Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos VII

QUOTE(saulutem @ 2008 02 12, 08:39)
Sveika prisijungus aushrinė  4u.gif

As irgi dar viena klausima turiu  ax.gif  kazkaip pamirsau pasiteirauti kiek mazdaug gali uztrukti biuletenis, kai operuoja. Ligonineje kaip supratau labai trumpai laiko, tik 4 dienas, o kiek paskui dar namie reikes buti? noriu pasiplanuoti darbelius...

pas mus sninga  thumbup.gif


Iki 4 savaičių.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 02 12, 11:57)
Iki 4 savaičių.

ilgokai... verysad.gif
pailseti labai gerai, bet kad darbeliu tu tiek...
mhm... kaip cia viska susiplanavus... g.gif
Atsakyti
tai va ir aš pasidalinsiu savo ne kokiom naujienom... verysad.gif vasario 21d. guluosi i KMUK operacijai. doh.gif nes rado mazge pakitimų ir kaip iš daktrų kalbos suprantu greičiausiai bus vėž... unsure.gif bet atseit aišku viskas paaiškės operacijos metu... nežinau nei ka galvot, labai pergyvenu, kad tik nebūtų pati baisiausia forma, jei bus 1 ar 2 stadija tai labai bus gerai, nes žinau, kad yra didelė galimybė pasveikti g.gif žodžiu dabar esu panikoj, naktimis nemiegu,visa drebu ir nežinau nei ka galvot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eugenita @ 2008 02 12, 11:51)
tai va ir aš pasidalinsiu savo ne kokiom naujienom... verysad.gif vasario 21d. guluosi i KMUK operacijai. doh.gif nes rado mazge pakitimų ir kaip iš daktrų kalbos suprantu greičiausiai bus vėž... unsure.gif bet atseit aišku viskas paaiškės operacijos metu... nežinau nei ka galvot, labai pergyvenu, kad tik nebūtų pati baisiausia forma, jei bus 1 ar 2 stadija tai labai bus gerai, nes žinau, kad yra didelė galimybė pasveikti g.gif žodžiu dabar esu panikoj, naktimis nemiegu,visa drebu ir nežinau nei ka galvot verysad.gif

Tik nusiramink ir nepergyvenk taip 4u.gif Diagnozė aišku nedžiuginanti, bet iš mūsų čia yra daug mergaičių su tokia pat liga, sėkmingai išsigydžiusių ir toliau laimingai gyvenančių mirksiukas.gif Tai nėra pati baisiausia liga kokia gali būti, pasveiksi ir viskas bus gerai mirksiukas.gif Pasistenk nusiraminti nes nervai dar labiau kenkia tau pačiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 12 vasario 2008 - 11:56
Eugenita, mane irgi operuos kita savaite su 5 proc. tikimybe, kad gali buti vezys.
Is pradziu pergyvau, bet dabar susitaikiau ir stengiuosi apie tai ne galvoti. kai padarys operacija, tiksliai istyrs, tada ir bus matyti, o kam dabar kartinti sau gyvenima wink.gif

ir is saviskiu tik vyrui apie tokia gresme pasisakiau, nes nematau prasmes kitiems gadinti nuotaika del to, kas dar gali ir nebuti wink.gif

viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
saulutem, o kur tu operuosiesi? gal susitiksim abi išpjaustytos ax.gif bigsmile.gif šiaip tai labai gerai kai kas padrasina, visi sako kad bus viskas blogai, bet nermu širdelėj ir viskas g.gif
na bandysiu kuo nors linksmesniu užsiimt, nes depresuoju tai juodai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2008 02 12, 10:59)
ilgokai...  verysad.gif
pailseti labai gerai, bet kad darbeliu tu tiek...
mhm... kaip cia viska susiplanavus...  g.gif


Tik taip atrodo, aš irgi galvojau, kad po poros savaičių eisiu dirbti. Bet išbuvau visas 4 biggrin.gif Labai sveikatos neturėjau.
Man atrodo, kad jeigu nustato piktybinį, tai net iki 10 savaičių tęsia.
Atsakyti
QUOTE(eugenita @ 2008 02 12, 13:33)
saulutem, o kur tu operuosiesi? gal susitiksim abi išpjaustytos ax.gif  bigsmile.gif šiaip tai labai gerai kai kas padrasina, visi sako kad bus viskas blogai, bet nermu širdelėj ir viskas g.gif
na bandysiu kuo nors linksmesniu užsiimt, nes depresuoju tai juodai blush2.gif


santariskiuose smile.gif

aga, ispjaustytos ir kokiu dvidesimcia gramu lengvesnes wink.gif

Atsakyti
ai tai nesusitiksim verysad.gif , nes mane kaune operuos ... na tikėkimes, kad viskas bus gerai, po opercijos pasirašysim , kaip praėjo, kaip sekėsi... smile.gif matai tau geraiu, tik 5 proc. tikimybė, o man kaip kalba, tai jau kaip ir nuspręsta, kad blogai... verysad.gif na linkiu stiprybės, nes tikrai žinau, kad nelengva, laukt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eugenita @ 2008 02 12, 14:06)
ai tai nesusitiksim verysad.gif , nes mane kaune operuos ... na tikėkimes, kad viskas bus gerai, po opercijos pasirašysim , kaip praėjo, kaip sekėsi... smile.gif matai tau geraiu, tik 5 proc. tikimybė, o man kaip kalba, tai jau kaip ir nuspręsta, kad blogai... verysad.gif na linkiu stiprybės, nes tikrai žinau, kad nelengva, laukt verysad.gif


ir tau stiprybes, viskas bus gerai wink.gif as tuo tikra smile.gif
Atsakyti
Sveikos visoms 4u.gif . Prisijungsiu ir as.... Daug skaicisiau, bet nieko nesupratau, nei is forumo, tuo labiau is gydytoju diagnozes... Skydliaukes padetis tipine. Turis 23,6 ml. Kair.sk. 22x29x49 mm,des.sk.16x22x39 mm,des.sk.-virs.p.,greta -----(kazko, neperskaitau) 4,3 mm, ---izoechogeninis mazgas; kair,sk. - 20,8x26,6 mm izoechogeninis mazgas su cistine (???) degeneracija.TSH - 1,85 m...(?)/l, Hgb - 102 g/l.

Laukiu Jusu komentaru, seses 4u.gif
Atsakyti
na kaip suprantu yra du labai nemaži mazgai, kuriuos tikrai reiktų tirti g.gif ir pati skydliaukė yra pdidėjusi unsure.gif , o hormonų tyrimuko nedarė, nieko daugiau nesiuntė tirtis? g.gif
Atsakyti