Įkraunama...
Įkraunama...

Nesuprantu tų vyrų

Mane jau uzknioso... Draugaujam su vaikinu jau metai su trupuciu, bet pas mus santykiai kazkokie ydomus... Nesakysiu, kad pykstames ar kazka, viskas buna labai gerai iki tokio omento, kol jis "nepavargsta" nuo manes... Nesakau, esu sunkus zmogus, nes labai megstu demesi ir man jo tiesiog reikia, nors nepasakyciau tikrai, kad jy kankinu siuo aspektu ir siaip esu labai gyvas ir judrus zmogutis, o maniskis toks letesnis ir ramesnis, bet asmeniskai man tai ne kliutis ir siaip santykiuose gan daznai taikaus su jo budo bruozais ir budu... Nes myliu. Bet va neseniai istiko kazkokia krize, atseit reik atskirai pabut, kadangi jam sunku ir man ir kitiem dalykam demesio skirt (mokslam ir pan)... Dar pasake, kad jam kartais sunku isbuti net ir viena diena, nes pavargsta ir poto jau net matyt nenori... Tikrai nepavadinciau saves reikliu zmogum bent jau bunant su juo... Neesu ziauriai kaprizinga ar kazka... Ir aplamai jau nezinau ka daryt, nes mane tokie santykiai eme erzint, kazkox vos ne tasymasis gauna ir siaip jis man pasikeite tapo irzlesnis ir grubesnis ir siaip toks ispudis, kad elgias su drauge... Bet dar vienas neaiskus nuansas, kai pasake, kad negali su manim buti ir pasiuliau skirtis, nes ka daugiau daryt kai tu nenori zmogaus matyt, tai eme nosim sniurksciot ir aiskint, kad pabunam atskirai, nes myli, o ant galo priejom isvada, kad geriau isvis kolkas nebendraut... Nesuprantu as tu vyru, kartu nenori buti, bet paleisti irgi ne... Myli... Nieko nesupratau, gal yra suprantanciu? Aciu uz nuomone, nes as pasimetus ir jau nebezinau ar verta buti su tuo zmogum ir laukti kol viskas "susigules", nes jau buvo kurti ateities planai kartu, bet jau nzn... As ne geleziniu nervu irgi, nors ir myliu...
Atsakyti
as sakyciau, palauk truputuka smile.gif
ziuresi kas bus po poros savaiciu pvz. jei viskas i gera - valio. jei niekas nejuda tai kam kankintis? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
sakyciau populiari priezastis - neustapo charakteriai, gyvenimo perspektyvu kartu nera g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukis @ 2007 09 25, 10:43)
sakyciau populiari priezastis - neustapo charakteriai, gyvenimo perspektyvu kartu nera g.gif  schmoll.gif

Nemanau, kad charakteriai nesutapo, tik del to, kad as "gyvesne" ax.gif Visi kiti pomegiai ir interesai yra bendri... Man ima kuo toliau tuo labiau atrodyti, kad mano vaikinas dar rimtiems santykiams nepribrendes... Nes as jo pirma rimta draugyste, kuri beje ir tesiasi ilgiausiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2007 09 25, 10:24)

tu - gyvas ir judrus zmogutis, jis - ramaus budo. Tu jam atrodai penkiagubai judresne, nei esi ishtikruju, tavo apsisukimai milijonas per sekunde, esi kaip vulkanas..... kaip manai, ar lengva gyventi su vulkaniuku? Tu ji ishsekini, jis nori tave ramiai myleti, o tu is jo reikalauji neimanomo - myleti tave vulkanishkai. siuo atveju, siulychiau mazinti apsisukimus ir duoti tam zmogui daugiau tos laisves, nes kaip supratau, jis ir taip uzhsiknyses, ir vietoj to, kad ramiai su tavim pailseti jis turi atsistoti i "demesingumo" poza ir dar sokineti... aplink tave..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2007 09 25, 11:25)
tu - gyvas ir judrus zmogutis, jis - ramaus budo. Tu jam atrodai penkiagubai judresne, nei esi ishtikruju, tavo apsisukimai milijonas per sekunde, esi kaip vulkanas..... kaip manai, ar lengva gyventi su vulkaniuku? Tu ji ishsekini, jis nori tave ramiai myleti, o tu is jo reikalauji neimanomo - myleti tave vulkanishkai. siuo atveju, siulychiau mazinti apsisukimus ir duoti tam zmogui daugiau tos laisves, nes kaip supratau, jis ir taip uzhsiknyses, ir vietoj to, kad ramiai su tavim pailseti jis turi atsistoti i "demesingumo" poza ir dar sokineti... aplink tave..


