Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duotumėte vaikui savo vardą?

neduočiau, nes ir taip yra daug gražių vardų g.gif
Atsakyti
viename psichologiniame straipsnyje skaičiau, kad vaikui NEGALIMA duoti tėvų vardo, nes atseit vaikas nesupranta savo tapatybės g.gif doh.gif
nežinau kiek tame tiesos, bet mano tėvo ir senelio vardas tas pats, kaip ir mano dėdės (mamos brolio) ir jo sūnaus (mano pusbrolio), tai dažnai tikra painiava gaunas tongue.gif
Ir juokingai skamba, kai jaunesniuosius, beveik visada vadina mažybiniais vardais....Įsivaizduokit situaciją, kai į vyrą, kuriam jau 55 metai kreipiamasi mažybiniu vardu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na aš savo vardą duočiau kaip antrąjį jei tik derėtų prie pirmojo. Nors daugeliu atvejų toks variantas skambėtų kaip iš serialo bigsmile.gif tad tikriausia savo vardą duočiau tik kaip krikšto nes jis šventas ir man labai gražus smile.gif
Atsakyti
nea, nes tikrai butu kaip is serialo.
Atsakyti
Neduočiau dėl daugelio priežąsčių..ir šiaip kam to reikia kai yra daug kitų gražių vardų.
Atsakyti
Na man teko girdėti iš senesnės kartos kad duodavo mamos vardą dukrai, bet čia reikia turėti galvoj kad ir vaikų tose šeimose buvo daugiau - kai kokie 5-10 vaikų tai ir tie vardai pasikartoja.

Šiaip teoriškai gal ir graži tradicija bet praktiškai tai norisi kad vaikas savo vardą turėtų.
Atsakyti
neduočiau nei savo,nei vyro vardo smile.gif man tai tisiog nepriimtina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2007 10 01, 08:33)
viename psichologiniame straipsnyje skaičiau, kad vaikui NEGALIMA duoti tėvų vardo, nes atseit vaikas nesupranta savo tapatybės  g.gif  doh.gif
nežinau kiek tame tiesos
taip dažniausiai sako parapsichologai, o man jie pvz kelia tik juoką smile.gif n amžių, n kartų buvo vaikams duodami tėvų, motinų vardai ir nejaugi visi tie tūkstančiai žmonių neturėjo savo tapatybės ir pan...o jeigu dar pridėsim tai,jog parapsichologų manymų, pavadindamas vaiką savo, tėvo, giminaičio vardu, uždedi jam ant kupros to žmogaus likimą, tai taip išeina, kad tūkstančiai žmonių yra nelaimingi, t.y iš anksto pasmerkti nesėkmei (jei pvz ankstesnis vardo ,,savininkas" buvo nelaimingas ir t.t)

Savo vardo neduočiau- jis negražus, man pačiai jis nepatinka, kartais, kai mane taip pavadina, net krūpteliu- čia tikrai aš? biggrin.gif pasirašinėju savo vardu nė nemirktelėjus, pripratau, bet...man tai tik 4 raidės- tas vardas nė kiek manęs neatspindi rolleyes.gif

O pvz vyro vardas gražus ir norėčiau, kad sūnus tirėtų tokį vardą, tik gal duočiau dvigubą vardą, nes rašant taip galima atskirti du asmenis, pvz Vytautas V. Landsbergis unsure.gif ir niekas nemaišo, kuris čia Landsbergis.... ax.gif

taip galvoju.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zlatavlaska @ 2007 09 30, 21:29)
drinks_cheers.gif
Vyro brolis turi tėvo vardą, tikra makaliuzė kartais gaunasi doh.gif


pažįstu šeimą, kur jau ketvirtoj kartoj tas pats vyro vardas .... bigsmile.gif
Atsakyti
MB sakė, kad labai norėtų dukrytę pavadinti mano vardu, bet aš nesutinku. Kažkaip keistai man atrodo... blink.gif
Atsakyti
Turiu gražų vardą,bet nė minties nekilo dukrą pavadinti savo vardu g.gif Kažkokia nesamonė suteikti tuos pačius jau šeimoje esančius doh.gif
Juk tiek daug gražių vardų,tik rinktis reikia cool.gif
Atsakyti
Neduočiau nei savo,nei vyro vardo schmoll.gif
Atsakyti