Įkraunama...
Įkraunama...

Parfumerija: Guerlain

user posted image

Jie tokie vieni, nepakartojami. Iš visų šiomis dienomis mūsų šalyje parduodamų kvepalų jie priklauso seniausias tradicijas (nuo 1828 m) turinčiai parfumerijos firmai Guerlain. Tai – Guerlain kvepalai.

Manau yra nemažai šios firmos kvepalų gerbėjų, kaip ir abejingų jiems, niekaip jų neperprantančių, todėl kviečiu į šią temelę visas ir visus kas jais domisi, pasidalinti nuomonėmis apie savo mėgstamus ar nemėgstamus Guerlain kvepalus, padiskutuoti įvairiomis temomis, susijusiomis su šia parfumerija. 4u.gif
Atsakyti
Pradėk pirmoji, Dolce Vita, nes labai jau graži tema
P. S. kadangi norėjau parašyti apie nemėgstamą kvapą, tai palauksiu,kol jau bus kokie 2 psl gražių atsiliepimų-netinka juk pirmame puslapyjepeikti ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 30 rugsėjo 2007 - 16:08
Kadangi ne visi Guerlain kvepalai yra sukurti šios šeimos atstovų, tai dėl aiškumo įkeliu štai tokią informaciją:


Aimé GUERLAIN (1834 - 1910)

Belle France (1892)
Eau de Cologne de Coq (1894)
Excellence (1890)
Fleur d'Italie (1884)
Jicky (1889)
Rococo (1887)
Skine (1885)
Voila Pourquoi J'Aimais Rosine


Jacques GUERLAIN (1874 - 1963)

Apres L’Ondee (1906)
Cachet Juane (1937)
Champs Elysees (1904, original version)
Djedi
Elixir (1923)
Guerlarose (1930)
Guerlilas (1930)
Jasmin (1928)
Jasmiralda (1917)
Kadine (1911)
Le Jardin de Mon Cure (1895)
Le Quai Aux Fleurs (1948)
L’Heure Bleue (1912)
Liu (1929)
Mitsouko (1919)
Mouchoir de Monsieur (1904)
Muguet (1906)
Ode (1955)
Pois de Senteur (1917)
Quand Vient L'Ete (1910)
Shalimar (1925)
Sillage
Sous Le Vent (1933)
Une Rose
Vega (1936)
Viola Pourquoi J'Aimais Rosine (1900)
Violette Madame (1901)
Vol de Nuit (1933)


Jean-Paul GUERLAIN

Aqua Allegoria Orange Magnifica (2005)
Aqua Allegoria Tutti Kiwi (2006)
Chamade (1969)
Champs-Elysées (1996)
Chant d'Arômes (1962)
Coriolan (1998)
Derby (1985)
Eau de Guerlain (1974)
Guerlinade
Habit Rouge (1965)
Héritage (1992)
Jardins de Bagatelle (1983)
Mahora (2000)
Metallica (renamed Metalys)
Nahéma (1979)
Parure (1975)
Petit Guerlain (1994)
Philtre d'Amour
Plus Que Jamais Guerlain (2005)
Samsara (1989)
Terracotta (2000)
Un Air de Samsara
Vetiver (1959)


Pierre-François Pascal GUERLAIN (d. 1864)

Eau de Cologne Imperiale (1853)
Eau de Miel (1828)
L'Eau de Cologne Russe
Le Bouquet de Furstenburg
Parfum de France


Daniela (Roche) ANDRIER

Guerlain Angelique Noire (2005)


Karine DUBREUIL

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina (2006)
Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica (2005)


Olivia GIACOBETTI

Guerlain Baby Guerlain (2005)
Guerlain Le Petit de Guerlain (source: interview with OG)


Aurelien GUICHARD

Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella (2004)


Francis KURKDJIAN

Guerlain Eau de Lit (home fragrance, 2006)
Guerlain Rose Barbare (2005)


Sophie LABBÉ

Guerlain no. 68 (2006 version)


Mathilde PAURENT

Guerlain Guet-Apens (1999, renamed Attrape Couer)
Guerlain no. 68 (2002 version)
Guerlain Pamplelune (1999)
Guerlain Shalimar Light (2003 version)


Annick MENARDO

Guerlain Bois d'Armenie (2006)


Beatrice PIQUET

Guerlain L'Instant Pour Homme (2004)


