Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas III

QUOTE(sweety123 @ 2007 10 02, 15:07)
Gal zinote kokia nors priemone plaukus tiesinanti be tiesintuvo? kad isplovus galva papurksti kuo nors ir plaukai pasidarytu siek tiek lygesni ir tiesesni ? ar cia kvaila to tiketis?smile.gif


Jei plaukai apylygiai, tai mano draugė tam reikalui naudoja L'Oreal Hot Straight, bet jei plaukas tvirtas ir linkęs raitytis, su purškaliukais ir tepaliukais nieko nepadarysit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemuogine_arbata @ 2007 09 29, 19:30)
O kokias turi? Kurios cia negerai lygina? blush2.gif
As tai taip vis galvoju reikia man tu znypliu ar ne, nu plaukai gana tiesus pas mane, foto idejau temoj kur rodom plaukus, tik megsta kartasi pasiraityt galai, pasipust...tai nezinau verta tiesintis ar ne g.gif


nu pas mane galiukai irgi kartaqis uzsiraito bet nezinau nu man tai nepatinka kad taip buna , man arba pilnai tiesus arba geriau jau nereikia is vis tokio tiesumo ;>
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2007 10 02, 17:27)
nu pas mane galiukai irgi kartaqis uzsiraito bet nezinau nu man tai nepatinka kad taip buna , man arba pilnai tiesus arba geriau jau nereikia is vis tokio tiesumo ;>


tai va kad mman tas pats, grazu arba visai tiesus arba graziai garbanoti, o pas mane ne i tema kazkokie blush2.gif Va siandien nusipirkau Loreal Hot Straight kremuka tiesinimui, tuoj turesiu znyples ir ziuresiu kas gausis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 10 02, 16:02)
Jei plaukai apylygiai, tai mano draugė tam reikalui naudoja L'Oreal Hot Straight, bet jei plaukas tvirtas ir linkęs raitytis, su purškaliukais ir tepaliukais nieko nepadarysit  ax.gif


siaip plaukai nera labai linke raitytis, bet lygiai graziai irgi nekrenta sad.gif
pirkau kadaise toki fructis plauku krema
user posted image

ooo, zmones, nepirkit to sh:) ir svarbiausia - ziurejau kad nebutu pagaminta Lenkijoje, ir kas?? vistiek nieko gero. nei blizgesio nei glotnumo. stovi dabar lentynelej pilnutelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 10 02, 21:16)
siaip plaukai nera labai linke raitytis, bet lygiai graziai irgi nekrenta sad.gif
pirkau kadaise toki fructis plauku krema
user posted image

ooo, zmones, nepirkit to sh:) ir svarbiausia - ziurejau kad nebutu pagaminta Lenkijoje, ir kas?? vistiek nieko gero. nei blizgesio nei glotnumo. stovi dabar lentynelej pilnutelis doh.gif


as turejau Sleek and shine Fructis putas, tai irgi paskutinis sh, tas pats kas be ju isdziovinus plaukus fenu, tik kvapas neblogas biggrin.gif bet siaip visai netiesino
Atsakyti
QUOTE(Zemuogine_arbata @ 2007 10 02, 19:27)
as turejau Sleek and shine Fructis putas, tai irgi paskutinis sh, tas pats kas be ju isdziovinus plaukus fenu, tik kvapas neblogas biggrin.gif  bet siaip visai netiesino


ir dar priedo sausina plaukus kai reikals... schmoll.gif
Atsakyti
as jau po tiesinimo.chemini dare su alfa parf priemonemis.plaukai tiesus, taciau siek tiek puciasi galai.bet esu be galo patenkinta:)nuotraukas kazkada buvau idejus.plaukai atrodo panasiai kaip tiesinti su tiesintuvu. (su tiesintuvu jie labiau priglude).kirpeja perspejo iskarto kad nebus visiskai tiesus kaip is reklamos, nes mano plaukas labai garbanotas ir beje labai siurkstus bei kietas. po cheminio liko zymiai minkstesni.tad tikrai nenusivyliau. toms, kuriu plaukai tik banguojasi ir nori labai tiesiu, rezultatas tikrai bus.
ziuresiu kaip keisi po keliu plovimu. po keliu dienu gal idesiu nuotraukyte kaip atrodo dabar. o mano plaukus galite pasiziureti paraso antrastej
Kosmetika -->trys paskutines foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo werda: 03 spalio 2007 - 18:20
Tavo werda kokie plaukai ilgi wub.gif Kiek kainavo tiesinimas tokio ilgio plaukams? Ir čia darei kokį, nežinau kaip tiksliai jie vadinasi, bet ilgalaikį, kuris nuauga? Ar kuris po kurio laiko išnyksta?
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 10 03, 20:37)
Tavo werda kokie plaukai ilgi  wub.gif Kiek kainavo tiesinimas tokio ilgio plaukams? Ir čia darei kokį, nežinau kaip tiksliai jie vadinasi, bet ilgalaikį, kuris nuauga? Ar kuris po kurio laiko išnyksta?


