Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsuojantis pilvas

pulsuojantis pilvukas tai maziejie saremiai, sita tai tikrai zinau 4u.gif
Atsakyti
Kazkaip neitikimai skamba,jog cia mazieji saremiai schmoll.gif juk jei saremiai butu tai jaustusi skausmas,kad ir nedidelis arba dilgciojimas g.gif man jau kuris laikas taip pat pilvukas pulsuoja,bet po kurio laiko praeina,ir tai kazkaip privercia mane nerimauti, bet del visa ko pasiklausiu gydytojos ir paziuresiu ka jis pasakys... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Itane: 30 kovo 2010 - 12:40
Man irgi būna kartais pulsuoja. Atrodo lyg širdis plaktų, po to praeina g.gif
Atsakyti
Man irgi būna, kaip širdis plaktų, tik gal lėčiau. Ir tai visai nepanašu į žagsėjimą ar kvėpavimą greičiau ritmiškas tuksėjimas, tarsi kraujas kažkur nepraeitų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tender: 31 kovo 2010 - 10:40
Klausiau dvieju skirtingu gydytoju ir abu pasake, kad pilvukas gali pulsuoti del to, kad leliukas uzgula pilvo aorta arba prispaudzia kokia zarna ir del to gali jis pulsuoti ax.gif ir kad tai nera nieko rimta blush2.gif
Atsakyti
Man taip pat kartais pulsuoja, bijojau kad cia vaikutis taip trukuliuoja, labai issigandau, nes i spazmus tikrai nepanasu. Tikios cia tikrai tik kazka buna uspaudes... 4u.gif
Atsakyti
hmm, o as nei su vienu vaikiuku pulsavimo nejutau g.gif schmoll.gif nei per saremius nieko panasaus nebuvo...Idomiai jum cia, o kokiu metu jauciate dazniausiai?
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2010 03 31, 12:30)
Man irgi būna kartais pulsuoja. Atrodo lyg širdis plaktų, po to praeina  g.gif

Ir man taip buvo. Kokias 10 min. papulsuoja ir praeina, ir taip apie kelis kart dienoj budavo, kartais pora dienu tylu buvo. Bet buvo labai nemalonus jausmas
Atsakyti
O as pasakyciau, kad man ne maziukas o pats pilvukas pulsuoja, kai atsigulu ant nugaros matosi kaip pilvukas kilnojasi, gal tikrai tai placenta g.gif , nors man tai nerimo kaip tai nekelia bigsmile.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu pastebejau, kad pilvukas vos ne kasdien pulsuoja, ypac, kai lelyte yra atstaciusi nugaryte prie pilvo sienos, tai tada gal rimtai cia lelyte taip kvepuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2010 05 11, 21:12)
O as pasakyciau, kad man ne maziukas o pats pilvukas pulsuoja, kai atsigulu ant nugaros matosi kaip pilvukas kilnojasi, gal tikrai tai placenta  g.gif , nors man tai nerimo kaip tai nekelia  bigsmile.gif

lotuliukas.gif cia gi tavo pulsas kilnoja pilvuka, kai atsiguli ant nugaros virs bambos kilnojasi lotuliukas.gif
o man tai pilvo sone pulsuodavo, as tai vis mastydavau kad gal leliukas pirsta savo zinda blush2.gif toks svelnus bangavimas vienoj vietoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruze:) @ 2009 10 13, 19:16)
pulsuojantis pilvukas tai maziejie saremiai, sita tai tikrai zinau  4u.gif


Nesamone bigsmile.gif

QUOTE(Baltute2 @ 2010 05 11, 21:12)
O as pasakyciau, kad man ne maziukas o pats pilvukas pulsuoja, kai atsigulu ant nugaros matosi kaip pilvukas kilnojasi, gal tikrai tai placenta  g.gif , nors man tai nerimo kaip tai nekelia  bigsmile.gif


Va va ir man lygiai taip pat, bet man net nebuvo minties sunerimti smile.gif
Atsakyti