Olivier POLGE

Guerlain Cuir Beluga (2005)


Christophe RAYNAUD

Guerlain Love Is All (2005)


Maurice ROUCEL

Guerlain L'Instant (possibly with others)
Guerlain Insolence (2006)


Frank VOELKL

Guerlain Precious Heart (2004)

Papildyta:
QUOTE(Nome @ 2007 09 30, 17:07)
Pradėk pirmoji, Dolce Vita, nes labai jau graži tema
P. S. kadangi norėjau parašyti apie nemėgstamą kvapą, tai palauksiu,kol jau bus kokie 2 psl gražių atsiliepimų-netinka juk pirmame puslapyjepeikti ar ne  rolleyes.gif

Peik peik, nieko tokio, tongue.gif tam ir yra tema kad diskutuotume. mirksiukas.gif
Atsakyti
Miau,kazkaip ale solidžiai skamba man tas Guerlain..
tad tema liux thumbup.gif
ir vieną naktį susapnavau,kad ausin kažkas šnibždėjo,jog privalau nusipirkt Samsara kvepalus,tad visoms juos mėgstančios ir nemėgstančios prašymas :

Apibūdinkit šį kvapą.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Faina temuke.... va dziaugiuos champs elysees dabar.... is pradziu 2 pirmas dienas toks jausmas buvo , kad kvepia labai sklaniai bet ne mano kvapas..o dabar jis man taip prilipo..... kasdien jais kvepinuosi
va... noriu samsaros dabar..... noreciau dar shalimar pauostinet, bet niekaip iki kristianos nenusiguanu..... Apibudinkit SHALIMAR

QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 09 30, 18:08)
Miau,kazkaip ale solidžiai skamba man tas Guerlain..
tad tema liux  thumbup.gif
ir vieną naktį susapnavau,kad ausin kažkas šnibždėjo,jog privalau nusipirkt Samsara kvepalus,tad visoms juos mėgstančios ir nemėgstančios prašymas :

Apibūdinkit šį kvapą.. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

kada susapnavai? biggrin.gif gal cika mano itaka jeigu nesenai sapnavai, vis ieskau samsara likucio pabandymui tiks ar netiks biggrin.gif ir nieks nesiulo likucio...et jauciu is seeme pirksiu 30ml buteliuka....
kvapas (uosciau pries savaite, kaip dabar neatsimenu, bet zn jog patiko uzsikabliavua kad noriu ir psio) man tia kvepia mediena su kazkuo...nu toks siltas rytietiskas kvapas.... apibudintoja as nekokia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 09 30, 18:18)
Faina temuke.... va dziaugiuos champs elysees dabar.... is pradziu 2 pirmas dienas toks jausmas buvo , kad kvepia labai sklaniai bet ne mano kvapas..o dabar jis man taip prilipo..... kasdien jais kvepinuosi
va... noriu samsaros dabar..... noreciau dar shalimar pauostinet, bet niekaip iki kristianos nenusiguanu..... Apibudinkit SHALIMAR
kada susapnavai? biggrin.gif gal cika mano itaka jeigu nesenai sapnavai, vis ieskau samsara likucio pabandymui tiks ar netiks biggrin.gif ir nieks nesiulo likucio...et jauciu is seeme pirksiu 30ml buteliuka....
kvapas (uosciau pries savaite, kaip dabar neatsimenu, bet zn jog patiko uzsikabliavua kad noriu ir psio) man tia kvepia mediena su kazkuo...nu toks siltas rytietiskas kvapas.... apibudintoja as nekokia  unsure.gif


biggrin.gif
aha,labai gali būt,kad tamstos įtaka vis ieškant,kažkur perskaičiau šį žodį ir istrigo ausytėn 4u.gif
Beje,čia bižk ne į temą,bet man rodos būtum neblogas modeliukas mano nuotraukoms bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 09 30, 18:38)
biggrin.gif
aha,labai gali būt,kad tamstos įtaka vis ieškant,kažkur perskaičiau šį žodį ir istrigo ausytėn  4u.gif
Beje,čia bižk ne į temą,bet man rodos būtum neblogas modeliukas mano nuotraukoms  bigsmile.gif

