Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistingųjų augalų arbatos

Sveikutes. Daug geros info. AS jau senokai tokiu arbatu megeja bigsmile.gif Kitas geriu tik is bado lotuliukas.gif
Bet istiesu man pati megiausia tai misinukas kuri pasidarau - salavijo lapai, ramuneles, medus ir keli lasai citrinos wub.gif (kartais ramuneles medetka pakeiciu). O dar kai daznai saltuoju metu gerkle rudyti pradeda, tai salavijas pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Vaistažolių arbatos kelias:
http://tv.delfi.lt/video/ckJlJoW5/
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2008 10 23, 17:23)
Kosuli gydo pusu pumpuru, taip pat salpusniu lapu arbata.

pridursiu,kad jaunų ūglių pumpurai ir miško aviečių šakelių (dar geriau šaknys) arbata.Ypač tinka astmininkams 4u.gif
Atsakyti
Inkstų akmenligei gydyti: 100 gr. kukurūzų plaukų, 100 gr. miežių grūdų, 100 gr. petražolių ir 100 gr. erškėtuogių vaisių. Gerti po stiklinę per dieną. Skonis arbatėlės nekoks, bet padeda.
Skaudančią gerkę visuomet skalauju su šalavijais, nes man greičiausiai iš visų bandytų žolių padeda.
Nervams raminti: mėta, melisa ir sukatžolė lygiomis dalimis. Taip pat išbandyta.
Sąnarių skausmui mažinti verdu ramunėles 9 proc. acte. Čia kompresas.
Dermatitui gydyti labai liuks našlaičių vonios.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 11 07, 15:44)
Inkstų akmenligei gydyti: 100 gr. kukurūzų plaukų, 100 gr. miežių grūdų, 100 gr. petražolių ir 100 gr. erškėtuogių vaisių. Gerti po stiklinę per dieną. Skonis arbatėlės nekoks, bet padeda.

o kur gauti kukuruzu plauku, ir koks paruosimo budas-ta prasme, ar reikia uzvirti misinuka, ar tiesiog uzpilti vandeniu ir siek tiek palaikius gerti. Ir gerti pries va;gi ar po
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 11 09, 15:39)
o kur gauti kukuruzu plauku, ir koks paruosimo budas-ta prasme, ar reikia uzvirti misinuka, ar tiesiog uzpilti vandeniu ir siek tiek palaikius gerti. Ir  gerti pries va;gi ar po


Kukurūzų plaukų tikrai yra vaistinėse. O paruošimo būdas toks: užpilti visas žoles vandeniu, pavirus nukošti, ir tą nuovirą gerti. MB gerdavo pusę stilkinės ryte ir pusę vakare, tik neatsimenu ar prieš valgį, ar po.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 11 10, 15:20)
Kukurūzų plaukų tikrai yra vaistinėse. O paruošimo būdas toks: užpilti visas žoles vandeniu, pavirus nukošti, ir tą nuovirą gerti.  MB gerdavo pusę stilkinės ryte ir pusę vakare, tik neatsimenu ar prieš valgį, ar po.

dekui 4u.gif , perduosiu sesei, nes kol kas nelabai sekasi jai su ta beda kovoti naturaliom priemonem
Atsakyti
Gal zinote kokias vaistazoles naudoti sutrikus menstraciju ciklui blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 12 lapkričio 2008 - 21:56
QUOTE(Eveliina @ 2008 11 12, 22:56)
Gal zinote kokias vaistazoles naudoti sutrikus menstraciju ciklui  blush2.gif  4u.gif

Pavienes vaistingosios zoleles, tai gali buti baltaziede notrele, kraujazole, paprastasis raudonelis, debesylas ir daugelis kitu. Bet visa beda, kad vargu ar gausite siu zolyciu, o kita vertus pavieniu zolyciu arbatos poveikis gali buti per silpnas, tam reikia specialiu misiniu. Bandykite ju ieskoti vietose, kur prekiauja pvz balvociutes vaistazoliu misiniais. As pati laikas nuo laiko geriu jos misini nuo gimdos priedu uzdegimu, nes turiu sia nemalonia problema, kuri arbateliu deka bepasitaiko labai retai. smile.gif
Be to, ir pati renku vaistazoles, tik deja tose vietose, kurias as zinau ne visi reiklaingi augaliukai auga. Kai kurias zolytes ir pati auginu. Pvz turiu daug medetku prisiauginus ir jau apdalijau visus savo draugus, gimines ir pazystamus.
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 11 12, 21:56)
Gal zinote kokias vaistazoles naudoti sutrikus menstraciju ciklui  blush2.gif  4u.gif


Truputį off topic.
Evelina, aš galiu patarti homeopatinius pabandyt. Pvz. Gynacoheel.
Man buvo labai užsitesę ir skausmingos - padėjo. Sesei - stiprus PMS ir skausmingos (irgi po truputį tvarkosi). 4u.gif

Dar nakvišos padeda (žinau, kad esant labai negausioms menstruacijoms, tai tikrai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 13 lapkričio 2008 - 21:56
QUOTE(Obuoliausia @ 2008 11 13, 22:51)
Truputį off topic.
Evelina, aš galiu patarti homeopatinius pabandyt. Pvz. Gynacoheel.
Man buvo labai užsitesę ir skausmingos - padėjo. Sesei - stiprus PMS ir skausmingos (irgi po truputį tvarkosi).  4u.gif

Dar nakvišos padeda (žinau, kad esant labai negausioms menstruacijoms, tai tikrai).

Obuoliausia, kinda, aciu jums uz patarimus aciuks.gif
Atsakyti
O kur ta balvociute rasti? kazkur vaziuot reikia? kur ji buna, ar dideles kainos? ACIU 4u.gif
Atsakyti