Įkraunama...
Įkraunama...

Kontūrinis makiažas

QUOTE(Kliockas @ 2009 11 26, 21:27)
Sveikos dar kartą. Aš juoda- antakiai, blakstienos, plaukai...smile.gif gal dėl to man ryškumo ir trūksta  g.gif  Nepatingėčiau nuvažiuoti pas Jūsų minėtą Audronę. Prašau, parašykite jos telefono nr. į až. Juk sau norisi visko tik paties geriausio...  4u.gif


Odminių g. 11-3, LT- 01122, VILNIUS
Telefonas: (5) 2107055
Mob. telefonas: (611) 49 627
Visunita .
Dar dabar ji pradejo dirbti Antakalnyje, poliklinikos patalpose. Manau kainos nesiskirs.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2009 11 26, 11:48)
Na pavydžiu aš tom merginom, pas kurias bent keli plaukeliai yra antakių linijos, bet norėčiau pamatyt, kaip atrodo, kai nėra plaukelių, kaip pati spalva atrodo..  unsure.gif Nes kai yra plaukelių, galima dar juos padažyt..

user posted image
Antakiams kazkur apie 8 men. Permanentinis makiazas.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2009 11 22, 19:30)
Aš dariausi antakių kontūrinį  smile.gif  Esu tikrai patenkinta, važiuosiu pirmai korekcijai, nors ir be korekcijos antakiai atrodo neblogai 

as irgi patenkinta,vaziuosiu pirmai korekcijai po savaites kazkur.

QUOTE(Gin4ik @ 2009 11 23, 00:30)
Žiurėjau nuorodą,pasidarė įspūdis,kad  tai ne permanentinis makiažas,o paprastas dekoratyvinis makiažas,be to koreguotas fotoshopų  Taipogi, nesuprantu kodėl nuotraukos mažos, ir jų negalima padidint ir pažiūreti išarčiau,mano galva tai padaryta specialiai.

na as nezinau del internetinio puslapio,bet kol kas esu patenkinta rezultatu.

QUOTE(/ Lisa / @ 2009 11 23, 08:33)
Idomu ir man pasidare.  smile.gif Paziurejau. 3 nuotraukos tikros, bet  tikrai labai mazos.
Uz tokia kaina labai grazaus nieko nepamaciau. Darbas, kur ideta viena akis visai neblogas, bet uz pusmecio antakiu vel nebus, jau galas mazai matosi.

o ko tikejotes?stebukla kad parodys? manau skirtingai kiekvienam zmogui ir priima pigmenta ir rezultatas skirtingai atrodo,o kaina juokinga

QUOTE(liepsnelee @ 2009 11 23, 11:23)
Tai, kad čia tema ne apie permanentinis makiažą, o kontūrinį. Darausi ne pirmą kartą, man išbūna apie 2 metus laiko. Juokinga man, kai pasižiūrėjus į foto, gali pasakyti kiek laiko išbus šis makiažas..  smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(/ Lisa / @ 2009 11 24, 23:05)
Konturinis makiazas daromas tik su aparatu- Long-time-liner -vokeciu firmos. Dirbama tik su vienagale adata. ( vienasakne)
Meistres ji darancios -vadinamos-linergistes. Makiazas daromas su pigmentai sukurtais butent tam aparatui. Aparato adata juda siek tiek kitaip-lyg braizydama oda ir palaipsniu iveda pigmenta i apatini epidermio- virsutini odos sluoksni.Pasak linrgisciu maziau skausminga.  Procedura yra brangesne, nei permanentinio makiazo. Pasak linergisciu naudojami organiniai pigmentai.


Permanentinis makiazas
aparatai gali buti daugybes gamintoju. Vokeciu, izraelio, olandu,italu,prancuzu,  ispanu ir t.t. Gali buti naudojamos skirtingos adatos. Vienagales, dvigales, trigales, penkiagales, septingales. Pvz. tusuojant lupas galima naudoti penkiasake adata, arba trisake ir t.t. Taip lupos graiciau bus uzspavintos. Aparato adata juda-pirmin-atgal ir iskarto patenka i virsutini odos sluoksni. (Technika , pigmento ivedimo galima pasirinki kokia patogu.)Pigmentai, taip pat gali buti naudojami kokios patinka firmos ir gamintojo. vokeciu, izraelio, olandu, ispanu, prancuzu italu amerikieciu, kinu ir t.t. Pigmentai gali buti organiniai ir neorganiniai.

