Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime- 2

Neturiu savo religijos. Yra kažkas, ką vadinu Dievu. Per šiuos metus išmokau iš tikrųjų mylėti, džiaugtis gyvenimu, būti dėkinga už tai, ką turiu. Tai labai panašu į tai, ką jaučia EgleG. Tiesiog aš neturiu ką konkrečiai pasakyti, kadangi nematau jokių materialių, žodžiais nusakomų pasikeitimų. Tiesiog mano gyvenimas tapo šviesesnis, nors daug daugiau dirbu, daug daugiau pavargstu ir turiu daug mažiau laisvo laiko.
Atsakyti
Gal galit kas apie munistes papasakoti?
Atsakyti
Aš Dievo kvietimą pajuntu galima sakyti "gūsiais". Būna periodai, kai jis labai arti manęs, aš sutinku žmones, kurie man reikalingi, kurie įkvepia mane eiti link jo. Būna laikas kai atšąlu, užsikuičiu buityje, užpuola rūpesčiai... Kai tas pasaulio bruzdesys nualina, tarsi netyčia pasitaiko proga ar žmogus, kurie primena, Kur galima atsiremti, Kame galima pailsėti ir net sunkiose situacijose atsiskleidžia daug nuostabių spalvų.
Kažkas čia šiame forume teigė, kad krikščioniu galima būti TIK bendruomenėje. Negaliu visiškai su tuo sutikti. Galima link Dievo eiti ir vienam (atsiskyrėliai nuo seniausių laikų vieni dvasingiausių žmonių, tik norint juo tapti, reikia gerokai paaugti), bet bendruomenė, kažkur šalia tikrai turi būti, kad tuo momentu, kai tavo jėgos senka kažkas parodytų, kaip jų galima pasisemti Jame iš naujo.
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 10 06, 08:22)
Gal galit kas apie munistes papasakoti?


Apie munistus yra atskira tema. Į klausimus apie tai gali atsakyti *pleputė*.
Atsakyti
Man Dievas, tai meile, bei tam tikra energija. Tad manau, jog ieskodami Dievo, visu pirma turetume surasti Dievo dalele savyje, o tik veliau ieskoti Jo kazkur kitur.
Atsakyti
QUOTE(Om Namah Shivaya @ 2007 10 06, 19:45)
Man Dievas, tai meile, bei tam tikra energija. Tad manau, jog ieskodami Dievo, visu pirma turetume surasti Dievo dalele savyje, o tik veliau ieskoti Jo kazkur kitur.

Kai savyje atrandi, kitur ieškoti dingsta poreikis. manau ieško visur tik nesavyje tie, kuriems savyje jo rasti nepavyko.
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 10 07, 20:27)
Kai savyje atrandi, kitur ieškoti dingsta poreikis. manau ieško visur tik nesavyje tie, kuriems savyje jo rasti nepavyko.


Drįsiu pasakyti dar kitaip. Kai savyje randi Dievą, tada ir visur kitur jį pamatai 4u.gif

Atsakyti
Bravo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princi @ 2007 10 04, 19:04)
Ačiū, kad atkreipei dėmesį į šį sakinį  4u.gif
tai ne mano sakinys  smile.gif  Tai popiežiaus Benedikto XVI mintis. Aš tik, žiūriu, praleidau vieną žodį  blush2.gif
Mintis skamba taip: Gyvenimą randame bendrystėje su TUO, kuris yra įsikūnijęs gyvenimas.

tiesiog mes vieni, patys sau šeimininkais būdami, negalime pilnai, iki galo būti laimingi. Vistiek anksčiau ar vėliau pajusime, kad mums reikia kažko daugiau. Tokia jau mūsų širdis, kad trupiniais negali pasisotinti.
Ta bendrystė su Kristumi pripildys mūsų širdis tiek, kad mus išlaisvins, padarys mus gebančius "savo gyvenimu kitiems įrodyti, kad esame laisvi"( čia vėl popiežių cituoju).

galima šiame forume ginčytis iki nukritimo, bet nuo to nebus geriau. Daug svarbiau yra mūsų atvirumas sau ir paskui kitiems.

Aš esu dėkinga Dievui už tai, kad mano gyvenime atsirado žmonių, kurie man parodė, jog Kristus yra Kelias, Tiesa ir Gyvenimas, kad padėjo man atsimerkti..

