Įkraunama...
Įkraunama...

Nesuprantu tų vyrų

QUOTE(SIMPL @ 2007 09 27, 09:45)
Ne vien issilakstymu sprendziamas subrendimas. Ar jis turi kokius gyvenimo tikslus, rupinasi materialiniu savo komfortu ar mato vizija?



Jis turi ir vizija ir gyvenimo tikslus, kalbame apie nesubrendima santykiams, o ne nesubrendima kaip asmenybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2007 09 25, 10:24)
Mane jau uzknioso... Draugaujam su vaikinu jau metai su trupuciu, bet pas mus santykiai kazkokie ydomus... Nesakysiu, kad pykstames ar kazka, viskas buna labai gerai iki tokio omento, kol jis "nepavargsta" nuo manes... Nesakau, esu sunkus zmogus, nes labai megstu demesi ir man jo tiesiog reikia, nors nepasakyciau tikrai, kad jy kankinu siuo aspektu ir siaip esu labai gyvas ir judrus zmogutis, o maniskis toks letesnis ir ramesnis, bet asmeniskai man tai ne kliutis ir siaip santykiuose gan daznai taikaus su jo budo bruozais ir budu... Nes myliu. Bet va neseniai istiko kazkokia krize, atseit reik atskirai pabut, kadangi jam sunku ir man ir kitiem dalykam demesio skirt (mokslam ir pan)... Dar pasake, kad jam kartais sunku isbuti net ir viena diena, nes pavargsta ir poto jau net matyt nenori... Tikrai nepavadinciau saves reikliu zmogum bent jau bunant su juo... Neesu ziauriai kaprizinga ar kazka... Ir aplamai jau nezinau ka daryt, nes mane tokie santykiai eme erzint, kazkox vos ne tasymasis gauna ir siaip jis man pasikeite tapo irzlesnis ir grubesnis ir siaip toks ispudis, kad elgias su drauge... Bet dar vienas neaiskus nuansas, kai pasake, kad negali su manim buti ir pasiuliau skirtis, nes ka daugiau daryt kai tu nenori zmogaus matyt, tai eme nosim sniurksciot ir aiskint, kad pabunam atskirai, nes myli, o ant galo priejom isvada, kad geriau isvis kolkas nebendraut... Nesuprantu as tu vyru, kartu nenori buti, bet paleisti irgi ne... Myli... Nieko nesupratau, gal yra suprantanciu? Aciu uz nuomone, nes as pasimetus ir jau nebezinau ar verta buti su tuo zmogum ir laukti kol viskas "susigules", nes jau buvo kurti ateities planai kartu, bet jau nzn... As ne geleziniu nervu irgi, nors ir myliu...

duok tu jam to laiko - matai, kad neapsisprendes, pats nezino ko nori...manau, viskas iseis tik i gera. kelk sau kuo maziau klausimu - kam jis tada metus su manim buvo, kodel nori ar nenori, myli ar nemyli? nelengva tau, bet laikas viska isspres. galu gale ar pati noretum buti su neapsisprendzianciu zmogum? man, pvz., vyruose labai svarbu ryztingumas ir konkretumas.
Papildyta:
QUOTE(marmaliade @ 2007 09 27, 10:00)
Jis turi ir vizija ir gyvenimo tikslus, kalbame apie nesubrendima santykiams, o ne nesubrendima kaip asmenybes  smile.gif

nesubrendusios asmenybes nesubresta ir santykiams, tiesiog niekam nesubresta.
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2007 09 27, 10:00)
Jis turi ir vizija ir gyvenimo tikslus, kalbame apie nesubrendima santykiams, o ne nesubrendima kaip asmenybes  smile.gif

gerai, kad turi, o kaip igyvendina? Jei neklystu, minejai, kad 27 metu amziaus, ar gyvenama plota jau turite?
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2007 09 27, 11:00)
gerai, kad turi, o kaip igyvendina? Jei neklystu, minejai, kad 27 metu amziaus, ar gyvenama plota jau turite?

o gal jis jau visaip kaip subrendes, bet tiesiog yra toks zmogus? kuriam reikia su draugais vaikscioti i klubus, kuriam reikia tiesiog labai daug laiko sau... o jau salia esantis zmogus arba su tuo susitaiko, arba ne...
Atsakyti
QUOTE(saulute@ @ 2007 09 27, 11:05)
kuriam reikia tiesiog labai daug laiko sau... o jau salia esantis zmogus arba su tuo susitaiko, arba ne...

kur "salia"? Gretimam mieste, gretimam name, gretimam bute? Viens klube, o kits... ? Kur cia tas "salia"?
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2007 09 27, 11:12)
kur "salia"? Gretimam mieste, gretimam name, gretimam bute? Viens klube, o kits... ? Kur cia tas "salia"?

salia, tai a la kartu smile.gif tiesiog pagalvojau, kad paprasciausiai buna tokiu zmoniu, kurie savo natura yra tokie negalintys isipareigoti, jiems darosi per anksta visa laika bunant kartu su vienu zmogumi... tokie neishsilakstantys visa gyvenima... tai gal ir siuo atveju taip yra?
Atsakyti
man tai suprantamas tas noras pabūti atskirai..mes moterys kartais nejučia "užgulame", bijome, kad jei ne su mumis tai jau mums neištikim ir lia lia lia...

maniškis irgi pripratino mane prie pauzių, su tuo susitaikai arba ne - teisingai sako mergaitės.
Aš atrandu per tas pauzes begales reikalų, kartai net nespėju jų visų susitvarkyt..nebūtina visą laisvą laiką nuo darbo leisti kartu, bet jei yra tks poreikis - tai jums turbūt nepakeliui - nes vaikinas matosi mėgsta platesnius vandenis nei dviejų žmonių draugija...
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2007 09 27, 11:00)
gerai, kad turi, o kaip igyvendina? Jei neklystu, minejai, kad 27 metu amziaus, ar gyvenama plota jau turite?


Yra ir gyvenamas plotas, ir darbas ir viskas, bet nera pas jy tokio dalyko kaip konkretumas ir apsisprendimas, kas liecia santykius, man rodos, jis pats kartais nezino ko nori doh.gif

Man irgi suprantasmas, as pati netoks zmogus, kad galeciau prisiklijavusy kita zmogu saliai pakest 24 valandas 7 dienas per savaite... Taip tikrai nera, kad butume labai jau daznai kartu, man atrodo, kad keturios dienos per savaite praleistos kartu yra pats tas, nei pper daug, nei per mazai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marmaliade: 27 rugsėjo 2007 - 10:35
QUOTE(marmaliade @ 2007 09 27, 11:33)
Yra ir gyvenamas plotas, ir darbas ir viskas, bet nera pas jy tokio dalyko kaip konkretumas ir apsisprendimas, kas liecia santykius, man rodos, jis pats kartais nezino ko nori  doh.gif


pati ir atsakei i klausima. Manau, kad jis dar neapsisprendes del taves arba delrimtu santykiu. Galbut padetu jam apsisprest truputi intrigos-begimas nuo jo.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2007 09 27, 14:28)
pati ir atsakei i klausima. Manau, kad jis dar neapsisprendes del taves arba delrimtu santykiu. Galbut padetu jam apsisprest truputi intrigos-begimas nuo jo.


Kaip vyro-tureciau paklausyt, nes pas vyrus logika geresne priimant sprendimus drinks_cheers.gif
Bet intrigai reik ir ribas rast, nes pas mane vyriskis delikatus, su juo ir intrigom nesunku ribas perzengt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2007 09 27, 14:31)
Bet intrigai reik ir ribas rast, nes pas mane vyriskis delikatus, su juo ir intrigom nesunku ribas perzengt  lotuliukas.gif

Reiskia pavydus-tada dar lengviau, tau geriau zinoti ribas, bet tai galioja, kai nera trecio
Atsakyti
As visko neskaiciau, bet manau, kad nieko gero is tokiu santykiu. Geriaus susirask vaikina, kuris nores su tavim buti ir nesniurkscios..
Man taip atrodo.
Atsakyti