Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai iš Laredoute

[IMG]http://www.laredoute.fr/vente-la-chemise-a-jabot.aspx?productid=324103871&doc
umentid=346107&categoryid=23109815&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16[/IMG]
Atsakyti
Na,ka,galiu pasakyt,kad tai mano tunikai siules pradejo irt(pirma dien nesiojimo doh.gif)
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2007 09 27, 12:36)
Na,ka,galiu pasakyt,kad tai mano tunikai siules pradejo irt(pirma dien nesiojimo doh.gif)

Šakės doh.gif
Atsakyti
As uzsisakiau viena karta, daugiau tai abejoju ar uzsakinesiu. Aisku kai rubai pigus, nelabai tikiesi kokybes. Nebent per Sale kokius Nike, Adidas ar kitus firminius drabuzelius, kuriu kokybe jau zinai. Bet eilinius skudurelius, nezinau ar verta uzsakineti.
Atsakyti
Man tai gana.Supratau,kad neverta.
Atsakyti
Tai ar jau siuncia i Liet ar ne?
Atsakyti
as uzsisakineju gana daznai, buvau nusivylus anksciau, dabar vel bandau, susivilioju vis kazkaip, tai visumoj visai neblogai, ypac brangesni drabuziai
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 09 27, 18:27)
Tai ar jau siuncia i Liet ar ne?

Siuncia rolleyes.gif
Atsakyti
labai padidinti dydziai,kokybe nelabai.made in india:)
Atsakyti
As esu labai patenkinta. Dazniausiai is sale neperku stengiuosi koki kokybiskesni rubeli pirkti, tad neapsirikau niekad. O vaiskiski tai man visi kol kas super, savo kleckei tai viskas gerai buvo bigsmile.gif
Atsakyti
As paperku karts nuo karto sau ir vaikui rubeliu namie ir aplink namus tampyti, o geresniu tai kitur dairausi.
Atsakyti
Uzsisakinejau jau apie pora metu is LR bet kazkaip nusivilti neteko.. g.gif
Stengiuosi nepirkti bliusku po kelis eurus tai ir nepasitaiko nekokybisku drabuziu.
Kiek MB pirkau kie siaip interjero daiciuku viskas liuks. Ir kilima pirkau irgi buvo viskas gerai.
Zodziu as patenkinta, na tik pora kartu buvo nesmagu, nes ne ta spalva idejo, o kita karta per didele ismiera. Bet is esmes as patenkina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saldainė: 01 spalio 2007 - 22:25