Puiku smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Esu ateistė, bet diskusijai pakrypus religijos kryptimi tuoj pavirstu į antiteistę. Man dažniausiai kyla klausimas, kodėl tikintys (nesvarbu, kokia religija bebūtų) taip stengiasi "atversti" netikinčiuosius? Todėl visas religijas, įskaitant krikščionybę, budizmą ir islamą, laikau elementariomis sektomis. Atleiskit.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 10 08, 09:12)
Drįsiu pasakyti dar kitaip. Kai savyje randi Dievą, tada ir visur kitur jį pamatai  4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Princi @ 2007 10 01, 19:14)
geras klausimaas  g.gif

siunčia gal, kad išbandytų mūsų tikėjimą? Sveika ir patiems save patikrinti smile.gif
Jei suabejoji savo TIESA, tos būtybės gali imti viršų.. Bet nepaisant visko Kristus jau nugalėjo. Mums belieka sekti Juo ir gyventi taip, kaip Jis parodė smile.gif

Labai įdėmiai esu perskaičiau visas abiejų temų mintis. Įvairovė... dažnai nesupratimas, nesusikalbėjimas, kartais negatyvas. Galbūt racionalu būtų atsidaryti naują temą "Jėzus mano gyvenime" ar kažkaip panašiai? Nes mes, katalikai, pasaulį pažįstam tik per Dievo Sūnų... (Niekas kitaip neateis pas Mane, o tik per mano Sūnų - gal nevisiškai tiksliai pacitavau).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Versija1: 09 spalio 2007 - 18:24
QUOTE(LavaLava @ 2007 10 09, 16:50)
Esu ateistė, bet diskusijai pakrypus religijos kryptimi tuoj pavirstu į antiteistę. Man dažniausiai kyla klausimas, kodėl tikintys (nesvarbu, kokia religija bebūtų) taip stengiasi "atversti" netikinčiuosius? Todėl visas religijas, įskaitant krikščionybę, budizmą ir islamą, laikau elementariomis sektomis. Atleiskit.


Patikėk, niekada neturiu tikslo atversti kitą žmogų smile.gif, o bendrauju su labai įvairiais žmonėmis, daugelis kurių yra netikintys... stengiuosi savo gyvenimu liudyti, kad esu tikinti. Tiesiog, kai patiri kažką nuostabaus, norisi su visais ta patirtim pasidalinti. Ir mano pažįstami katalikai taip pat tikslo atversti neturi. smile.gif Žmogus laisvas pats apsispręsti- tikėti ar ne, atsiliepti į Dievo kvietimą ar ne.
Na, o diskutuojam, nes žinių visiems trūksta. Gal ne visi yra atviri priimti tai, ką skaito, bet kas nori- randa tai, ko ieškojo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Versija1 @ 2007 10 09, 19:15)
Papildyta:

Labai įdėmiai esu perskaičiau visas abiejų temų mintis. Įvairovė... dažnai nesupratimas, nesusikalbėjimas, kartais negatyvas. Galbūt racionalu būtų atsidaryti naują temą "Jėzus mano gyvenime" ar kažkaip panašiai? Nes mes, katalikai, pasaulį pažįstam tik per Dievo Sūnų... (Niekas kitaip neateis pas Mane, o tik per mano Sūnų - gal nevisiškai tiksliai pacitavau).


Šaunią citatą įdėjai. Dėkui 4u.gif

taip, nelengva suprasti vienas kitą smile.gif Dėl to ir kyla nesusipratimų... verysad.gif
Ir suaugusiems reikia mokytis bendrauti. Bet kurią temą atidarius ten užklys kitaip mąstantys. Ir tai nėra blogai. Diskusijos naudingos mums patiems smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Versija1 @ 2007 10 09, 19:15)
Papildyta:

Labai įdėmiai esu perskaičiau visas abiejų temų mintis. Įvairovė... dažnai nesupratimas, nesusikalbėjimas, kartais negatyvas. Galbūt racionalu būtų atsidaryti naują temą "Jėzus mano gyvenime" ar kažkaip panašiai? Nes mes, katalikai, pasaulį pažįstam tik per Dievo Sūnų... (Niekas kitaip neateis pas Mane, o tik per mano Sūnų - gal nevisiškai tiksliai pacitavau).


Šaunią citatą įdėjai. Dėkui 4u.gif

taip, nelengva suprasti vienas kitą smile.gif Dėl to ir kyla nesusipratimų... verysad.gif
Ir suaugusiems reikia mokytis bendrauti. Bet kurią temą atidarius ten užklys kitaip mąstantys. Ir tai nėra blogai. Diskusijos naudingos mums patiems smile.gif
Atsakyti