Kainu skirtumas: pasak linergisciu tai yra naujas budas, geriasnis, saugesnis, maziau skausmingas ir labai brangus pigmentai.



aciu uz issamu paaiskinima 4u.gif
zinoma kiekviena renkasi pagal save,as rinkausi turbut del to konturini,kad man jis naujasnis budas,neskausmingas ir nereikia nusasejusiai vaiksciot

QUOTE(liepsnelee @ 2009 11 24, 23:44)

na aš nežinau, kaip ten su mokėjimais kitų meistrių, bet aš sumokėjau pinigėlius per pirmą procedūrą, o korekcijos yra nemokamos.. Na, šiaip jau esu sugijus, nes prieš tris savaitėles dariausi, eisiu pirmą korekciją darytis ir manau, kad jos užteks

man irgi sake kad korekcija nekainuos,as taip pat manau kad uzteks vienos tikrai,siaip man ir dabar gerai viskas,tik pagalvojau kad galiu ir ryskiau pasidaryt
Atsakyti
sveikutes,seniai cia buvau smile.gif
imesiu jums mano antakiu nuotrauka,taip atrodo dabar, po 1.5metu konturinio makiazo.Sieki tiek nubluko ,galvoju apie atnaujinima smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(natylli @ 2009 11 28, 01:45)
sveikutes,seniai cia buvau smile.gif
imesiu jums mano antakiu nuotrauka,taip atrodo dabar, po 1.5metu konturinio makiazo.Sieki tiek nubluko ,galvoju apie atnaujinima smile.gif

user posted imageuser posted image


Maza foto, idomu butu paziureti is arciau. Bet siap bendrai atrodo gerai praejus 1,5 metu. Kiek reikejo Jums korekciju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 28 lapkričio 2009 - 00:06
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 11 27, 22:06)
Maza foto, idomu butu paziureti is arciau. Bet siap bendrai atrodo gerai praejus 1,5 metu. Kiek reikejo Jums korekciju?

tai kad negalejau surasti foto,nebent specialiai padaryti smile.gif
as dariau 2 korekcijas (tos nemokamos kuriuos priklauso)
Per metus pasidariau tuos 2 korekcijas
Sita foto jau po visu korekciju ,praejus 1.5metus.Manau,kad tikrai gerai atrodo.
Tik norisi tamsesniu,kaip ispradziu buvo.Kazkur yra mano foto praeitoj temoj
Mano spalva yra moka(lyg tai tap vadinasi)
Tai kad geriau daryti tamsesne spalvyte,nes visvien svieseja antakiukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natylli: 28 lapkričio 2009 - 13:08
QUOTE(natylli @ 2009 11 28, 15:07)
tai kad negalejau surasti foto,nebent specialiai padaryti smile.gif
as dariau 2 korekcijas (tos nemokamos kuriuos priklauso)
Per metus pasidariau tuos 2 korekcijas
Sita foto jau po visu korekciju ,praejus 1.5metus.Manau,kad tikrai gerai atrodo.
Tik norisi tamsesniu,kaip ispradziu buvo.Kazkur yra mano foto praeitoj temoj
Mano spalva yra moka(lyg tai tap vadinasi)
Tai kad geriau daryti tamsesne spalvyte,nes visvien svieseja antakiukai 4u.gif

Va, va taip ir iseina. smile.gif
Daryti tamsesne iskarto, tai gali buti perrisku. O kai pabluko, jau norisi tamsesnes.
Man taip viena meistre padare permanentini. Sako, greitai pabluks po pusmecio jau bus gerai. O as noriu dabar vaikscioti grazi, o ne po pusmecio. Ir prasiau sviesinti. biggrin.gif

O Jusu rezultatas po 1,5 metu tikrai geras. 4u.gif I korekciju kiekis normalus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 11 29, 07:02)
Va, va taip ir iseina.  smile.gif
Daryti tamsesne iskarto, tai gali buti perrisku. O kai pabluko, jau norisi tamsesnes.
Man taip viena meistre padare permanentini. Sako, greitai pabluks po pusmecio jau bus gerai. O as  noriu dabar vaikscioti grazi, o ne po pusmecio. Ir prasiau sviesinti. biggrin.gif

