Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek galima paaukoti dėl žmonos?

QUOTE(kamputyje @ 2012 10 05, 18:57)
Spėju - spiegti/zysti/"užsiraukti" (renkantis, kas labiausiai erzina vyrą). Jei tai nepadeda - spiegti, zysti, užsiraukti prie svetimų žmonių (esu mačiusi spiegimą ir žiedų svaidymą biggrin.gif). Ne taip seniai mačiau super ištreniruotą vyrą, kuris žmonos laaabai prašė leisti išgerti mažą bokalą alaus (atsižvelgiant, kad tai šeimą pilnai finansiškai išlaikantis stambus pusamžis vyras, neturėjęs su alkoholizmu problemų, scena buvo keista biggrin.gif ).

NU va man kokius kursus reiktu palankyti g.gif biggrin.gif KAi per kinus rodo akytem suklapsi wub.gif , apsizvalgo i glebi nukrenta, "nualpsta" arba vejelis koks atpucia ,sijonuka pakelia lotuliukas.gif . NU pasidalinkit moterys kaip tuos vyrus isaukleti taip,kad jie nesuprastu,kad yra auklejami ? ar vyrai isduokit kas labiausiai jus veikia,kada paklustat moters norams ar patys nesuprantat ,kada elgiates, kaip nori moterys, o ne jus patys? g.gif g.gif bigsmile.gif
Bet cia aprasyti tokie ciudai mano vyro neveiktu nu ir man paciai labai geda butu prie zmoniu, nebent namie gali kazkokias scenas kelti, bet ir tai del saves geda, ka tuom vaikus ismokinsi doh.gif Be to kazkaip vyras vis tiek issikraus tas neigiamas emocijas anksciau ar veliau...
DAr nieko nesugebejau uzdrausti per 15 m gyvenimo kartu, taip jis kazko atsisako, bet kai pats nori, o va ,kad ir kaip kartais noreciau kazka uzdrausti , nu neklauso biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 05 spalio 2012 - 20:36
paprasta-nori kažką auklėt-įsigyk šunį. Arba vaiką. Bet geriau šunį.
Atsakyti
QUOTE(Teisinguole @ 2012 10 04, 16:17)
*Taip turiu vyra. 5metai grazios santuokos. Mano asmenine seimos filosofija: moteris gali buti karaliene tik salia karaliaus, tad ne mano stilius yra zeminti vyra ar jam kazka drausti.

**Taciau manau kad tureti darnia seima butina visapusiskai prisitaikyti ir betkas kas nepatinka partneriui turi dingi is judvieju gyvenimu.

***Siuo atveju temos autorius nepatenkintas, kad vardan darnos seimoje jam kazko tenka atsisakyti, tai nera meile (nes esant meilei savaime is visu jegu nori patikti savo antrajai pusei) o kazkoks ramybes, stabilumo garantas.

As isitikinusi, kad temos autoriui seima yra statusas, jis vertina kad yra vyras, taip sakant patinka mintis kad susitvarkes gyvenima. Tai as ur pasakiau, kad nera tokie dideli tokie pokyciai, ir nieko baisaus zmona nereikalauja. Jei jam svarbus tas stabilumas seimoje jis atsisakys visko kas nepatinks jo zmonai, jei ja myletu jau butu atsisakes be rasinejimu i SM, o jei nenugales principus tai gales sau vienas gyvendamas smirdet, rukyt, ziuret discovery ir niekam nerupes


* Tik garsi deklaracija. AR kur matete kad karalius butu pastumdelis?
** Ka reiskia visapusiskai? Ir kaip suprasti, turi dingti jei kas nepatinka partneriui... Tiesiog pasidare idomu ta amplitude, riba, iki kiek galima toleruoti partnerio poreikius ir norus? O svarbiausia, ar visi jie PRIVALO buti patenkinti? Ir kodel zmogus privalo irodineti savo meile?

*** Kaip man patinka tokia filosofija... Na tuomet i tai galima paziureti ir kitu kamu, jei autorio zmona negali patenkinti, toleruoti vyro poreikiu, anot jusu filosofijos, ji irgi nemyli vyro.

Kodel jos poreikiai, prioritetai privalo buti tenkinami, o ne vyro? Juk vyras ir zmona yra lygiai tokie pat seimos nariai. Ir kas do toks noras save t.y. moteri tapatinti su visa seima, jos poreikiais ir t.t. O vyras kas? Priedelis?


Is likusios litanijos suvokiu, jog anot jusu, zmona neveiksni, ana negali savo poreikius, norus ir t.t. vardan ramybes seimoje suvaldyti. Cia tik vyras privalo irodineti, kad nera kupranugaris, ups jog jis myli, kad seima jam svarbi, o moterai neprivalu, ji tik skirta imti, kontroliuoti, vadovauti.


Papildyta:
QUOTE(Montekrista @ 2012 10 06, 09:48)
paprasta-nori kažką auklėt-įsigyk šunį. Arba vaiką. Bet geriau šunį.


Kad dresuoti suni, ne ka maziau proto reikia tureti. Kai apsidarai aplinkui, kiek nabagu sunu, nes turi kvailius seimininkus...
Atsakyti
QUOTE(Teisinguole @ 2012 10 04, 19:32)
Uzuojauta Jusu zmonai  mirksiukas.gif


Na jei jau tokia gailestinga, geriau uzuojauta siusti apciuopiama - pinigais.

Maltos ordino kontaktai ir saskaitos Nr.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2012 10 06, 19:14)
* Tik garsi deklaracija. AR kur matete kad karalius butu pastumdelis?
** Ka reiskia visapusiskai? Ir kaip suprasti, turi dingti jei kas nepatinka partneriui... Tiesiog pasidare idomu ta amplitude, riba, iki kiek galima toleruoti partnerio poreikius ir norus? O svarbiausia, ar visi jie PRIVALO buti patenkinti? Ir kodel zmogus privalo irodineti savo meile?

*** Kaip man patinka tokia filosofija... Na tuomet i tai galima paziureti ir kitu kamu, jei autorio zmona negali patenkinti, toleruoti vyro poreikiu, anot jusu filosofijos, ji irgi nemyli vyro.

Kodel jos poreikiai, prioritetai privalo buti tenkinami, o ne vyro? Juk vyras ir zmona yra lygiai tokie pat seimos nariai. Ir kas do toks noras save t.y. moteri tapatinti su visa seima, jos poreikiais ir t.t. O vyras kas? Priedelis?
Is likusios litanijos suvokiu, jog anot jusu, zmona neveiksni, ana negali savo poreikius, norus ir t.t. vardan ramybes seimoje suvaldyti. Cia tik vyras privalo irodineti, kad nera kupranugaris, ups jog jis myli, kad seima jam svarbi, o moterai neprivalu, ji tik skirta imti, kontroliuoti, vadovauti.
Papildyta:
Kad dresuoti suni, ne ka maziau proto reikia tureti. Kai apsidarai aplinkui, kiek nabagu sunu, nes turi kvailius seimininkus...

Cia tik jusu silpnuma parodo, kad jus keliat tokias problemas, nesakiau kad zmona neturi stengtis, tiesiog nemaciau reikalo atskirai aiskint jei pasakiau kad abu turi. Bet visiskai labiausiai juokinga kad mes cia ne apie kazkokius beprotiskus dalykus snekam.. Jei ta zmona kazko nerealaus reikalautu tai visai kas kita, bet cia kad kazkokiu kvailu smulkmenu (palyginus su kitom gyvenimo problemom) negalli issiskirt.. Nu ir raso cia vajeeej ka daryt, mano zmona neleidzia man su kitom bobom susitikinet ir rukyt, dar nepatinka kai discovery ziuriu. Nu juokinga, kaip paaugliai kurie skundziasi vieni kitiems del namu aresto. ka as norejau pasakyt- cia SMULKMENOS. jei su jom susigyveni po truputi gyvenimas grazeja ir supranti kad kiekvienam savo kampus apzulint reik ir nedidelis cia praradimas.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2012 10 06, 19:14)
* Tik garsi deklaracija. AR kur matete kad karalius butu pastumdelis?