Gal ir... Bet sakau neprievartauju as ten ar ka... Stengiuos jau kuo maziau "suktis" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2007 09 25, 11:25)
tu - gyvas ir judrus zmogutis, jis - ramaus budo. Tu jam atrodai penkiagubai judresne, nei esi ishtikruju, tavo apsisukimai milijonas per sekunde, esi kaip vulkanas..... kaip manai, ar lengva gyventi su vulkaniuku? Tu ji ishsekini, jis nori tave ramiai myleti, o tu is jo reikalauji neimanomo - myleti tave vulkanishkai. siuo atveju, siulychiau mazinti apsisukimus ir duoti tam zmogui daugiau tos laisves, nes kaip supratau, jis ir taip uzhsiknyses, ir vietoj to, kad ramiai su tavim pailseti jis turi atsistoti i "demesingumo" poza ir dar sokineti... aplink tave..



visiškai pritariu šiai nuomonei drinks_cheers.gif iš tikro neturiu net ko pridėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2007 09 25, 12:00)
Gal ir... Bet sakau neprievartauju as ten ar ka... Stengiuos jau kuo maziau "suktis"  blink.gif


per prievarta tu maziau neilgai suksies. Sukis kaip tau patinka, kad ir 2 milijonai apsisukimu, bet nereikalauk is vaikino daugiau nei jis gali duoti. Jis del to ir pavargsta. sukis kaip tau norisi, tik neversk jo paties suktis aplink tave ir dar su tokiais apsisukimais.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2007 09 25, 12:49)
per prievarta tu maziau neilgai suksies. Sukis kaip tau patinka, kad ir 2 milijonai apsisukimu, bet nereikalauk is vaikino daugiau nei jis gali duoti. Jis del to ir pavargsta. sukis kaip tau norisi, tik neversk jo paties suktis aplink tave ir dar su tokiais apsisukimais.



Gerai, bet tada sorry nesuprantu kam dar noreti buti su tokiu zmogum, su kuriuo tau sunku? Kam tada cia visas tas teatras: sniurksciojimas ir aiskinimas, kad myliu...? unsure.gif
Papildyta:
Ir dar kam buti su manim visus metus, jei is pradziu mate kokia as doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2007 09 25, 12:56)
Gerai, bet tada sorry nesuprantu kam dar noreti buti su tokiu zmogum, su kuriuo tau sunku? Kam tada cia visas tas teatras: sniurksciojimas ir aiskinimas, kad myliu...?  unsure.gif
Papildyta:
Ir dar kam buti su manim visus metus, jei is pradziu mate kokia as  doh.gif

jei zinai zmogaus varda, nereiskia, kad ji pazisti. Pazisti polaispniui, esant tam tikroms gyvenimo situacijoms. Is kur zinai, kad tai teatras? Gal ir myli, tik nespeja palei tavo tempus. Jam ir taves reikia, bet ir su tavim sunku.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2007 09 25, 13:31)
jei zinai zmogaus varda, nereiskia, kad ji pazisti. Pazisti polaispniui, esant tam tikroms gyvenimo situacijoms. Is kur zinai, kad tai teatras? Gal ir myli, tik nespeja palei tavo tempus. Jam ir taves reikia, bet ir su tavim sunku.


Suprantu, ka nori pasakyti smile.gif Bet kai kurie dalykai matos is karto zmoguje, o kiti atsiskleidzia po truputi ax.gif Manau, mano toks charakteris buvo matomas dalykas ax.gif
Atsakyti
Žinai visko būna, kartais pliusai virsta minusais, kalbu apie tavo būdą, vyrukui reikėjo priešingybės, kas dažniausiai ir traukia, bet padraugavus ilgesnį laiko tarpą tai pradėjo erzinti...
Atsakyti