O Jusu rezultatas po 1,5 metu tikrai geras. 4u.gif I korekciju kiekis normalus. biggrin.gif

Man kazkaip greitai sviesejo,tai tas 2 korekcijas kas puse metu dariau.
O dabar jau gerai,matyt isitvirtino dazai smile.gif
Atsakyti
Labuka, sakykite ar nescioms galima daryti konturini makiaza? Laabai noreciau pasigrazinti akiu apatini/ virsutinius vokus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 11 26, 00:56)
Voku pravedimu tikrai saugoti nebutina, nes saule retai ten patanka.
Del 2 metu, tai kaip sakiau del to kad pigmentai slpnai laikosi.
As nieko nesaugua nei antakius, nei lupas, nei akis, bet einu spalvos atnaujininmui mazdaug kad 1,5-2 met.
O Jusu linergistei tai dar ir geriau, jeigu dazniau uzsuksite palikti 2.5000lt.  smile.gif
Del blakstienu tai manau, kad tikrai Jums taip pasirode.

Ta suma karta sumoki, nepriklauso, kiek tau tu korekciju reikes, 1nos ar 5, kol bus gerai. Manau, sazininga.
Lyg ir pamenu, ar ne jus esat rasius, kad pleze ar soliariume, antakius pasitepate krapstuku apsauginio kremuko ar lupu balzamo.. ?

Kol kas man atrodo, jei nori ryskesnio vaizdelio, eik permanentinio, o jei labai naturalaus, svelnaus, tada konturini gali bandyt. As kita karta bandysiu permanentini turbut..
Papildyta:
QUOTE(veiva @ 2009 12 03, 14:26)
Labuka, sakykite ar nescioms galima daryti konturini makiaza? Laabai noreciau pasigrazinti akiu apatini/ virsutinius vokus  smile.gif

Tikrai nepatartina. Geriau palaukit, kol pagimdysit mirksiukas.gif Ir as laukiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2009 12 03, 12:26)
Labuka, sakykite ar nescioms galima daryti konturini makiaza? Laabai noreciau pasigrazinti akiu apatini/ virsutinius vokus  smile.gif

Girdejau kad konturini nescioms galima daryti,bet irgi manau geriau palaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolia @ 2009 12 03, 17:15)
Ta suma karta sumoki, nepriklauso, kiek tau tu korekciju reikes, 1nos ar 5, kol bus gerai. Manau, sazininga.
Lyg ir pamenu, ar ne jus esat rasius, kad pleze ar soliariume, antakius pasitepate krapstuku apsauginio kremuko ar lupu balzamo.. ?

Kol kas man atrodo, jei nori ryskesnio vaizdelio, eik permanentinio, o jei labai naturalaus, svelnaus, tada konturini gali bandyt. As kita karta bandysiu permanentini turbut..


Manote nuotrauka 43 psl. yra riskus antakiai? Permanentini galima padaryti labai naturalai, daznai klientes ateina i korekcija ir sako, kad niekas nepastebejo, kad kas padaryti, kad labai naturalai atrodo. Tada praso riskesniu. Buna ir 3 korekcijas padarome, kol pariskiname. Galvoju, tiesiog zmones yra iprate, kad jeigu darau permanentini, tai turi visi matyti. Buna , kad ateina i korekcija ir isviso vos vos matai, net forma reikia isnaujo piesti. Todel dar karta rasau, kad pigmentas ivedamas tikrai i ta pati virsutini odos sluoksni, kaip ir konturinis.
Anksciau permanento dazai buvo stipresni, kitokie siek tiek , todel ilgiau laiko isligdavo. Ir kaip anksciau rasiau pilna meistru ,. kurie dirba su neaiskios kilmes pigmentais, arba moteris Kinijoje pasidare permanentini, arba kokio tatuiruociu savamokslio-meistro paprase , kuris padare su tatoo pigmentais.
Del konturinuio-maciau jau ne vienus konturinio makiazo antakius po keleriu metu -blukimo procesas tirai toks pats. Rudi bliunka i persikine, toliau rozine spalva. Juodi i pilksva. Antakiu pradzia blunka greiciau, arba galiukas plonas blunka greiciau. Reikia laiku daryti spalvos atnaujinima. 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Del apsauginio kremio -taip , butu gerai pasitepti, kad ilgiau isliktu spalva ( nors as visada tingiu) .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 04 gruodžio 2009 - 00:28