o kartais ne as ten per sapnus snibzdejau samsara...nusipirk biggrin.gif .....
aciu aciu.... offtopic, bet maciau tavo atliktu nuotrauku ax.gif jos tikrai labai labai thumbup.gif as ne rodos buciau nebloga, bet buciu super biggrin.gif nene nepasikuklinsiu jau
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 09 30, 18:59)
o kartais ne as ten per sapnus snibzdejau samsara...nusipirk biggrin.gif .....
aciu aciu.... offtopic, bet maciau tavo atliktu nuotrauku ax.gif jos tikrai labai labai thumbup.gif  as ne rodos buciau nebloga, bet buciu super biggrin.gif nene nepasikuklinsiu jau


smile.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
jei kada sugalvosit fotosesija užsisakyt kreipkitės,nebrangu pas manio kad tiktum Indijaa tai tikrai ax.gif

eisiu ieškot Samsaros,ir gimtadienis pėdutėmis pėdina.. artėja.. eh.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 09 30, 19:13)
smile.gif blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
jei kada sugalvosit fotosesija užsisakyt kreipkitės,nebrangu pas manio kad tiktum Indijaa tai tikrai   ax.gif

eisiu ieškot Samsaros,ir gimtadienis pėdutėmis pėdina.. artėja.. eh..  bigsmile.gif

tu pirma pauostyk samsara biggrin.gif gal nepatiks
as tai samsaros likucio niekur nerandu, nieks parduot reiskias nenori........
o apie foto netersiam eterio ir i az geriau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indijaa: 30 rugsėjo 2007 - 19:30
QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 09 30, 19:08)
Miau,kazkaip ale solidžiai skamba man tas Guerlain..
tad tema liux  thumbup.gif
ir vieną naktį susapnavau,kad ausin kažkas šnibždėjo,jog privalau nusipirkt Samsara kvepalus,tad visoms juos mėgstančios ir nemėgstančios prašymas :
Apibūdinkit šį kvapą.. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

QUOTE(Indijaa @ 2007 09 30, 19:18)
Faina temuke.... va dziaugiuos champs elysees dabar.... is pradziu 2 pirmas dienas toks jausmas buvo , kad kvepia labai sklaniai bet ne mano kvapas..o dabar jis man taip prilipo..... kasdien jais kvepinuosi
va... noriu samsaros dabar..... noreciau dar shalimar pauostinet, bet niekaip iki kristianos nenusiguanu..... Apibudinkit SHALIMAR

Ačiū merginos, mirksiukas.gif smagu kad tema patiko ir kad prisijungėt. 4u.gif 4u.gif
O Shalimar ir Samsara - abu rytietiški kvapai, bet abu labai skirtingi. Prisimenu, kažkada sutapo nuomonės su elva, viena iš SM forumiečių, kad Samsara asocijuojasi su Indija, o Shalimar su Turkija. tongue.gif

Samsara priklauso rytietiškų medienos kvapų grupei, ir pritariu Indijaa, tikrai mediena jaučiasi drinks_cheers.gif , sandalmedis. Man dar ir jazminas joje labai ryškus ir ylang-ylang (šio komponento nelabai mėgstu, gal užtai ir su Samsara nepavyksta susidraugaut... blush2.gif ). Kvapas intensyvus, labai šleifinis, svaigus, prabangus. ax.gif

Shalimar - rytietiškas vanilės aromatas. Pradinėse natose ryškiai jaučiu citrusus, bet vėliau juos pakeičia minkštos, jaukios vanilinės natos, neitin intensyvios, o prislopintos, subtilios, pikantiškos, asocijuojasi man su kažkokiais vaniliniais sausainiais, rytietiškais saldumynais. rolleyes.gif

Tarp kitko, vakar Parfumexpresse pabandžiau Joop moteriškus, tai labai panašus kvapas į Shalimar pasirodė. ax.gif
Atsakyti
Kooperuokitės visos, norinčios išbandyt Samsara - nusipirkit vieną butelaitį ir pasidalinkit, vaistinėj kokių indelių ir pipečių įsigijusios tongue.gif
O tema puiki thumbup.gif , bet aš, nors ir Guerlain'o gerbėja, nedrįstu kol kas savo nuomonės kaišiot. Be "patinka / nepatinka", labiau argumentuot kaip ir nesugebu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 09 30, 20:27)
tu pirma pauostyk samsara biggrin.gif gal nepatiks

Tikrai kad verta pauostyt, smile.gif rizikinga nebandžius užsakinėt šiuos kvapus. ax.gif
Atsakyti