Įkraunama...
Įkraunama...

Max Factor

QUOTE(Elegant @ 2010 01 17, 20:35)
Tikrai nėra labai sunki ir 45 atspalvis labai šviesus, jis tik atrodo tamsus, bet man ant veido atitinka mano Second Skin pudros 40nr Creamy Ivory


O aš šių atspalvių nerandu doh.gif Šiandien ieškojau Klp. kosmadoj, sarmoj ir kristianoj. Na, nėr doh.gif O jau taip buvau nusiteikus nusipirkt. Iš colour adapt šviesiausias 70 natural, Miracle Touch 70 natural, o iš second skin taip pat natural. Man norėtus šiek tiek šviesesnio atspalvio.
Atsakyti
Sakykit, o kreminė pudra Lasting Performance kemša poras? Aš nelabai suprantu tą sudėtį. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(2hot4u @ 2010 01 22, 17:08)
Sakykit, o kreminė pudra Lasting Performance kemša poras? Aš nelabai suprantu tą sudėtį. blush2.gif

Manyciau, kad jos sudetis galetu jas apsunkinti ir isryskinti naudojant sia pudra kasdien.
Atsakyti
QUOTE(2hot4u @ 2010 01 22, 16:08)
Sakykit, o kreminė pudra Lasting Performance kemša poras? Aš nelabai suprantu tą sudėtį. blush2.gif


Kazkaip man ne kemsa ,as ziema ja ir dienai naudoju per salcius man tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2010 01 23, 00:14)
Kazkaip man ne kemsa ,as ziema ja ir dienai naudoju per salcius man tinka  mirksiukas.gif

Na vistiek, šiandien ją nusipirkau, tai sunaudosiu per šalčius. Nes maskuoja ji labai gerai. cool.gif
Atsakyti
O kaip jums Maxfactor bronzine kompaktine ? ax.gif Ar labai blizgi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristeja: 24 sausio 2010 - 13:12
QUOTE(Aristeja @ 2010 01 24, 14:10)
O kaip jums Maxfactor bronzine kompaktine ?  ax.gif Ar labai blizgi?

siandien kaip tik ja ziurejau nes pirkau tusa, na ji man pasirode blyzgi ir gan nemazai, nors zinot ten tas dirbtinis apsvietimas tai visi produktai blyzgantis labai atrodo, kazin kaip butu naturaliam apsvietime
Atsakyti
Na tai kaip su ta bronzine?
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2010 01 24, 22:57)
Na tai kaip su ta bronzine?



Turiu šitą user posted image
1 golden spalvą, tai ji tamsoka, tepu labai mažai, daug spindesio ji turi, žėri.
Antros nepirkčiau, labai ilgai naudojasi, atsibodo jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbyte @ 2010 01 25, 10:29)
Turiu šitą user posted image
1 golden spalvą, tai ji tamsoka, tepu labai mažai, daug spindesio ji turi, žėri.
Antros nepirkčiau, labai ilgai naudojasi, atsibodo jau doh.gif


aciu 4u.gif Ir norejau suzinot ar labai zerinti . Nu as egipto zeme irgi naudoju koki 3 metai bet jau moraliskai pabodo...galvojau sita bandyt, (is anglu parvezta ) bet jei perdaug blizga tai gal ne tada .. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristeja: 25 sausio 2010 - 13:31
QUOTE(Aristeja @ 2010 01 25, 14:30)
aciu  4u.gif  Ir norejau suzinot ar labai zerinti . Nu as egipto zeme irgi naudoju koki 3 metai bet jau moraliskai pabodo...galvojau sita bandyt, bet jei perdaug blizga tai gal ne tada .. ax.gif

Ši tikrai labiau blizga, nei egipto žemė. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(2hot4u @ 2010 01 25, 13:32)
Ši tikrai labiau blizga, nei egipto žemė. mirksiukas.gif



O kaip tau ta kremine Lasting ? ar jau isbandei?
Atsakyti