Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: gyd.V. Mačiulaitienė

Sveikos smile.gif pagal jusu komentarus ir atsiliepimus apie sia gydytojau nusprendziau, kad jau tikrai noriu pas ja gimdyti smile.gif tikiuosi pavyks susitarti smile.gif bet permetusi akimis jusu atsiliepimus, neradau info, apie tai, kaip si gydytoja "leidzia" gimdyti.. ar tik gulomis, ar galima pasirinkti gimdyvei patogia poza? smile.gif juk buna gydytoja, kai pagal juos reikia gimdyti taip, kaip jiems patogu.. o kad moteris vaduojasi skausmuose vien del nepatogios pozos neatsizvelgia... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinike: 10 rugpjūčio 2012 - 13:24
Aš ant jos tiek rėkiau ir jos tiek maldavau operuoti sąrėmių metu, kad ji ėmė ir neoperavo. Atlaikė visus mano žaibus, keiksmus ir t.t. Pagimdžiau pati, sunkiai, bet pjauti nereikėjo smile.gif Nuostabi gydytoja. thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tinike @ 2012 08 10, 14:23)
Sveikos smile.gif pagal jusu komentarus ir atsiliepimus apie sia gydytojau nusprendziau, kad jau tikrai noriu pas ja gimdyti smile.gif tikiuosi pavyks susitarti smile.gif  bet permetusi akimis jusu atsiliepimus, neradau info, apie tai, kaip si gydytoja "leidzia" gimdyti.. ar tik gulomis, ar galima pasirinkti gimdyvei patogia poza? smile.gif  juk buna gydytoja, kai pagal juos reikia gimdyti taip, kaip jiems patogu.. o kad moteris vaduojasi skausmuose vien del nepatogios pozos neatsizvelgia...  g.gif


Su Ja galima susitarti manau dėl pozų. Aš gimdžiau gulom, bet jei yra noro galima ir sėdom smile.gif Ir vandenyje ir kaip tik tau patinka. Ji ypač už natūralų gimdymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milda Vegėlė @ 2012 08 12, 16:49)
Aš ant jos tiek rėkiau ir jos tiek maldavau operuoti sąrėmių metu, kad ji ėmė ir neoperavo. Atlaikė visus mano žaibus, keiksmus ir t.t. Pagimdžiau pati, sunkiai, bet pjauti nereikėjo smile.gif Nuostabi gydytoja.  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
Su Ja galima susitarti manau dėl pozų. Aš gimdžiau gulom, bet jei yra noro galima ir sėdom smile.gif Ir vandenyje ir kaip tik tau patinka. Ji ypač už natūralų gimdymą smile.gif


tai kad siandien as dar nezinau, kokia man poza bus patogi gruodi biggrin.gif biggrin.gif bet jei galima su ja tartis.. reikes bandyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tinike @ 2012 08 10, 14:23)
Sveikos smile.gif pagal jusu komentarus ir atsiliepimus apie sia gydytojau nusprendziau, kad jau tikrai noriu pas ja gimdyti smile.gif tikiuosi pavyks susitarti smile.gif  bet permetusi akimis jusu atsiliepimus, neradau info, apie tai, kaip si gydytoja "leidzia" gimdyti.. ar tik gulomis, ar galima pasirinkti gimdyvei patogia poza? smile.gif  juk buna gydytoja, kai pagal juos reikia gimdyti taip, kaip jiems patogu.. o kad moteris vaduojasi skausmuose vien del nepatogios pozos neatsizvelgia...  g.gif



kaip tik nori, taip ir leidzia mirksiukas.gif 4u.gif

as pas sia gydytoja gimdziau rugpjucio 23 d., tai ji butu leidusi gimdyti ir stovint, ir ant gimdymo kedutes, tik as jau po 3 paru saremiu blink.gif blink.gif tiesiog nebuciau nei isstovejus, nei issilaikiusi ant gimdymo kedutes... Paciai uzteko proto ant stalo uzlipt, bet padare ta stala toki sedima.. Apziura saremiu metu gydytoja padare ir man sedint ant gimdymo kedutes - jai nepasirode nepatogu 4u.gif
Bet iki pat finiso vaiksciojau, keiciau pozas, lingavau ant kamuolio, stovejau, ka norejau, ta dariau smile.gif kaskart apziuredama gydytoja padrasindavo, nuramindavo, kad sita ilga ir sunku kelia (man sis kelias buvo trecias - ir sunkiausias) mes nueisim naturaliai ir ramiai. Taip ir buvo..
Galiu tik padekoti siai gydytojai ir akuserei Marijai (ot turi auksines rankas si miniatiurine moteryte... smile.gif ), kad savo virs 4 kg. sveranti sunu pagimdziau pati ir be plysimu-kirpimu. Issinesiau tik graziausius prisiminimus bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 09 04, 16:05)
as pas sia gydytoja gimdziau rugpjucio 23 d.


