Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistingųjų augalų arbatos

Gal galit patarti ka as ne taip darau? Jau ne viena karta bandziau dziovinti Meta, bet kaskart bandant daryti arbata is sudziovintos metos, skonis ir kvapas buna kaip zoles, tai tenka ispilti. Nors dziovinu palepeje, tiesiogines saules spinduliu nepatenka.
Atsakyti
o as metas uzsisaldau,i maisiuka ,atsiplesiu kai reikia ir geriu ziema kaip katik skinta arbata mmmmmmmm bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2011 08 25, 14:58)
o as metas uzsisaldau,i maisiuka ,atsiplesiu kai reikia ir geriu ziema kaip katik skinta arbata mmmmmmmm bigsmile.gif



gera mintis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2011 08 25, 14:58)
o as metas uzsisaldau,i maisiuka ,atsiplesiu kai reikia ir geriu ziema kaip katik skinta arbata mmmmmmmm bigsmile.gif


Gera ideja, reikes tuomet ir man taip daryt, nes dziovint neiseina smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat ir mėtas, ir melisas šaldau. Tik ne maišeliuose, o dėželėse. Arbata būna kvapni, kaip ką tik rinktų...
Atsakyti
Nerandu informacijos apie juoduju avieciu stiebeliu arbatas. Ka ji veikia, ir kaip teisingai pasidaryti.
Atsakyti
Močiutė išmokė mene, kad dauguma vaistažolių užpilti reikia 95 laipsnių vandeniu ir apie keturias minutes palaikyti. Manau savybes giminingos paprastajai avietei.
Dar kitas paruosimo budas ''avieciu lazdu'', kad penkias minutes reikia pavirt ir palikt dar pritraukt.
Atsakyti
Džiovintų mėtų ar melisų arbata ir man truputį beskonė gavosi. ar čia netinkamas džiovinimo būdas, ar į "parduotuvinę" nebūna kartais aromatinių medžiagų pridėta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeliutė @ 2012 01 24, 01:35)
Džiovintų mėtų ar melisų arbata ir man truputį beskonė gavosi. ar čia netinkamas džiovinimo būdas, ar į "parduotuvinę" nebūna kartais aromatinių medžiagų pridėta g.gif

Nieko ypatingo nedarau džiovindama, bet nesigauna beskonės. Kai užpilu, tai viskas kambarys pakvimpa mėtom. Melisa švelnesnio skonio.
Atsakyti
Laba diena smile.gif
QUOTE(myliuvasara @ 2011 08 25, 13:58)
o as metas uzsisaldau...

o, kokia gera mintis...man visu skaniausia zaliu metu arbata...dziovinta praranda "macnuma"... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2011 08 25, 10:25)
Gal galit patarti ka as ne taip darau? Jau ne viena karta bandziau dziovinti Meta, bet kaskart bandant daryti arbata is sudziovintos metos, skonis ir kvapas buna kaip zoles, tai tenka ispilti. Nors dziovinu palepeje, tiesiogines saules spinduliu nepatenka.

arba tai nebuvo meta g.gif ,arba kai isdziovinote nelaikete sandariai mirksiukas.gif
as kai isdziovinu susidedu i dezute,kuri sandariai uzsidaro,kai uzsiplykau arbatytes jau toks kvapelis pasklinda thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

o gal kas gaminotės čiobrelių aliejų, sakoma labai gerai nuo peršalimų, nuo slogos.
Gal pasidalintumėt receptais? 4u.gif
Žinau tik tiek, kad čiobrelius reikia užpilti alyvuogių aliejumi ir daryt vonelę, bet kaip wub.gif
Atsakyti