Įkraunama...
Įkraunama...

Rebefingas, hiperaktyvus, holotropinis kvėpavimas

QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 26, 13:52)

Kasdien darau tokią trumpą kvėpavimo meditaciją, kurios išmokau visus savo reikistus.


Gal gali aprašyti ir ką tai tau duoda?
Atsakyti
QUOTE(Vanduo @ 2007 09 26, 13:20)
Gal gali aprašyti ir ką tai tau duoda?


O kam? Tie reikistai, kurie skaito šią temą, ją moka ir daro. Tu gi tik smalsutis.
Žinodamas, kokia tai meditacija, neklaustum, ką ji duoda.
Atsakyti
Ir kaip gi tu pastebi, kad LinguLingu auga?
Kokiais kriterijais vadovaujiesi stebėdama jos augimą? Ir pagal kokius kriterijus veiklą jos vertini?
Gal ji tik sensta o ne auga? Aš tai senstu. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 26, 14:22)
Žinodamas, kokia tai meditacija, neklaustum, ką ji duoda.

Tai supažindink pabandysime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanduo: 26 rugsėjo 2007 - 13:26
QUOTE(Vanduo @ 2007 09 26, 13:27)
Ir kaip gi tu pastebi, kad LinguLingu auga?
Kokiais kriterijais vadovaujiesi stebėdama jos augimą? Ir pagal kokius kriterijus veiklą jos vertini?
Gal ji tik sensta o ne auga? Aš tai senstu. schmoll.gif



Prieš rašydama šį postą pažiūrėjau, kad apačioje kabo trys mano reikistės smile.gif
Negaliu tau papasakoti, kaip matau jos augimą, nes tai grynai ezoteriniai dalykai, apie kuriuos viešai nekalbama.
Atsakyti
Taip ir sakyk, kad tu matai LinguLingu augimą pagal save, matuoji pagal save bigsmile.gif Visi kriterijai tu pati doh.gif
Pati sau komplimentus sakai, įsivaizduoji, kad labai augi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanduo: 26 rugsėjo 2007 - 13:35
QUOTE(Vanduo @ 2007 09 26, 13:34)
Taip ir sakyk, kad tu matai LinguLingu augimą pagal save, matuoji pagal save bigsmile.gif Visi kriterijai tu pati doh.gif
Pati sau komplimentus sakai, įsivaizduoji, kad labai augi doh.gif


O aš niekaip negaliu suprasti: ką tu čia šitam vištininke veiki? Savo gaidiškumą demonstruoji?
Atsakyti
QUOTE(Vanduo @ 2007 09 26, 14:17)
Čia ir rašai, kad tai paprastas būdas, kurį tu praktikuodama keitiesi ir augi...


Nu jau, labas.Tu gal akinius uzsidek...nu paskaityk dar karta ir idek citata jei jau atkakliai lieki prie savosios nuomones - labai noriu pamatyti kur as parasiau, kad as augu ir keiciuosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 26 rugsėjo 2007 - 13:49

QUOTE(LinguLingu @ 2007 09 26, 05:53)
Kalbant apie kvepavima praktikuoju Leonardo Orr sistema - atgimimas kvepavimu. Tai paprastas ,uzdaras, neforsuotas ,ritmingas kvepavimas, kada susitelke streso zidiniai, sukaupus deguonies reikalinga kieki organzime yra istumiami ir suskaidomi arba "pasalinami"Tai paprastas metodas ir budas keistis ir augti.-----------------------------------------------------------------------------


O kas tada praktikuodamas tą patį būdą, kurį praktikuoji tu - auga? doh.gif
Tipo tu nesikeiti ir neaugi bet, kitiems propaguoji, kad jie keisis ir augs doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanduo: 26 rugsėjo 2007 - 14:01
Manau, H2O, kad tu labiausiai augi su manim ir LinguLingu diskutuodamas, nes geresnių būdų dar neatradai. g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 26, 14:43)
O aš niekaip negaliu suprasti: ką tu čia šitam vištininke veiki? Savo gaidiškumą demonstruoji?


Na taip - kas kels suniui uodega jei ne jis pats? O dar tave kaltina... nei sis nei tas...ai negrazu Vendeniuk, negrazu... vartaisi kaip pleksne spalvas kaitaliodamas... matyt talenta turi tam. .-----------------------

O tie, kas nori suzinoti apie atgimima kvepavimu, atrodo kad Vaizgante idejo internetini adresa.Tai tas pats metodas, kuri naudoju as.Tai nera nei geriausias nei prasciausias metodas - tiesiog jis yra visiskai saugus, jokiu halucinaciju nebuna, as ji pasirinkau, todel apie ir rasau, kad esu isbandziusi ir praktikuoju smile.gif
--------------------------
Apie kitas technikas paliksiu H2O papilstyti, nes nesusipazinusi... tik bukit atydzios ir mastykit, kaip kad as ir Vaizgante daro dirol.gif , nes kai uzlies vandenelis smageneles, tai nepjusit kaip haliusigenuoti pradesit... blink.gif

Papildyta:
QUOTE(Vanduo @ 2007 09 26, 14:59)
O kas tada praktikuodamas tą patį būdą, kurį praktikuoji tu - auga?  doh.gif 
Tipo tu nesikeiti ir neaugi bet, kitiems propaguoji, kad jie keisis ir augs  doh.gif


Na va, pagaliau skaityti pradejai ka kiti raso
Apie tai nesiruosiu su tamsta diskutuoti, nes jauciu , kad jau pasirinkai savaji kelia.O kam idomu manoji patirtis, tas zino kaip bendrauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2007 09 26, 15:05)
tik bukit atydzios ir mastykit, kaip kad as ir Vaizgante daro dirol.gif


Šiais žodžiais pasakei viską apie save ir Vaižgantę!
Mastykit ir darykit vaikučiai, tik kaip Jurgelis meistrelis (Lingulingu ir Vaižgantė) daro doh.gif
Topinis tavo pasisakymas!
Čia nieko nebepridėsi doh.gif
Ot užaugo LinguLingu su Vaižgante doh.gif

Jurgelio meistrelio duetas forume užaugo, reia visiems šokti kaip Jureglio meistrelio duetas(LinguLingu ir Vaižgantė) šoka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanduo: 26 rugsėjo 2007 - 14:22
QUOTE(Vanduo @ 2007 09 26, 15:17)
Šiais žodžiais pasakei viską apie save ir Vaižgantę!
Mastykit ir darykit  vaikučiai, tik kaip Jurgelis (Lingulingu ir Vaižgantė) daro doh.gif
Topinis tavo pasisakymas!
Čia nieko nebepridėsi doh.gif


Uffff, net palengvejo, o tai jau pradejau jaudintis, jog nesusisnekam . Pagaliau tiksliai suformulavai tai, kas tau aktualu.Net ir maziausias progresas visada dziugina , bet apgailestauju, jog turiu palikti sia man taip labai brangia tema - nes atejo laikas pakvepuoti smile.gif
Atsakyti