Įkraunama...
Įkraunama...

Guziukas ant lytinių lūpų

sveiki smile.gif pas mane ir kartais buna guziukai ant isoriniu lytiniu lupu, bet jie uzeina ir po kiek laiko praeina. tai as taip issiaiskinau, kad man cia taip buna dazniausiai po mmm kai iklotai pritrina tas vietas ir isimeta kokia bacila ir atsiranda tas guziukas arba po skutimosi...kartais buni isipjauni biski tada irgi kokia bacila isimeta ir iskyla guziukas. nu pas daktarus nejau dar nes kaip jie paslaptingai man atsiranda taip paslaptingai ir dingsta biggrin.gif
Atsakyti
as nuejau pas gine, tai pasake, kad depiliuojant isipjoviau ir infekcija pasidare smile.gif
Atsakyti
man taip pat sake smile.gif
Atsakyti
ir man turbut tuo depiliacijos ta votis, ppūlinys susidarė verysad.gif pastebejau užvakar gal, prausiantis kazkaip suskaudo, vakar dirbau iki išnaktų doh.gif tiek darbo buvo, kad pamiršau tą ir guziuką ir skausmą, net nesiprausiau grįžus, o į lovą iškart. bet šnd ryte prausiuosi ir kai jau suskaudo pačiupino, kad ten didziausias guzas verysad.gif visą dieną darbe panikavau, ką daryt nuo ryt savaitgalis, kur kreiptis doh.gif eidama iš darbo nusipirkau tepaliuką pūliniams, grįžus pasimatavau temperatūrą buvo 37,2. tik nesuprantu ar dėl pulinuko ar čia jau iš streso unsure.gif na ką, glvoju apsiprausiu ir pasitepsiu. ateinu teptis ogi žiūriu balti pūliai bga, bet vistiek pasitepiau tepaliuku. va dabar vėl pasižiūriu vėl prisikaupę baltų pūlių. kaip jūs manot jei pratrūko pats tai ar praeis ar čia tie pūliai taip ir kaupsis? g.gif
Atsakyti
niekas nebuvom susidūrę verysad.gif o taip norisi kio patarimo verysad.gif
Atsakyti
praeis smile.gif man net zali buvo puliai, paspaudinejau kelias dienas kol normaliai issivale ir dingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2011 12 18, 15:53)
praeis  smile.gif  man net zali buvo puliai, paspaudinejau kelias dienas kol normaliai issivale ir dingo smile.gif

dėkui. 4u.gif ale tikrai jau ir mažiau skauda
Atsakyti
man suskaudo vakare desinej pusei, kai vyras prysyliete, pries kokias 10 min. buvau vonioj nieko nebuvo,
nakti pajauciau kad guziukas gan didelis, tai prie sviesos paskaudinejau ji ir plyso, issoko kaip is spuogiuko baltas skystis daugoka jo ir apie 10 kartu paspaudinejau kol issoko viskas, db tamsiai ruda demyte, neskauda

man jau taip yra buve

mmm ka tik pasibaige

kazi kas cia ir nuo ko g.gif
beje vakar pirmasyk uzsidejau naujas kelnaites,po piet nieziet oda pradejo, nors iklota turejau kasdieni, kokius dazniausiai naudoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olinka: 13 sausio 2012 - 09:58
QUOTE(olinka @ 2012 01 13, 10:55)
man suskaudo vakare desinej pusei, kai vyras prysyliete, pries kokias 10 min. buvau vonioj nieko nebuvo,
nakti pajauciau kad guziukas gan didelis, tai prie sviesos paskaudinejau ji ir plyso, issoko kaip is spuogiuko baltas skystis daugoka jo ir apie 10 kartu paspaudinejau kol issoko viskas, db tamsiai ruda demyte, neskauda

man jau taip yra buve

mmm ka tik pasibaige

kazi kas cia ir nuo ko g.gif
beje vakar pirmasyk uzsidejau naujas kelnaites,po piet nieziet oda pradejo, nors iklota turejau kasdieni, kokius dazniausiai naudoju

nuo depiliacijos jauciu mirksiukas.gif praeis
Atsakyti
Kažkur prieš dvi savaites patino viena lytinė lūpa. Buvo nemalonus, bet nestiprus maudimas. Paskui apsižiūrinėdama pastebėjau, kad ten spuogelis, pora spuogelių vienas šalia kito. Spuogelio viršuje pastebėjau pūlinukus. Pas gydytoją šiuo metu neišeis apsilankyti, nes esu išvykusi, tai gal kuri turite bent kokių spėjimų? Pagalvojau, kad gal kokia lytinė liga? Šis variantas baisiausias, nes vieną partnerį jau porą metų turiu,tad aišku būtų iš kur ją būčiau pasigavusi... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2012 01 23, 16:29)
nuo depiliacijos jauciu mirksiukas.gif praeis


jau praejo,

nemanau kad nuo depiliacijos nes ten nedepuliuojama, juk rasiau kurioj vietoj
Atsakyti
QUOTE(olinka @ 2012 01 24, 10:39)
jau praejo,

nemanau kad nuo depiliacijos nes ten nedepuliuojama, juk rasiau kurioj vietoj

sorry neisiskaiciau 4u.gif
Atsakyti