Suprantu vyrus- jie nori iseje is mamytes pagyvent laisvai su zmona kuri netures jokiu reikalavimu tik valgyt darys, lovoj sildys ir glostys pries darba. Viskas kaip nori jie be jokiu reikalavimu, prisitaikymu. Ir juos pilnai suprast galima, jie naudojasi patarle duoda imk musa bek. nes kol tokios aveles kurioms vyras tik del kvapo reikalingos ir bijo ka pasakyt yra ju rupestingos zmonos tol tolsta supratimas, kad del bendro grazaus gyvenimo tikrai visisku smulkenu galima atsisakyti ir be verkimo visai lietuvai. svarbiausia kad kiekviena seima nutartu kiek artimi jie nori buti. as kalbejau apie tvirta pora kaip tvora, kurie besalygiskia vuienas kitam nori patikti, leisti laika drauge ir ne uz ka neleistu kad kazkokia smulkmena kaip teliko ziurejimas erzintu kita. Bet jei jus apie ta sugyventiniu porele kur kiekvienas pat sau tai mes kalbam apie skirtingus dakykus.
Sekmes visiems, linkiu kad jusu ir jusu partnerio poziuriai labai sutaptu ties tuo bendrumo klausimu, nes cia tiesiog issiskyre supratimai. atsiprasau jei ka izeidziau.
Atsakyti
kas cia par santykiai, jei zmogus negali ziuret laidu, kurios jam patinka???? turbut daugelis vyruku dekoja dievui,kad ju zmonos ne teisinguole biggrin.gif
beje, o kvepuot irgi reikia kitaip, jei antrajai pusei nepatinka kaip dabar kvepuoji?juoktis kitaip?
Atsakyti
Apskritai, kas cia per nesamone, manau du sveiki ir protingi zmones, pirma karta susitike ivertina vienas kita, draugaujant dar daugiau viens kita pazista, o tik tada tuokias. Tas draugystes laikas ir skirtas tam, kad pamatytume ne tik tai kas traukia, o ir tai kas nepatinka. Kazkaip paskaicius Teisinguole susidarau toki ispudi, kad moteris susituokia su jai daug maz tinkamu partneriu, o po to jau bando ji pakeist pagal save. Tai kam taip daryt, gal geriau pasieskot labiau sau tinkamo partnerio, o ne verst per prievarta, kad jis keistusi, atsisakytu kas jam gal buvo svarbu, malonu....
Ok, Teisinguole teigia, jog tai smulkmenos, bet pagalvojus, jei as savo drauge, ar zmona, kuri tarkim yra vegetare, pradeciau verts valgyt mesa, nes man taip geriau ir patogiau, ir ji pasiskustu kokiam kad ir SM forume, tai manau reakcija tikrai butu ne mano naudai, nemanau kad daugelis moteru pultu jai aiskint, neva jei myli, turi irodyti ir elgtis taip, kaip tau vyras liepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisinguole @ 2012 10 06, 23:32)
Cia tik jusu silpnuma parodo, kad jus keliat tokias problemas, nesakiau kad zmona neturi stengtis, tiesiog nemaciau reikalo atskirai aiskint jei pasakiau kad abu turi. Bet visiskai labiausiai juokinga kad mes cia ne apie kazkokius beprotiskus dalykus snekam.. Jei ta zmona kazko nerealaus reikalautu tai visai kas kita, bet cia kad kazkokiu kvailu smulkmenu (palyginus su kitom gyvenimo problemom) negalli issiskirt.. Nu ir raso cia vajeeej ka daryt, mano zmona neleidzia man su kitom bobom susitikinet ir rukyt, dar nepatinka kai discovery ziuriu. Nu juokinga, kaip paaugliai kurie skundziasi vieni kitiems del namu aresto. ka as norejau pasakyt- cia SMULKMENOS. jei su jom susigyveni po truputi gyvenimas grazeja ir supranti kad kiekvienam savo kampus apzulint reik ir nedidelis cia praradimas.


