Įkraunama...
Įkraunama...

Knygrišystė - 1 tema

QUOTE(trr @ 2010 05 13, 23:44)
o kokios amerikietiškos/europietiškos, t.y. vakarietiškos knygrišystės jums reikia - šiuolaikinės ar istorinės?  bigsmile.gif jus domina darbai, kūrėjai, ar teorija/istorija, ar praktiniai mokymai?...

Daugiausia praktiniai mokymai. Po jų pradedu suprasti ir teoriją, tuomet knygą matau ne vien kaip gražų daiktą, bet kaip ir metodų, darbų visumą. smile.gif

QUOTE(trr @ 2010 05 13, 23:44)
dėl knygų parsisiuntimo, manau autorinės teisės ne prie ko (ten kur yra kompai ir internetas ten ir autorinės teisės gerai žinomos  biggrin.gif ) intelektualinė nuosavybė visur vertinama.  gal tie prieinami straipsniai ar knygos nėra labai vertingi,  g.gif  o ir tų vakarietiškų manau irgi galima rasti, gal nebūtinai angliškai..  beto na ne viskas yra internete apskritai (ačiū die) nes kitaip išnyktų paprastos knygos ir tada jau knygrišiams tikrai nebus ką veikti  biggrin.gif 

Neneigiu intelektualinės nuosavybės. Bet ar visada ta nuosavybė verta dėmesio? Copyright'o ženklas neprideda daiktui kokybės ir tas matosi nuėjus į knygynus, kur dabar randu daugiau šlamštinės informacijos nei seniau. Gerai, jei galiu nueiti į knygyną, bet ką daryti, kai knygos užsienyje ir negali jos paimti, pavartyti ir įvertinti?
Sutinku, kad nukopijuotos e-knygos daro meškos paslaugą kūrėjui, bet tik finansine prasme. Kiekvienas kūrėjas nori, kad jo mintys, darbai plistų. Ir ne paslaptis, kad kai kurie iš jų specialiai paleidžia "nelegalias" versijas tam, kad vartotojas pačiupinėtų produktą, susidomėtų juo. Kol negaliu parsisiųsti visų norimų knygų (tikiu, kad ir šlamštinėje knygoje galima rasti kažką naudingo smile.gif ), turiu vykdyti griežtą atranką, o ją galiu vykdyti paskaitinėjusi e-knygą.
Dėl nuorodos į islamiškas knygas/straipsnius. Džiaugiuosi kaip vaikas gavęs saldainį, nes nenusimato dar 10 metų, kad mokysiuosi kokią arabų, berberų, turkų ar kt. islamiškos šalies kalbą, tai labai džiaugiuosi suradusi jų kultūros pavyzdžių man suprantama kalba. thumbup.gif lotuliukas.gif
4u.gif

Trr, labai graži Jūsų knyga! thumbup.gif Originali ir tikrai suderinti atrodo nesudarinami dalykai thumbup.gif
O Jūs pavadinimus iškalėte ant metalinės plokštelės ar ant odos įspaudėte? Neižvelgiu.
Atsakyti
QUOTE(ataraxia @ 2010 05 19, 11:55)

O Jūs pavadinimus iškalėte ant metalinės plokštelės ar ant odos įspaudėte? Neižvelgiu.

ten iškilus odos reljefas (apačioj makaronai biggrin.gif ). ant metalinių plokštelių nekalama, metalinės klišės (įspaudams daryti) padaromos ėsdinant rūgštimis. va galvoju dabar, kad raidelių štampukai man visai praverstų.. rolleyes.gif nors neįsivaizduoju ar galima gauti lietuviškų raidžių, o dar kad būtų dydžiai ir šriftai kuo įvairesni, o dar kainos.. doh.gif ech, svajonės. rolleyes.gif

dėl praktinių mokymų, galiu paminėti kelis autorius su kuriais aš susidūriau - bernard middleton, josep cambras, a. johnson, keith a. smith - rimti žmogai, kurie anksčiau ar vėliau yra parašę knygas būtent su praktiniais mokymais. aišku rasti nelengva, bet jie labai verti dėmesio. pasitaiko jų vertimų ir kitomis kalbomis (pvz rusų).
dėl islamiškos knygrišystės ir kalbos barjero sutinku, smagu kai apie tai randi prieinama kalba.
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2010 05 19, 13:15)
ten iškilus odos reljefas (apačioj makaronai  biggrin.gif ).  ant metalinių plokštelių nekalama, metalinės klišės (įspaudams daryti) padaromos ėsdinant rūgštimis. va galvoju dabar, kad raidelių štampukai man visai praverstų..  rolleyes.gif nors neįsivaizduoju ar galima gauti lietuviškų raidžių, o dar kad būtų dydžiai ir šriftai kuo įvairesni, o dar kainos..  doh.gif  ech, svajonės.  rolleyes.gif

Jūsų įžymiosios makaroninės raidytės lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Bet ir sugalvok tu man taip thumbup.gif lotuliukas.gif Lietuvių fantazija beribė smile.gif
Dėl raidinių štampukų. Buvau sumąsčiusi iš užsienio parsisiųsdinti paprastą lotynišką variantą, o tik po to ar pas meistrus, ar šiaip kartais suradus netikėtai tinkamą formą pasidaryti tik "paukščiukus" ir "nosinaites". Taškus, kurie dedasi ant "ė", manau galima surasti pasikuisus Senukuose.
Atsakyti
QUOTE(ataraxia @ 2010 05 20, 08:36)
Jūsų įžymiosios makaroninės raidytės  lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Bet ir sugalvok tu man taip  thumbup.gif  lotuliukas.gif  Lietuvių fantazija beribė smile.gif
Dėl raidinių štampukų. Buvau sumąsčiusi iš užsienio parsisiųsdinti paprastą lotynišką variantą, o tik po to ar pas meistrus, ar šiaip kartais suradus netikėtai tinkamą formą pasidaryti tik "paukščiukus" ir "nosinaites". Taškus, kurie dedasi ant "ė", manau galima surasti pasikuisus Senukuose.

kai nieko neturi tai ir fantazija dirba viršvalandžius lotuliukas.gif
nu paukščiukus ir taškus dar galima kažką pritaikyti, bet jaučiu su nosinėm sunkiau būtų, kad atitaikyt vietą ir stiliuką.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 20 gegužės 2010 - 11:40
QUOTE(trr @ 2010 05 20, 12:39)
kai nieko neturi tai ir fantazija dirba viršvalandžius  lotuliukas.gif
nu paukščiukus ir taškus dar galima kažką pritaikyti, bet jaučiu su nosinėm sunkiau būtų, kad atitaikyt vietą ir stiliuką..  g.gif

2150-ieji: "Ir taip, gerbiami lankytojai, čia matote Trr rištas knygas. Išskirtinis jos knygų bruožas - tarpai tarp ryšių ir kaip matysite - įdomios formos nosinės raidės bei "paukščiukai"... biggrin.gif

Šiandien prasivaikščiojau Kalvarijų blusturgyje ir atradau 2 peilius po 2 litus cool.gif
Vienas bus odai ploninti, kito - apvalesniojo - paskirties dar nesuradau smile.gif Galvojau pjausiu įstrižai, bet gal kur naudojamas tas apvalumas knygrišystėje?
user posted image

user posted image
Atsakyti
Neišnyks knygrišiai book.gif http://tv.delfi.lt/video/LjYrS2PS/ biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti