Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Dalinkimes grožiu toliau wub.gif

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema

Labai issamiai ir aiskiai apie dekupazho technikas rasite čia
serveteles ir priemones perkame iš čiadekupazho kursai organizuojami ir serveteliu galite įsigyti čia
o čia rasite nemažai žurnalų apie dekupažą smile.gif

Forumas, kur rasit pamokas su nuotraukom kaip dekupažinti.
http://www.craftladi...i-darot-vf4.htm

video pradedančiąjam
http://wideo.gazeta....,0,3867817.html

video kaip daryt suskilinėjimus su vienakomponenčiu krakle
http://wideo.gazeta....,0,3983509.html

čia dekupažas ant medžiagos
http://photofile.ru/...008176/#breadcr

user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _agnute_: 27 rugsėjo 2007 - 19:51
Busiu nekukli ir parašysiu, kad servetėlių rasit ir pas mane ax.gif
Atsakyti
Kadangi anoj temoj niekas neatsake, tai klausiu dar karta: kaip padengti piesiniu visa pavirsiu (taip kaip praejusioj temoj padarytas veidrodis)?

Aciu is anksto atsakiusiai notworthy.gif
Atsakyti
Paraše yra nuoroda kur galima peržiūrėt servetėles smile.gif
Papildyta:
Galiu aš pabandyt atsakyt, nors tiksliausia būtų jei pati veidrodžio autorė atsakytų.
Servetėlę galima kirpt kažkokiom tais dalim ir klijuojant gražiai sujungt. Kirpt, žinoma, ne per piešinį. O kadangi fonas baltas, tai labai patogu tokiu būdu klijuot, nes sujungimų nesimato, su tamsesniu fonu būtų sudėtingiau.
Atsakyti
geriau ne kirpt, o plėšyt servetėlę rolleyes.gif

agnute, ačiū už naują temą wub.gif
Atsakyti
Na taip, galima ir plėšyt. Bet tai nuo darbo priklauso ir nuo norų, nes kai kada geriau kirpt, kai kada plėšyt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2007 09 27, 23:10)
Na taip, galima ir plėšyt. Bet tai nuo darbo priklauso ir nuo norų, nes kai kada geriau kirpt, kai kada plėšyt. smile.gif

drinks_cheers.gif

o aš kokį promahą dėjau šiandien doh.gif netyčia pas save miestelyje aptikau sendaikčių turgų, o ten keturios kėdės senovinės....150 Lt už visas bigsmile.gif na tokios baisios, aptrintos, su minkšta dalim, na tokios fainuolės wub.gif bet šį kartą nusprendžiau nepasiduot spontaniškumui ir pagalvot gerai...o kol galvojau, turgus užsidarė doh.gif galėjau gi pasiderėt ir už gerą kainą jas paimt verysad.gif tuo labiau, kad ir ieškom kėdžių pirkt, kurios normalios po 120 viena kainuoja doh.gif ojoooi dar ilgai turbūt gailėsiuos....
Atsakyti
mijaka ,taigi tik turgus užsidarė, bet kėdžių tai gal nepardavė, dar ne viskas prarasta. O kaip ten su tom dėžutėm, ar yra pas jus dar jų (toj mažoj parduotuvėlėje, apie kurią rašei)
Atsakyti
QUOTE(cikcak @ 2007 09 28, 09:11)
mijaka ,taigi tik turgus užsidarė, bet kėdžių tai gal nepardavė, dar ne viskas prarasta. O kaip ten su tom dėžutėm, ar yra pas jus dar jų (toj mažoj parduotuvėlėje, apie kurią rašei)

matai pas mus super retai būna tokie sendaikčių pardavėjai atvažiavę, o tą dėdę aš išvis pirmą kartą mačiau g.gif nevažinėsiu gi kasdien tikrint yra ar nėra....nusprendėm su vyru į Kauną kada nulėkt į Aleksotą, tik nežinau kuriom dienom net tas turgus geriausias g.gif

o dėžučių, įsivaizduoji, nebėra g.gif na stovi viena tokia brokuota....aš ten kokias penkias nupirkau, tai matyt visos jų atsargos buvo, nes parduotuvėlė labai labai mažytė. Ir einu irgi kaskart kai šalia būnu, tikrinu gal užvežė rolleyes.gif yra kitokių dėžučių, tokios tamsaus medžio nulakuotos ir su gražesniu tokiu kabliu, jos mažesnės ir brangesnės, man atrodo 12 lt g.gif
Atsakyti
Mijaka, kas dėl Aleksoto turgaus, tai už 4 kėdes tai ne tiek čia paprašys. Yra baisiai kainas užsikėlę . Na nebent tavo laiminga valanda papultų biggrin.gif O tose mažose parduotuvėse atsiveža dėžučių kaip ant juoko, matyt jau pasibaigė jų partija( esu radus Garliavoj, sakau prašau man 5-kias, o man- tik po vieną užsakom doh.gif blink.gif ).
Atsakyti
QUOTE(pavonija @ 2007 09 28, 10:36)
Mijaka, kas dėl Aleksoto turgaus, tai  už 4 kėdes tai ne tiek čia paprašys. Yra baisiai kainas užsikėlę . Na nebent tavo laiminga valanda papultų biggrin.gif  O tose mažose parduotuvėse atsiveža dėžučių kaip ant juoko, matyt jau pasibaigė jų partija( esu radus Garliavoj, sakau prašau man 5-kias, o man- tik po vieną užsakom doh.gif  blink.gif ).

o negalima paprasyt kad uzsakytu 10 su salyga kad tu iskart atbegi ir nuperki thumbup.gif arba papaklausti kur jas uzsisakineja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2007 09 28, 10:30)
matai pas mus super retai būna tokie sendaikčių pardavėjai atvažiavę, o tą dėdę aš išvis pirmą kartą mačiau g.gif nevažinėsiu gi kasdien tikrint yra ar nėra....nusprendėm su vyru į Kauną kada nulėkt į Aleksotą, tik nežinau kuriom dienom net tas turgus geriausias g.gif

savaitgaliais ten pats tas. tiek 6nį tiek 7nį jis geras būna. tik kad kokia 12-13 val jie jau pakuotis pradeda, na čia pavasarį taip buvo, tiesa pasakius kaip dabar yra net nežinau ax.gif
Atsakyti