Oi, jetau, jetau, jau eksperte atsirado, manaji silpnuma ismatavo lotuliukas.gif

Nesavinuosi zmogaus, kaip tamsta, jis nera mano priedelis, ir mano seimos tvirtuma neitakoja, jog mano mylimas vyras netenkina visus mano poreikius ir kaprizus. Jis nera preprauojamas kaip varle, sita imu, kita atemtu, mat man nepatinka. Va tas besalygiskumas ir yra tame, kad zmogu priimi tokiu koks jis yra, o nesuki jam ranku, neatimi is jo savasti, nedarai ji marionete. Juolabiau, man pakanka proto suvokti, jog is smulkmenu ir susideda zmogaus gyvenimas. Kita vertus, jei man atrodo, jog tai yra smulkme, tai nebutinai gali atrodyti kitam zmogui. Jei zmogus gyvena kartu, tai nereiskia, kad jis yra pasluoste, susireiksminusios idiotes/-oto kojoms valyti.

QUOTE(Teisinguole @ 2012 10 06, 23:49)
Suprantu vyrus- jie nori iseje is mamytes pagyvent laisvai su zmona kuri netures jokiu reikalavimu tik valgyt darys, lovoj sildys ir glostys pries darba. Viskas kaip nori jie be jokiu reikalavimu, prisitaikymu. Ir juos pilnai suprast galima, jie naudojasi patarle duoda imk musa bek. nes kol tokios aveles kurioms vyras tik del kvapo reikalingos ir bijo ka pasakyt yra ju rupestingos zmonos tol tolsta supratimas, kad del bendro grazaus gyvenimo tikrai visisku smulkenu galima atsisakyti ir be verkimo visai lietuvai. svarbiausia kad kiekviena seima nutartu kiek artimi jie nori buti. as kalbejau apie tvirta pora kaip tvora, kurie besalygiskia vuienas kitam nori patikti, leisti laika drauge ir ne uz ka neleistu kad kazkokia smulkmena kaip teliko ziurejimas erzintu kita. Bet jei jus apie ta sugyventiniu porele kur kiekvienas pat sau tai mes kalbam apie skirtingus dakykus.
Sekmes visiems, linkiu kad jusu ir jusu partnerio poziuriai labai sutaptu ties tuo bendrumo klausimu, nes cia tiesiog issiskyre supratimai. atsiprasau jei ka izeidziau.


O kaip su moterimis, jos is kur nori iseiti, nuo ko pabegti, ar ne is po tevelio skverno, valdingu motusiu prieziuros? Islepintos, tevu meiles istvirkintos "princeses-kales", kurios manosi, jog pasaulis sukasi vien aplink jas... Susireiksminusios chames, itikejusios, jog jos geriausiai zino ko reikia seimai, mat tik ju gerio/blogio supratimas, seimos vizijos ir yra siema. Tokiu tikrai suprasti ir pateisinti negaliu. Cia musu moteriskos padermes geda.

Na kokios problemos, jei tai neva smulkmenos, kodel tai tampa princesei/seimos bambai probelma iki tiek, kad gali pakenkti seimos gerovei? Na jei taip lengvai kito zmogaus norais manipuliuojam, vertinam juos neva ne-/esminiai jie, ne-/smulkme, tuomet blusinekimes savo noruose, o gal tie musu asmeniniai norai irgi nera esminiai? Kodel vyras privalo juos paisyti?

Pamegintu man vyras nurodineti kokias knygas skaityti, laidas ziureti, draugais draugauti, pomegiais dometis, ar tevus remti. Isvystu fejerverkus, maza nepasidorytu, nes visa tai yra mano savasties, neatsiejama kaip asmenybes dalis. Ir visai nusispjauti, kas jam atrodo svarbu, nes tai yra mano dalis t.y. komplektas/kraitis, kuris ieina "i paketa", kai jis-vyras nusprendzia gyventi su manimi, kurti seima. Kaip jau minejau, as ne preparuojama varle, saves isizadeti neketinu del kito asmens, nors ir mano seimos nario, jo priedeliu neketinu tapti. O jei jis del to kelia alasa, matyt tai ne mano zmogus, nes jam neduota suprasti, jog as esu nedaloma asmenybe. Todel gerbiu kito zmogaus poreikius, visai nesvarbu, kad kartais man jie atrodo ne esminiai. Man pakanka takto, vidines kulturos suvokti, kad mano isvados yra subjektyvios.