ar tau buvo ši gydytoja rekomenduota ir gimdei spec. pas ją su gimdymo planu, ar šiaip ji tokia puiki?
nesu tikra, ar pavyks papult pas Bangą, tad ieškau alternatyvos
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 09 05, 19:43)
ar tau buvo ši gydytoja rekomenduota ir gimdei spec. pas ją su gimdymo planu, ar šiaip ji tokia puiki?
nesu tikra, ar pavyks papult pas Bangą, tad ieškau alternatyvos



na, kad labai butu kas rekomendaves - tai gal ir ne, tiesiog ji dirba tame paciame sveikatos centre Vilniuje, kaip ir Banga.. teko pas ja baigti nestumo prieziura.
tiesiog taip aplinkybes sutapo ir likau patenkinta mirksiukas.gif
zinai, kaip su tom rekomendacijom - vienam gera ir puiku, kitas paskui visus sunis ant taves karia g.gif man asmeniskai su gyd. Maciulaitiene gimdyti buvo gerai, musu nuomones del gimdymo plano ir eigos sutapo.

tu dar turi laiko, gal ir Banga jau bus kibusi i darbus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 09 06, 12:41)
na, kad labai butu kas rekomendaves - tai gal ir ne, tiesiog ji dirba tame paciame sveikatos centre Vilniuje, kaip ir Banga.. teko pas ja baigti nestumo prieziura.
tiesiog taip aplinkybes sutapo ir likau patenkinta  mirksiukas.gif
zinai, kaip su tom rekomendacijom - vienam gera ir puiku, kitas paskui visus sunis ant taves karia  g.gif man asmeniskai su gyd. Maciulaitiene gimdyti buvo gerai, musu nuomones del gimdymo plano ir eigos sutapo.

ji jau ir Vilniuje dirba? blink.gif Aš pas ją gimdžiau prieš 6 metus, tariausi, tai buvo viskas ok. Manau ir nesitarus būtų viskas gerai, pasitikiu aš ja. Lankiausi ir abu nėštumus, tiesiog aplinkybės taip susiklostė, kad gimdžiau kitur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2012 09 06, 12:52)
ji jau ir Vilniuje dirba?  blink.gif Aš pas ją gimdžiau prieš 6 metus, tariausi, tai buvo viskas ok. Manau ir nesitarus būtų viskas gerai, pasitikiu aš ja. Lankiausi ir abu nėštumus, tiesiog aplinkybės taip susiklostė, kad gimdžiau kitur  ax.gif



taip, viena diena per savaite - antradieni, dirba Vilniuje, klinikoje "Sveika pradzia" smile.gif

sutinku del pasitikejimo.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Gal kuri Mamyte turi Maciulaitienes telefono numeriuka , noriu pas ja tartis gimdymui 4u.gif
Buciau dekinga jeigu parasytumete asmenine zinute man ax.gif aciu is anksto labai blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitabie @ 2012 09 27, 21:26)
Sveikutes  smile.gif
Gal kuri Mamyte turi Maciulaitienes telefono numeriuka , noriu pas ja tartis gimdymui  4u.gif
Buciau dekinga jeigu parasytumete asmenine zinute man  ax.gif  aciu is anksto labai  blush2.gif  smile.gif



Nelabai tave suprantu, vaisktai po temas ir prasineji numeriu vis tam paciam asmeniniam gimdymui. O ar nebutu protingiau nuvaziuoti i KKGN konsultacijai dienos stacionare, susipazinti,pabendrauti ir nuspresti kurios tos gydytojos istikro norisi. Nueik i apziura pas Maciulaitiene, jei tiks ir patiks tau, tai asmeniskai ir duos ta numeriuka ji ir viska sutarsit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rima123: 04 spalio 2012 - 14:40
Gimdziau pas sia gydytoja. Galiu tik geru zodziu atsiliepti. Dekoju jai.
Atsakyti
Gal kas galite parasyti i AZ Maciulaitienes mobilu numeri, niekaip skambinama i krikscioniskus gimdymo namus neuztaikau, kad jinai dirbtu wink.gif Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti