Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(Wilidza @ 2007 09 26, 11:40)
Kai perdarinesime vonia - butinai taip darysime.
Tik va, nerandame tokios didelios duso galvutes. Norime, kad prausiantis ant galvos "lytu siltas lietutis" smile.gif

nu žiūrint kokio dydio reikia, bet tikrai yra hansgrohe (einu pasižiūrėt ar gerai parašiau)

gerai atrodo biggrin.gif

va čia tik vienos firmos
lietučiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 26 rugsėjo 2007 - 11:18
QUOTE(Wilidza @ 2007 09 26, 11:40)
Kai perdarinesime vonia - butinai taip darysime.
Tik va, nerandame tokios didelios duso galvutes. Norime, kad prausiantis ant galvos "lytu siltas lietutis" smile.gif

yra tų didelių galvų ir Hansgrohe, ir Oras unsure.gif iš katalogo užsakinėkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilidza @ 2007 09 26, 11:40)
Kai perdarinesime vonia - butinai taip darysime.
Tik va, nerandame tokios didelios duso galvutes. Norime, kad prausiantis ant galvos "lytu siltas lietutis" smile.gif

wub.gif Kaip romantiška...
Atsakyti
user posted image
O įmanoma po tokiu dušu nusiprausti nesušlapinus plaukų? g.gif Aš kas kelias dienas tik galvą plaunu ir tikrai nenorėčiau to daryti dažniau nei reikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilidza @ 2007 09 26, 10:40)
Kai perdarinesime vonia - butinai taip darysime.
Tik va, nerandame tokios didelios duso galvutes. Norime, kad prausiantis ant galvos "lytu siltas lietutis" smile.gif


tai kad pilna ju visose normalesnese santechnikos parduotuvese (isskyrus gal senukus lotuliukas.gif ) tos dideles galvos, tai dar niekis, ale prie ju reikai visos potinkines sistemos, tai normalesnes firmos viskas atsistoja i 1500-2500 lt unsure.gif mes atsisakem sitos minties, ir pasiemem tieiosg Hansgrohe
Raindance dusa. va sitoki: http://www.hansgrohe...33004A8269.html

su juo ir galva neslapinant bus imanoma nusimaudyti doh.gif
Atsakyti
pas mus irgi tokia didele duso galva bus blush2.gif MB parveze is Vokietijos,ten aisku ji ne 2000 lt kainavo tongue.gif o del galvos nesuslapinimo,tai tikrai jokiu problemu nebus,nes bent jau pas mus ta galva reguliuojasi,ta prasme yra 3 vandens begimo padetys,gali begt placiai,gali siaurai ir dar kazkos tai masazas...dar nebandem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 09 26, 10:32)
user posted image
O įmanoma po tokiu dušu nusiprausti nesušlapinus plaukų?  g.gif  Aš kas kelias dienas tik galvą plaunu ir tikrai nenorėčiau to daryti dažniau nei reikia  schmoll.gif

o as vos ne kasdien galva plaunu doh.gif tad man nesvarbu-kuo daugiau purks-tuo geriau lotuliukas.gif
Atsakyti
Prisegu nuoroda :
http://www.foto-albu...h...cat=0&pos=0

Manau cia butu geriausias variantas ir alternatyva,kad nepirkti potinkines sistemos,neardyti sienu ir t.t. Hansgrohes vien tokio dydzio galva ne viena tukstanti kainuotu, o kur dar visokie blokeliai ir kiti priedai..tik aisku nereikia tokiu daiktu kinietisku pirkti!!! bash.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 09 26, 12:32)
user posted image
O įmanoma po tokiu dušu nusiprausti nesušlapinus plaukų?  g.gif  Aš kas kelias dienas tik galvą plaunu ir tikrai nenorėčiau to daryti dažniau nei reikia  schmoll.gif

del galvos tau labai pasiseke thumbup.gif pavydziu baltai biggrin.gif
o kad nesuslapt plauku galima kepurele uzsidet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 09 26, 22:31)
del galvos tau labai pasiseke thumbup.gif  pavydziu baltai biggrin.gif
o kad nesuslapt plauku galima kepurele uzsidet rolleyes.gif


Pas mane plaukų didelis kiekis, tai kepurėlė man ne išeitis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2007 09 26, 21:27)
Prisegu nuoroda :
http://www.foto-albu...h...cat=0&pos=0

Manau cia butu geriausias variantas ir alternatyva,kad nepirkti potinkines sistemos,neardyti sienu ir t.t. Hansgrohes vien tokio dydzio galva ne viena tukstanti kainuotu, o kur dar visokie blokeliai ir kiti priedai..tik aisku nereikia tokiu daiktu kinietisku pirkti!!!  bash.gif   ax.gif


kiek toks daiktas kainuoja ir kur buna pirkti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bomba: 27 rugsėjo 2007 - 08:09
QUOTE(prieblanda @ 2007 09 26, 11:32)
user posted image
O įmanoma po tokiu dušu nusiprausti nesušlapinus plaukų? 

va va toks smile.gif provincijoje aplaksciau nemazai parduotuviu - geriausiai radau tik perpus mazesni. Niekis, laukia kelione i sostine apsipirkimams.
O galva plaunu kiekviena diena, tad sis klausimas atkrenta.
Atsakyti