Ne veltui sakoma - elkis taip, kaip nori, jog elgtusi su tavimi.
Atsakyti
QUOTE(supermario @ 2012 10 07, 16:53)
Apskritai, kas cia per nesamone, manau du sveiki ir protingi zmones, pirma karta susitike ivertina vienas kita, draugaujant dar daugiau viens kita pazista, o tik tada tuokias.

...na, nežinau...
Man tai atrodo, kad dviem sveikiems žmonėms, kurie yra vienas kitam simpatiški ir patrauklūs, susitikus, pirmiausiai, kyla noras susikibti už rankų, liesti vienam kito plaukus, odą...pasakotis apie save... kartu bėgti, kikenti...
O visi vertinimai ir yra aukos priėmimas arba davimas, arba, dar kitaip tariant, aukos bei gelbėtojo vaidmens prisiėmimas.

P.s. bet čia šiek tiek kitas aspektas, nei jūs įsidiskutavote. Tiesiog kilo toks pamąstimas perskaičius pono supermrio mintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fjorė: 08 spalio 2012 - 19:24
QUOTE(Montekrista @ 2012 10 06, 09:48)
paprasta-nori kažką auklėt-įsigyk šunį. Arba vaiką. Bet geriau šunį.

Siaip sunis dresiruoja tongue.gif , o aukleti tai tik save galime siame gyvenime ir tai jau daug ax.gif
As kalbu apie vadovavima, juk pvz omones vadovas neaukleja savo darbuotoju, o organizuoja ju darbus, priziuri,kad imone veiktu sklandziai, siektu savo tikslu. TAi ir seima,kaip maza imone smile.gif Idealiu atveju abu bendrai kuria ir siekia bendru tikslu:seimos laimes,geroves ir t.t. Bet buna, kad vienas kazkuris labiau imasi vadovavimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fjorė @ 2012 10 08, 20:17)
...na, nežinau...
Man tai atrodo, kad dviem sveikiems žmonėms, kurie yra vienas kitam simpatiški ir patrauklūs, susitikus, pirmiausiai, kyla noras susikibti už rankų, liesti vienam kito plaukus, odą...pasakotis apie save... kartu bėgti, kikenti...

Butent 4u.gif
pradzioj ypac jaunystej , retai jau kas taip sugeba numatyti kas ten bus po 10 ar 20 m..., kaip zmogus keisis, o keiciasi visi, kas bus kai gims vaikai ir t.t. g.gif
Toj aprasytoj situacijoj, manau, problema buvo demesio, meiles, svelnumo ir pan trukumas. Kelis kartus autorius paminejo, kad zmona priekaistauja kaip jis gali kazka daryti vietoj to ,kad pabutu su ja nu tai nejau taip sunku suprasti, kad ir kiek tos veiklos atsisakysi, vis tiek zmona bumbes, nes jai demesio reikia, jai nesvarbu, ka ten tas vyras daro, ji nepatenkinta, jos poreikiai nustumti i sona, daznai buna net pacios moterys to nesuvokia iki galo, bet jaucia susierzinima. Isklausyti reikia zmona, pabendrauti, pamyleti gerai, tada ji su sypsena vaikscios ir dzin jai bus ka jis per ta TV ziuri biggrin.gif Del to teisus ,kas sako, jog nieko aukoti gyvenime nereikia, derintis reikia: derinti dienotvarke, pareigas, laisvalaiki ir t.t. bet ne siaip atsisakyti ko nors be issiaiskinimo, kur saknys, nes tai isusks i dar didesni nepasitenkinimo rata mirksiukas.gif
Moteris vis tiek liks su nepatenkintais poreikiais, o vyras suvarzes savo pomegius, isivaizduos, kad jau cia kazka tooookio gero daro del partneres, o ji vis tiek nepatenkinta doh.gif ir jei tai tesis gana ilgai eis vyrukas vyriskos kompanijos ieskotis atsipalaidavimui ir sakys vot ta mano bo... ragana biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 08 spalio 2012 - 21:00