Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

QUOTE(kuckutis @ 2007 09 27, 18:53)
tai taip, man taip ir pasakė - nu nekoks tas dantis, bet tai vis geriau su tokiu, nei be jokio...nu aš dar galėjau ginčytis lotuliukas.gif o vaikščioti tai dar visą mėnesį.tai ir drebu dabar - o beje, šiaip kiek įsivaizduoju, juk turėjo paklausti, kokio aš to dantuko noriu - bemetalės keramikos, ar "metalinio"? bet nieks nepaklausė - namo kai parėjau, prisiminiau, o kad pačiai paklaust tai irgi tuo momentu iš galvos išdulkėjo...tokia kvaila jaučiuosi - klausti bijau( pvz, už ką reikėjo sumokėt 120, jų kainoraštyje parašyta, kad ta plastmasė 60 lt, tai galvoju, gal už tą "štiftą" vadinamą dar paėmė, arba už nuskausminamuosius?)...grybauju tuose reikaluose žiauriai doh.gif

Tai jeigu dar dar stifta, nuskausminima- tai aisku , kad uz tai tiek ir sumokejai. Tai stifra jau padare visam laikui, ar laikinai? Tai ,tau bent sake kiek kainos nuolatinis dantukas ir is ko jis bus? biggrin.gif Gal plasmasini padarys, ar tiktai metalini.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2007 09 27, 18:20)
Nezinau, kaip mama_gulbe ax.gif , bet kai as nesiojau laikinus, tai buvo visai grazus.  4u.gif

Mano irgi gražūs buvo... Juos juk daro kaip ir nuolatinius: daro atspaudus ir išlieja... Kaip ten galėjo kreivas išeit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 09 27, 19:20)
Mano irgi gražūs buvo... Juos juk daro kaip ir nuolatinius: daro atspaudus ir išlieja... Kaip ten galėjo kreivas išeit g.gif

Atspauda laikiniems daro visai is kitos, labai paprastos medziagos. smile.gif Nuolatinius daro visia kitaip ir atspaudas ir paruosymas atspaudui skyresi. Atspaudines medziagos silikonines. thumbup.gif O, plastmases ir storis turi buti tam tikras, kad nesuluptu, kol pacientas nesios. Tai gi plastmase, ne cirkonis ir ne metalo keramika.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 27 rugsėjo 2007 - 18:33
QUOTE(erika.gut @ 2007 09 27, 19:32)
Atspauda laikiniems daro visai is kitos, labai paprastos medziagos.

Gal medžiagos ir skirtingos, bet skonis tai vienodas buvo rolleyes.gif
QUOTE
Nuolatinius daro visia kitaip ir atspaudas ir paruosymas atspaudui skyresi.

drinks_cheers.gif Tikrai skyrėsi ax.gif
Atsakyti
O aš laikinus dvejus turėjau: pirmi buvo labai panašūs į mano buvusius dantis. O antrus darė pagal būsimus. Ir jie buvo žymiai gražesni. O kai nuolatinius padarė biggrin.gif
Ir dar: už plastmasinius dantis tai visai nieko nemokėjau... Tik nuskausminimas, nušlifavimas 50 lt ir nuolatiniai.
Atsakyti
QUOTE(Patriciuke @ 2007 09 28, 08:50)
O aš laikinus dvejus turėjau: pirmi buvo labai panašūs į mano buvusius dantis. O antrus darė  pagal būsimus.  Ir jie buvo žymiai gražesni. O kai nuolatinius padarė  biggrin.gif
Ir dar: už plastmasinius dantis tai visai nieko nemokėjau... Tik nuskausminimas, nušlifavimas 50 lt ir nuolatiniai.

Yra kliniku, kur laikinu kaina iskaicuoja i nuolatiniu. Nes technikui gi vistiek moketi reikia. 4u.gif
Atsakyti
vienu žodžiu, apsikvailinau doh.gif eisiu šiandien ir išsiryškinsiu, kokį tą mano dantį gamins - gal rimtais vien iš metalo - galėsiu riešutus gliaudyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kuckutis @ 2007 09 28, 10:52)
vienu žodžiu, apsikvailinau doh.gif eisiu šiandien ir išsiryškinsiu, kokį tą mano dantį gamins - gal rimtais vien iš metalo - galėsiu riešutus gliaudyt bigsmile.gif

Riešutams gliaudyti tik tokie ir tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti