Įkraunama...
Įkraunama...

••●Žalia korta●••

QUOTE(busima_mama @ 2008 08 28, 07:36)
Man atrodo ten pildant anketa reikia rasyt savo informacija, sali, kurioje gimei ir sali, pagal kuria dalyvauji. O gal ir klystu  g.gif


o man atrodo dalyvauji pagal savo gimimo sali ir tiek, nebent sutuoktinis yra kitur gimes ir jis pildo ir tave prideda.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 08 28, 21:06)
o man atrodo dalyvauji pagal savo gimimo sali ir tiek, nebent sutuoktinis yra kitur gimes ir jis pildo ir tave prideda.


Gal ir taip. Nepamenu jau kaip ten viskas atrodo. Kai bus loterija, bus matyt. Bet gi koks skirtumas pagal kuria sali dalyvaut, Fordane ? Juk Latvija gali dalyvaut loterijoj. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 08 25, 13:20)
jiems buvo blogasi LT, patrauke i JAV, ir ten vel blogai  blink.gif Kurgi daugiau lietuvis gris, tik i LT. As tokiu negailiu.

Niekas nepraso gailet visi tie gryze gyvena dauk geriau Lt ,seip tai nelabai kas tikisi ,kad Jav gali buti blogiau ,deja daugeliui taip yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 29 rugpjūčio 2008 - 08:33
QUOTE(Emile569 @ 2008 08 29, 09:27)
Niekas nepraso gailet visi tie gryze gyvena dauk geriau Lt ,seip tai nelabai kas tikisi ,kad Jav gali buti blogiau ,deja daugeliui taip yra.

tikrai dziugu kad grize i LT gyvena geriau.
Atsakyti
o kada siais metais prasideda loterija zk gauti?
Atsakyti
QUOTE(apolla @ 2008 09 03, 06:34)
o kada siais metais prasideda loterija zk gauti?


Jau gi kalbėta pie tai buvo 4u.gif
Kaip visada, rudens pabaigoj- žiemos pradžioj maždaug. Reik oficialius šaltinius sekt.
Atsakyti

Sveikuciai,na tai ka visi laukiam naujo ZK losimo bigsmile.gif

Turiu klausimuka,pirma karta bandisiu losti ax.gif ar sunku pildyti anketa ir kaip ten su nuotraukom,jus pacios nuotraukas daretes ar ejote i fotoatelje?
Atsakyti
QUOTE(Noškė @ 2008 09 05, 08:51)
Sveikuciai,na tai ka visi laukiam naujo ZK losimo bigsmile.gif

Turiu klausimuka,pirma karta bandisiu losti ax.gif ar sunku pildyti anketa ir kaip ten su nuotraukom,jus pacios nuotraukas daretes ar ejote i fotoatelje?


Pildyt visiskai elementarus klausimai: vardas, pavarde, gimimo data, issilavinimas ir pan. Foto as dariausi fotoatelje - paprasiau kad iskart irasytu i cd (pasakiau kokio formato ir kam reikia). Rodos buvo 5x5cm, bet kai padare, tai pixeliais buvo priesingos krastines nei nurodyta, o mano kompiuteris niekaip nenorejo pakeist, tai po to vienas pazistamas patvarke, bet veidai truputi patampyti buvo, bet niekas nesikabino prie to. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2008 09 05, 14:51)
Pildyt visiskai elementarus klausimai: vardas, pavarde, gimimo data, issilavinimas ir pan. Foto as dariausi fotoatelje - paprasiau kad iskart irasytu i cd (pasakiau kokio formato ir kam reikia). Rodos buvo 5x5cm, bet kai padare, tai pixeliais buvo priesingos krastines nei nurodyta, o mano kompiuteris niekaip nenorejo pakeist, tai po to vienas pazistamas patvarke, bet veidai truputi patampyti buvo, bet niekas nesikabino prie to.  4u.gif


busima_mama aciukas uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Labutis, pasau visas rinktis naujoje temoje. Laukiame visu. AS atidariau nauja tema as ir pabaiksiu senaja ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti