Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas III

Sena tema cool.gif

QUOTE({GlOsSy} @ 2007 09 24, 22:26)
dar manau yra vandens tai gal ir del to nes dregnu plauku negalima tiesint tiesintuvu , o joico purskiklyje nuo karscio pirmine sudetine dalis alkoholis buvo , o tipo skirtas tiesinant su znyplem , sunaudojau ir nebepirksiu uzuot apsaugojes nuo karscio dar ir pats is saves sausina ;///


Tai kad priemonę be vandens sunku rasti ir tikrai čia vanduo bėdos nedaro. Vat alkoholio tai tikrai nereikėtų ax.gif
Atsakyti
jo be vandens praktiskai is vis nebuna nu nebentt as joico lyg ir nebuvo bet vietoj jo alkoholis uz tat ;D

beje skaiciau , kad cia jau yra atgyvenes mitas kad cheminis tiesinimas sausina plaukus , dabar sakoma , kad netgi kaip tik drekina ;>
Atsakyti
Sveikutes, merginos, prisijungsiu ir as prie jusu kovos su garbanom. Pati esu garbanota, bet man mano garbanos nelabai patinka, nors siaip tvarkingos grazios lengvos bangos patinka. Ar niekas nebandet daryt ne tiesinima, bet garbanojima? Bet kad butu toks lengvas labai? Nezinau, ar cia aiskiai as doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morta_Morta: 28 rugsėjo 2007 - 19:21
QUOTE(Morta_Morta @ 2007 09 28, 20:21)
Sveikutes, merginos, prisijungsiu ir as prie jusu kovos su garbanom. Pati esu garbanota, bet man mano garbanos nelabai patinka, nors siaip tvarkingos grazios lengvos bangos patinka. Ar niekas nebandet daryt ne tiesinima, bet garbanojima? Bet kad butu toks lengvas labai? Nezinau, ar cia aiskiai as  doh.gif


Jo, plaukų tiesinimo temoj kaip tik ir klausti apie garbanojimą fool.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 09 28, 23:59)
Jo, plaukų tiesinimo temoj kaip tik ir klausti apie garbanojimą fool.gif

Nu, matyt, blogai visgi issireiskiau. As kalbejau apie toki garbanojima kabutese, kuomet plaukai tokie lengvi ir vis matomos bangos. Bet kuriuo atveju, prieblanda, aciu uz supratinguma aciuks.gif
Atsakyti
Gal geriau paieskok temos apie garbanojima ir ten paklausk, nes cia manau nelabai kuri domisi garbanojimu, o tiesinimu 4u.gif

Nu va neuzilgo turesiu znyples, prasiau tevu gimtadieniui bigsmile.gif tai spalio pradzioje jau tureciau turet thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogine_arbata: 29 rugsėjo 2007 - 18:45
kaip manote, kurios znyples tiesina geriausiai? turejau bent kelias, vat pvz paskutines tipo geros, plauku nepazeidzia, nu bet kad netiesina normaliai.. doh.gif huh.gif
Atsakyti
QUOTE(=Gintare= @ 2007 09 29, 20:55)
kaip manote, kurios znyples tiesina geriausiai?  turejau bent kelias, vat pvz paskutines tipo geros, plauku nepazeidzia, nu bet kad netiesina normaliai..  doh.gif  huh.gif


O kokias turi? Kurios cia negerai lygina? blush2.gif
As tai taip vis galvoju reikia man tu znypliu ar ne, nu plaukai gana tiesus pas mane, foto idejau temoj kur rodom plaukus, tik megsta kartasi pasiraityt galai, pasipust...tai nezinau verta tiesintis ar ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogine_arbata: 29 rugsėjo 2007 - 19:31
sveikos, as ir turiu znyples. Bet vienu metu po kiekvieno plovimo tiesinau, tai plaukus tikrai pagadino, nors pries tai purksdavau priemone apsaugancia nuo kenksmingo poveikio. Bet nepasakyciau, kad padejo.
Atsakyti
na ka, o as rytoj lekiu tiesint chemiskai.ziuresim kas gausis smile.gif
Atsakyti
Foto prieš ir po tiesinimo būtų labai gerai pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal zinote kokia nors priemone plaukus tiesinanti be tiesintuvo? kad isplovus galva papurksti kuo nors ir plaukai pasidarytu siek tiek lygesni ir tiesesni ? ar cia kvaila to tiketis?smile.gif
Atsakyti