dariau ta, kuris nuauga.kiek man aiskino kirpeja yra dvieju budu sis tiesinimas.karstas ir saltas.tai karstas stipresnis.nors nelabai ikirtau ka tai reiskia smile.gif . del ilgio, tai ir kirpeja sake, kad prima karta tokius tiesina:))nera jie ilgi, tik gal nedaugelis ryztasi ilgesnius tiesinti, nezinodamos kas su jais gali iseiti . mokejau 350 Lt. zadejau eiti uz 600-800. bet radau pigiau ir su tom paciom priemonem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2007 10 03, 21:37)
dariau ta, kuris nuauga.kiek man aiskino kirpeja yra dvieju budu sis tiesinimas.karstas ir saltas.tai karstas stipresnis.nors nelabai ikirtau ka tai reiskia smile.gif . del ilgio, tai ir kirpeja sake, kad prima karta tokius tiesina:))nera jie ilgi, tik gal nedaugelis ryztasi ilgesnius tiesinti, nezinodamos kas su jais gali iseiti . mokejau 350 Lt. zadejau eiti uz 600-800. bet radau pigiau ir su tom paciom priemonem 4u.gif


Papasakok vėliau plaukų būklę po galvos trinkimo mirksiukas.gif O pati planuoji daryt vėliau tiesinimą šaknims nuolat? Kiek už šaknis ima? Ir dar blush2.gif kaina nustato pagal plaukų ilgį ir sunaudotą tų priemonių kiekį? T.y. jeigu žmogaus trumpesni plaukai negu tavieji, mokės mažiau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 10 04, 13:40)
Papasakok vėliau plaukų būklę po galvos trinkimo  mirksiukas.gif O pati planuoji daryt vėliau tiesinimą šaknims nuolat? Kiek už šaknis ima? Ir dar  blush2.gif  kaina nustato pagal plaukų ilgį ir sunaudotą tų priemonių kiekį? T.y. jeigu žmogaus trumpesni plaukai negu tavieji, mokės mažiau?  rolleyes.gif


aha parasysiu. keista savijauta.atrodo kad buciau su znyplem issitiesinus, ir po plovimo vel busiu garbane.nesitiki vis dar. siandien plaukai daug glotnesni ir nebera papure. jei tokie liks ir po plovimo, tai kazkas nerealaus.kaina manau priklauso nuo plauku ilgio.nes ji viska skaiciavo pagal sunaudojamu priemoniu kieki.
del tolimesnio tiesinimo, dar negalvoju.ziuresiu kokia bus tolimesne plauku bukle. klausiau kirpejos apie vadinama pildima, tai sake imanoma saknis tiesinti.beje, toms kuriu plaukai visai nedazyti, jei dar tokiu yra biggrin.gif istiesinus plaukas issitempia iki 30 proc. kiek supratau pailgeja. sunku patiketi.
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2007 10 04, 23:28)
aha parasysiu. keista savijauta.atrodo kad buciau su znyplem issitiesinus, ir po plovimo vel busiu garbane.nesitiki vis dar. siandien plaukai daug glotnesni ir nebera papure. jei tokie liks ir po plovimo, tai kazkas nerealaus.kaina manau priklauso nuo plauku ilgio.nes ji viska skaiciavo pagal sunaudojamu priemoniu kieki.
del tolimesnio tiesinimo, dar negalvoju.ziuresiu kokia bus tolimesne plauku bukle. klausiau kirpejos apie vadinama pildima, tai sake imanoma saknis tiesinti.beje, toms kuriu plaukai visai nedazyti, jei dar tokiu yra biggrin.gif  istiesinus plaukas issitempia iki 30 proc. kiek supratau pailgeja. sunku patiketi.


Ooooo bigsmile.gif Yra tokių biggrin.gif Mano plsukai nė karto nedažyti tongue.gif Tik nelabai suprantu kaip tą plauką ištempia blink.gif Kad pailgėja tai faktas, bet tik vizualiai, nes garbatonas plaukas būna trumpesnis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 05 spalio 2007 - 07:07