Įkraunama...
Įkraunama...

Paskola namui statyti

Su vyru vis dažniau pagalvojam apie nuosavą namą. Bet mes neturim net žemės, nei užstato jokio. Vyras darbštus, nusiteikęs pats daug namo statyboje darbo įdėti. Todėl galvojam sutaupyti.
Kažin ar įmanoma gauti paskolą iš banko namo statybai ir sklypo tam namui pirkimui? Greičiausiai namą statytume sodų bendrijoje, nes ten žemė pigesnė, o ir mūsų pajamos labai didelės paskolos imti neišneša g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo So Lucky: 24 rugsėjo 2007 - 23:39
aisku, kad imanoma mirksiukas.gif . Mes turim buta, bet nenorejom jo uzstatineti, nepaisant to, bankas paskola duoda ir zemei , kuri mum kainuos nemazai,ir namo statybai smile.gif Pirma gausit dali pinigu, uz kuriuos pirksit sklypa, tada darysites pamatus, kuriuos uzstate gausit pinigus namui ax.gif
Atsakyti
as supratau, ka jau skaiciavotes su vyru ir galvojot apie banka, tai ar kreipetes? paskolas dabar visiems duoda kieno atlyginimas virs 1000lt. tik ziurint kiek.
Atsakyti
Voveriena, ačiū už atsakymą. Nudžiuginai labai. O tai, kad pamatus išliet ir juos užstatyt, tai turbūt teks ir projektą pirktis namui, ar nebūtina? Nes mano draugė, tai turėjo savo žemės, pinigėlių, tai be projekto namą statės, po to tik popierius tvarkėsi. Ar yra nustatomas kokios laiko ribos, per kurį laiką reikės tuos pamatus išsilieti?Kaip suprantu bankas duotu pinigėlių žemei nusipirkti, bet pamatų išsiliejimui ir projekto pirkimui reikia turėti savų susitaupius ( mano paskaičiavimais apie 15-20 tūkstančių)?
Papildyta:
Jausma, mes pasiskaiciavom kiek gautume siek tiek veliau pagal tam tikra skaiciuokle internete. Bet planai kol kas atsideda kuriam laikui, kol as darba normalu susirasiu ir padirbesiu ten tiek, kiek reikia, kad paskola gauti. Bet tai manau tik laiko klausimas mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
O jus man galite paiskinti,kai stataisi sodu bendrijoje ant standartinio sklypo 6 aru.Juk nuo krastu turi buti po 3 metrus? Tai kokio dydzio turetu buti namas?Ar as cia ziaurei nusinekejau blush2.gif
Atsakyti
nesuprantu tu ką per visą 6 arų sklypą nori namą statyti? Paplanuot juk galima įvairios architektūros, kelių aukštų, žemės tikrai pakaks. 4u.gif
Atsakyti
ant 6a protingiausia būtų statytis dviaukštį namą, plotas namo tikrai nebus didelis, taip, kad nesuprantu iš kur jūs gaunat tuos 10-15tūkst. pamatams? g.gif
Atsakyti
QUOTE
Voveriena, ačiū už atsakymą. Nudžiuginai labai. O tai, kad pamatus išliet ir juos užstatyt, tai turbūt teks ir projektą pirktis namui, ar nebūtina? Nes mano draugė, tai turėjo savo žemės, pinigėlių, tai be projekto namą statės, po to tik popierius tvarkėsi. Ar yra nustatomas kokios laiko ribos, per kurį laiką reikės tuos pamatus išsilieti?Kaip suprantu bankas duotu pinigėlių žemei nusipirkti, bet pamatų išsiliejimui ir projekto pirkimui reikia turėti savų susitaupius ( mano paskaičiavimais apie 15-20 tūkstančių)?

20 tukst. tikrai neuzteks ir projektui , ir pamatam- projektas minimum 10 tukst., pamatai-apie 40 tukst. mirksiukas.gif
Del laiko nustatymo, man rodos, ner nustatytos ribos g.gif
Pasakysiu, kaip pas mus- musu sklypas su pradetu statyt namu- 550000 lt. Bankas pgl. turto vertinima duoda 80 proc. , kitus pinigus inesam mes, ta, ka susitaupem.. Nama baiginesim irgi is savo bapkiu, nes, kaip teisingai supratai, namui bankas pinigus duos pateikus statybos leidima, kurio mes dar neturim, nes namas statomas pusiau nelegaliai blush2.gif
Jei viskas nuo nulio, tai viskas yr taip, kaip sakai- gausit bapkiu sklypui, darysites pamatus uz savo pinigelius, tada darysit nauja turto vertinima bankui, ir bankas duos likusius pinigus..
Beje, sklypui galit gaut ir 100 proc. paskola, jei turit buta ar ka kita uzstatyt...Mes tokios idejos is principo atsisakem ax.gif
QUOTE
O jus man galite paiskinti,kai stataisi sodu bendrijoje ant standartinio sklypo 6 aru.Juk nuo krastu turi buti po 3 metrus? Tai kokio dydzio turetu buti namas?Ar as cia ziaurei nusinekejau


Viskas tilps, nebijok, jei, aisku, taisyklinga sklypo konfiguracija mirksiukas.gif
Pas mus namas 2a su rusiu uzstato tik 90 kv.m., sklypo plotas 7.5 aro, tai vietos per akis smile.gif
Papildyta:
Droo, parodyk man , kas pamatus daro uz 10000, jamu is karto biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 10 02, 20:15)
nesuprantu tu ką per visą 6 arų sklypą nori namą statyti?  Paplanuot juk galima įvairios architektūros, kelių aukštų, žemės tikrai pakaks. 4u.gif

Ne as nenoriu statyti namo,tik seip ydomu blush2.gif nu bet as nesuprantu ,pagal istatyma tai nuo krasto turi buti 3metrai..ar ne? Tai is vienos poses 3metrai ie kitos 3 ir kas lieka viduri?
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 10 03, 17:38)
Ne as nenoriu statyti namo,tik seip ydomu  blush2.gif  nu bet as nesuprantu ,pagal istatyma tai nuo krasto turi buti 3metrai..ar ne? Tai is vienos poses 3metrai ie kitos 3 ir kas lieka viduri?



Nu čia kažko nesusikalbam. Aš bijau nusišnekėt, bet man atrodo, kad 6 a sklypo kraštinės gali būti įvairios, svarbu kad bendrai paskaičiavus vis tiek plotas gautųsi tas pats. Bet va pvz. viena kraštinė gali būti 60 metrų, tai iš šonų tikrai lieka po tris metrus ir dar namui užtenka.
Atsakyti
mes su vyru dar svarstom kitą variantą, kad pirktis nedidelį namuką, o po to susitaupius priestatą pasistatyti ar dar kaip renovuoti padidinant kvadratūrą. Bet sako, kad daug vargo tvarkant popierius tokiu atveju.
Atsakyti
mes dabar bandom nusipirkti jau pastatyta nama,nes gyvenam vute uz paskola.ji parduotume ir kraustytumemes.net nepagalvojau kad galima taip paskola dalimis gauti g.gif sako statytis paciam pigiau iseina blink.gif
Atsakyti