Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 01 30, 16:32)
Vistik nesusidraugauju su kvapu doh.gif . Nesu i kosmetikos isparduotuve verysad.gif . Galvojau, kad busiu atradusi puikia priemone misriai/riebiai probleminei odai, kuri ir padrekina, ir nuramina, ir sulygina oda. Bet jau kvapas schmoll.gif.
Beje, Decleor Gentle Sooting Cream irgi labai puikus kremas dienai, kas neturi alergijos kvapams.


O man tas kvapas super wub.gif
Kiekvienam skirtingai..tikrai gaila, kad dėl kvapo reikia atsisakyti priemonės.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 01 09, 22:31)
nekantriai laukiu atkeliaujant Decleor Aroma Purete Matt Finish Skin Fluid
http://www.feeluniqu...Skin-Fluid-50ml
ir atbegsiu pasidalinti ispudziais:)



Koks kvapas ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2012 02 03, 13:30)
Koks kvapas ?  bigsmile.gif

Man tai Aroma Purette svelnaus malonaus kvapo smile.gif Ylang Ylang balmas ikyrokas kvapas, bet man normaliai, netgi patinka smile.gif
O vyras naudoja Decleor vyriska fluida - vat ten tai kvapas doh.gif stiprus gvazdikeliu, ir toks nemalonus doh.gif Bet nieko vyras sako gerai jam lotuliukas.gif
Atsakyti

Gal kuri naudojat stai toki Clarins daily energizer cleansing gel? Domina atsiliepimai
user posted image

Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2012 02 03, 17:22)
Man tai Aroma Purette svelnaus malonaus kvapo smile.gif Ylang Ylang balmas ikyrokas kvapas, bet man normaliai, netgi patinka  smile.gif
O vyras naudoja Decleor vyriska fluida - vat ten tai kvapas  doh.gif stiprus gvazdikeliu, ir toks nemalonus  doh.gif Bet nieko vyras sako gerai jam  lotuliukas.gif


Ooooooooooooo. Stiprus gvazdikeliu kvapas doh.gif . Amen man butu lotuliukas.gif
Atsakyti
Norečiau įsigyti ką nors veidui is Clarins. Oda mišri, riebi kakta, smakras, tose vietose linkusi į spuogus, porėta. Gal ką galite rekomenduoti? Nusižiūrėjau tokį aliejų Lotus oil http://www.escentual...il002/?b=100161 Gal turite kokių atsiliepimų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2012 02 09, 01:13)
Norečiau įsigyti ką nors veidui is Clarins. Oda mišri, riebi kakta, smakras, tose vietose linkusi į spuogus, porėta. Gal ką galite rekomenduoti? Nusižiūrėjau tokį aliejų Lotus oil http://www.escentual...il002/?b=100161 Gal turite kokių atsiliepimų?  ax.gif

pabandykit,tie aliejukai tikrai verti demesio,kazkada,kai dar Lietuvoje buvo Clarins aliejukai veidui,turejo savo gerbeju rata,tik,tiek,kad reik megt aliejuka veidui,nes kremai bet kuriuo atveju priimtiniau
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2012 02 09, 13:32)
pabandykit,tie aliejukai tikrai verti demesio,kazkada,kai dar Lietuvoje buvo Clarins aliejukai veidui,turejo savo gerbeju rata,tik,tiek,kad reik megt aliejuka veidui,nes kremai bet kuriuo atveju priimtiniau

O kaip suprasti mėgti aliejuką veidui, nesu naudojusi ax.gif Ar jis tepa, nesusigeria? kaip aš suprantu jį reikia naudoti naktį, ne dieną g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2012 02 09, 14:31)
O kaip suprasti mėgti aliejuką veidui, nesu naudojusi  ax.gif Ar jis tepa, nesusigeria? kaip aš suprantu jį reikia naudoti naktį, ne dieną  g.gif

ta prasme,ne visos moterys megsta aliejine tekstura,nes aliejukas ne taip greit susigeria,ji reikia lengvai imasazuoti ne kaip kremas vien du ir viskas
Atsakyti
Labai domintų atsiliepimai, gal esate kuri bandžiusi šį valomajį serumą.
Valomasis serumas Decleor „Aromessence™ Ylang Ylang“
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2012 02 09, 01:13)
Norečiau įsigyti ką nors veidui is Clarins. Oda mišri, riebi kakta, smakras, tose vietose linkusi į spuogus, porėta. Gal ką galite rekomenduoti? Nusižiūrėjau tokį aliejų Lotus oil http://www.escentual...il002/?b=100161 Gal turite kokių atsiliepimų?  ax.gif


Man tai jis nelabai patiko, kažkokių stebuklų nedarė, gal reikėjo ilgiau panaudot, bet neiškenčiau ir mečiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tainka: 10 vasario 2012 - 21:52
QUOTE(rasabakiene @ 2012 02 09, 15:28)
Labai domintų atsiliepimai, gal esate kuri bandžiusi šį valomajį serumą.
Valomasis serumas Decleor „Aromessence™ Ylang Ylang“
user posted image

As komplekte gavau 5ml meginuka tik kvapas Neroli. Bent jau kai as klausiau konsultantes,jis tikrai neatstoja kremo,nes jo reikia net ne laseli reikia, o kai yra siauras buteliuko kaklelis - uzdedi pirsta ant jo ir palenki ir kiek lieka ant pirsto paskirstai ant ranku ir imasazuoji ant veido,tai yra begalo maza kieki. Ant virsaus dedi krema naktini. Naudoti geriau vakare,nes vis del to aliejui reikia laiko isigerti. As naudoju jau kokius 3 menesius kartu su kremu Hydra floral anti pollution,rezultatais esu patenkinta oda bent jau man atrodo elastingesne.

Atsakyti