 09 25, 18:53)
ot turiu labai rimta klausima.  4u.gif
vakar su savo vyru buvom 5zv viesbutyje, ir po baseino teko maudytis masazu kambarelyje yrengtame dushe. tai ne dusho kabina, o tiesiog plytelemis sienos, grindys su nuolydziu ir grazios stiklines durys. nu tiesiog taip faina padaryta  wub.gif   wub.gif   wub.gif
ar darote kuri taip namie?  g.gif  mudu tai jau nusprendem kad vietoje duso kabinos noretume tokios dusines. Ka manot?  bigsmile.gif




va radau pavyzduku bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogute: 25 rugsėjo 2007 - 20:12
QUOTE(uogute @ 2007 09 25, 20:53)
ot turiu labai rimta klausima.  4u.gif
vakar su savo vyru buvom 5zv viesbutyje, ir po baseino teko maudytis masazu kambarelyje yrengtame dushe. tai ne dusho kabina, o tiesiog plytelemis sienos, grindys su nuolydziu ir grazios stiklines durys. nu tiesiog taip faina padaryta  wub.gif  wub.gif  wub.gif
ar darote kuri taip namie?  g.gif  mudu tai jau nusprendem kad vietoje duso kabinos noretume tokios dusines. Ka manot?  bigsmile.gif


Gražu mirksiukas.gif
Aš irgi buvau užsimaniusi ax.gif , bet tam būtų reikėję pradaužyti grindis, ardyti grindų šildymą ir iš naujo suvedžioti ten nuotekų vamzdžius, šildymą, padaryti teisingus nuolydžius ir t.t. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheshkiux @ 2007 09 25, 19:22)
Gražu  mirksiukas.gif
Aš irgi buvau užsimaniusi ax.gif , bet tam būtų  reikėję pradaužyti grindis, ardyti grindų šildymą ir iš naujo suvedžioti ten nuotekų vamzdžius, šildymą, padaryti teisingus nuolydžius ir t.t.  doh.gif

aaaa nu mums pats laikas apsispresti kol i vidaus darbus neylipom bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 09 25, 19:53)
ot turiu labai rimta klausima.  4u.gif
vakar su savo vyru buvom 5zv viesbutyje, ir po baseino teko maudytis masazu kambarelyje yrengtame dushe. tai ne dusho kabina, o tiesiog plytelemis sienos, grindys su nuolydziu ir grazios stiklines durys. nu tiesiog taip faina padaryta  wub.gif  wub.gif  wub.gif
ar darote kuri taip namie?  g.gif  mudu tai jau nusprendem kad vietoje duso kabinos noretume tokios dusines. Ka manot?  bigsmile.gif



Mes taip darysim blush2.gif Nes pas mus žemesnė patalpa, tai dušo padėklas mus dar labiau pakeltų prie lubų smile.gif
Šiaip tai jei po ta dušinė ne pirmam aukšte, ta prasme po apačia yra rūsys, kaimynai ar pan. tai ypatingą dėmesį reikėtų skirti hidroizoliacijai. Vat ir viskas kokios problemos galėtų iškilti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 09 25, 20:53)
ot turiu labai rimta klausima.  4u.gif
vakar su savo vyru buvom 5zv viesbutyje, ir po baseino teko maudytis masazu kambarelyje yrengtame dushe. tai ne dusho kabina, o tiesiog plytelemis sienos, grindys su nuolydziu ir grazios stiklines durys. nu tiesiog taip faina padaryta  wub.gif   wub.gif   wub.gif
ar darote kuri taip namie?  g.gif  mudu tai jau nusprendem kad vietoje duso kabinos noretume tokios dusines. Ka manot?  bigsmile.gif

mes darysim kazhka panashaus, manishkis shvedijoje buvo irgi 5 zv viezhbutyhe, tai dusho kabina buvo lygiai tokia kaip pasakoji, tik be duru visai ji buvo pakankamai didele, todel neapsitashko uzh dusho kabinos, tai taip ir mes darysime, tik uzh vienos murines pertvaros bus tuoletas, o kitoje puseje (i langa) bus matinio stiklo pertvara wub.gif
beje mum greichiausiai neisheis padaryti ir vonioj ir dusho kabinoj lygiu grindu (na patikslins ryt ateinantis santexnikas kaip kas imanoma) tai dusho grindys bus bishki paaukshtintos, bet manau vis vien zhiuresis neblogai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 26 rugsėjo 2007 - 08:47
o aš buvau 3 žvaigždučių viešb. ir irgi buvo taip padaryta


sorry, nesusilaikiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 09 26, 10:04)
o aš buvau 3 žvaigždučių viešb. ir irgi buvo taip padaryta
sorry, nesusilaikiau biggrin.gif


O pas mus name be zvaigzuciu, bet irgi taip bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2007 09 26, 10:52)
O pas mus name be zvaigzuciu, bet irgi taip bus lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pas mus irgi. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 09 25, 21:10)
va radau pavyzduku  bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

O jom paruošti reikia sukelti grindis? g.gif Ane?kad tą nubėgimą padaryti?
Atsakyti
Kai perdarinesime vonia - butinai taip darysime.
Tik va, nerandame tokios didelios duso galvutes. Norime, kad prausiantis ant galvos "lytu siltas lietutis" smile.gif
Atsakyti